Детски песнички, приказки, анимации, филми, игри!

  • 1 080 059
  • 2 407
  •   1
Отговори
# 825
  • Мнения: 720
За нищо момичета пак заповядайте!И аз съм се чувствала много щастлива като успея да намеря някоя любима песничка на Гого тук в темичката!Аз  обаче преди време търсих песничката "Блуми малкото мече".... да не би някой да я е намерил.Поздрави на всички! Heart Eyes

 Heart Eyes

# 826
  • Мнения: 588
Аз  обаче преди време търсих песничката "Блуми малкото мече".... да не би някой да я е намерил.Поздрави на всички! Heart Eyes
      И аз търся тази песничка. Малката много я обича.
      Освен това търся и анимация или картинки на приказката "Житената питка" и "Дядо вади ряпа".

# 827
  • Мнения: 748
За дядо вади ряпа тука има някакво демо
http://download.idg.bg/?call=USE~softinfo;&softid=1331&parent=16
Житената питка - пак демо
http://download.idg.bg/?call=USE~softinfo;&softid=1344&parent=44

# 828
  • Мнения: 588
     И аз си изтеглих демо версията, но искам цялата приказка да си изтегля на анимация или картинки.

# 829
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Търся филма или приказката за джуджето Ръмпълстилскин

# 830
  • Мнения: 172
За нищо момичета пак заповядайте!И аз съм се чувствала много щастлива като успея да намеря някоя любима песничка на Гого тук в темичката!Аз  обаче преди време търсих песничката "Блуми малкото мече".... да не би някой да я е намерил.Поздрави на всички! Heart Eyes
   Мили  мами,мога   да   ви   помогна   за  "Буми   малкото   мече"  само   с  текст  и
 ноти.Никъде   не   сам   я   срещала   в  нета.

# 831
  • Мнения: 3 506
Търся филма или приказката за джуджето Ръмпълстилскин

Ето ТУК го има, осмото филмче, можеш да си свалиш само него, въпреки че всички са хубави.

Аз пък търся ДРЕБОСЪЧЕТО И КАРЛСОН.

# 832
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Много благодаря Maria.St

# 833
  • Мнения: 4 564
откаде да сваля песента HAPPY BIRTHDAI никаде не мога да я намеря

# 834
  • Мнения: 377
откаде да сваля песента HAPPY BIRTHDAI никаде не мога да я намеря
Прати ми имейп ако не я откриеш!Щу те я пратя!

# 835
  • Мнения: 24
откаде да сваля песента HAPPY BIRTHDAI никаде не мога да я намеря

http://gabka.mylivepage.com/file/904/3092_UDI_KALVACHA_-_HAPPY_BURTHDEY__.mp3

# 836
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Търся филма или приказката за джуджето Ръмпълстилскин

Ето ТУК го има, осмото филмче, можеш да си свалиш само него, въпреки че всички са хубави.

Аз пък търся ДРЕБОСЪЧЕТО И КАРЛСОН.
Нещо имам проблем с тегленето-в смисъл показва че 0 скоростта котаго тегля ,а иначе в торента има скорост,аз имамрегистрация в Замунда,дали е защото съм новорегистрирана тук

# 837
  • Мнения: 3 506
Този торент не е в zamunda, а в t.DMCA-removal-from-Google. Мисля, че го имаше и на друг сървър, но не помня на кой. В zamunda го нямаше, освен ако наскоро не са го качили. Трябва да се регистрираш в t.alein и тогава да теглиш - да не би да е затова?

# 838
  • Варна
  • Мнения: 1 037
аз се регистрирах вчера и затова питам,дали защото съм новорегистрирана е така,иначе в замунда съм отдавна и за там знам че няма

# 839
  • Мнения: 3 506
Извинявай, не съм ти разбрала въпроса. По принцип скоростта е (доста) по-бавна от замунда, да.

Общи условия

Активация на акаунт