5 одз "Ракета" в Сухата река

  • 3 916
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Някой има ли мнение за 5 одз "Ракета" в Сухата река?

# 1
  • София
  • Мнения: 3 046
Голямото ми дете ходи там, случихме на страхотни госпожи и съм много доволна. Сега той е 3 група, предучилищната ще кара също там. С малката кандидатстваме тази кампания, за яслените групи и по мои сметки, когато тя е 1 група "нашите госпожи' и те ще поемат също 1 група и има шанс да си продължим с тях - всичко това, само ако като я приемат, де...

Иначе базата е старичка, в нашата група помещението е едно голямо, в него вършат всичко - играят, спят, хранят се. Спят на разтегателни фотьойлчета, които постоянно сгъват и разгъват - за тях е интересно, но госпожите, които постилат 25 чаршафа сигурно не мислят така  Naughty Не знам дали всички групи са така, не съм се замисляла...Дограмата има нужда от подмяна, но и тази година общината не беше отпуснала пари за ремонт, та...остана си старата..

Градината има и басейн, който за съжаление не функционира, защото трябва да се отремонтират съблекалните и въобще помещенията около него. Иначе ремонта на самия басейн е приключил и само чака да бъде напълнен  Peace
Допълнителните занимания са латино танци, народни танци, английски и футбол, ама не знам дали важат и за яслените групи  Thinking

Като цяло съм много доволна, синът ми всеки ден се прибира поне с по 1 рисунка, или картичка от цветни хартии, или нещо друго, занимават се госпожите с тях, децата ги обичат, а лелята направо я боготворят. Но тава, разбира се е конкретен "екип" учителки и нямам представа дали всички групи могат да се похвалят със същото.
Ако нещо конкретно те интересува - питай, надявам се да мога да помогна  Hug

# 2
  • Мнения: 3
Благодаря!Беше ми много полезно..Там кандидатствам за 1 ясленска група със сина ми,ако го класират разбира се..Сестра му е в 20 ЦДГ,от която съм доволна...Но това постоянно боледуване е кошмарно...При вас как е?А от колко до  колко ви "препоръчват " да си жодите/жземате детето?

# 3
  • София
  • Мнения: 3 046
Големия син не е ходил на ясла, като тръгна на градина беше по-голям и не мога да кажа, че е боледувал много - дежурните хреми, кашлици 1-2 отита (на него са ми специалитет) и това е. Последните месеци все си плащам пълна такса не боледува вече изобщо, но той като цело е доста по-кален и по-здрав от сестра си  Confused
С нея - не знам как ще бъдем, сега я гледа детегледачка, и въпреки, че си е в къщи, почти всеки месец боледува  Confused като тръгне на ясла - не ми се мисли...ама няма как, трудно се справяме финансово напоследък и за съжаление трябва да я пускам на ясла...

Аз съм на работа до 6, работя на близо и си прибирам сина към 6,15-6,20, никога не са ми казвали нищо, понякога е последен. По това време - здраве и живот, ще си прибирам и малката, няма как да стане по-рано...надявам се, че никой няма "да изиска" от мен да я взимам по-рано, защото ще се разправяме  Naughty

# 4
  • Мнения: 3
Това е добре..При нас горещо препоръчват до 18 ч. да сме си прибрали децата,което понякога е трудничко..Дъщеря ми ходи 2-3 дни на градина,после поне 1-2 седмици е болно,направо ужас..Не знам  и как ли ще ме търпят на работа ,ако постоянно съм в болнични..Детегледачка е добро решение, но наистина скъпичко.
Успех на класирането ,пък кой знае може при късмет да се окажем в една група,ако сте набор 2009!

# 5
  • София
  • Мнения: 3 046
Успех и на вас  Peace

Набор 2008 сме, но мисля, че групите са смесени от 2008 и 2009, така че нищо чудно да се окажем в една  Peace

# 6
  • Мнения: 389
И аз се бях засилила за 5 ОДЗ,но с тези 7 места за набор 2007 нямаме по4ти никакъв шанс за съжаление .

Общи условия

Активация на акаунт