Запленяваща сърцето / Gönülçelen по ATV петък от 20:00 - Тема 8

  • 33 845
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1
Всички хем сме луднали,хем сме оглупяли, само по-бързо да дойде утреееее,да бях чакала такъв трейлър,нямаше да стане, а сега като нищо може и да ги сънувам.

# 31
  • Мнения: 0
Змийче ти си лягаш утре. А моя мъж ме заплаши че ще ми резне интернетчето.
Неможел човека да ме чака всяка нощ до 12-1 ч Joy Joy Joy

# 32
  • Мнения: 0
Момичета, сега по време на Калп агриси по АТВ въртят и двата трейлъра на всяко прекъсване - 2 и 3 трейлър.
Явно наистина е много голям интереса към сериала. Simple Smile

# 33
  • Мнения: 2
Колкото повече гледам трейлъра, толкова повече започвам да си мечтая за един такъв мъж....Джансел е страхотен.

# 34
  • Мнения: 1
Змийче ти си лягаш утре. А моя мъж ме заплаши че ще ми резне интернетчето.
Неможел човека да ме чака всяка нощ до 12-1 ч Joy Joy Joy

Направи му график с уговорката през останалото време да те остави на мира.Ха,ха,ха.......няма да отстъпваш,под график и....това е.

# 35
  • Добрич
  • Мнения: 0
И аз гледах новото видео и на мен ми се струва, че тя е разтроена и тои за това така някякси да я успокои завалйката взе , че направо я прегърна. Мале как ще даживеем до утре долу горе по това време направо не знам.

# 36
  • Добрич
  • Мнения: 0
Колкото повече гледам трейлъра, толкова повече започвам да си мечтая за един такъв мъж....Джансел е страхотен.
Мила на теб нали ти обещах да ти съдействам пък сега като се оказахме и градски направо ще ти ги водя за оглед.

# 37
  • Мнения: 73
Лека нощ. Утре ме чака много тежък ден,но вечерта знам че ще  бъде невероятна. Заспивам  в  очакване на неочакваното. newsm46

# 38
  • Мнения: 2 154
Змийче ти си лягаш утре. А моя мъж ме заплаши че ще ми резне интернетчето.
Неможел човека да ме чака всяка нощ до 12-1 ч Joy Joy Joy
Съжалявам те миличка!
Добре, че нямам подобен проблем  Laughing Laughing Laughing

# 39
  • Мнения: 1
Лека нощ. Утре ме чака много тежък ден,но вечерта знам че ще  бъде невероятна. Заспивам  в  очакване на неочакваното. newsm46

Хайде,до утре,лека нощ и нали си знаеш - часът на срещата е известен.

# 40
  • Мнения: 2 154
Колкото повече гледам трейлъра, толкова повече започвам да си мечтая за един такъв мъж....Джансел е страхотен.
Пожелавам ти от все сърце да си намериш такъв!

# 41
  • Мнения: 2
Колкото повече гледам трейлъра, толкова повече започвам да си мечтая за един такъв мъж....Джансел е страхотен.
Мила на теб нали ти обещах да ти съдействам пък сега като се оказахме и градски направо ще ти ги водя за оглед.
Hugмерси, ама аз си имам вече някого в предвид. просто Джансел предизвиква такива мисли.....

# 42
  • Мнения: 0
Леле тази вечер ще ви напусна раничко,че утре просто на моя мъж му е спукана работата.  Утре вечер съм с Джансел Joy Joy Joy
До раннни зори.....

Лека нощ от мен на Всички smile3524
До утрешния дългоочакван Петък

# 43
  • Мнения: 0
Змийче ти си лягаш утре. А моя мъж ме заплаши че ще ми резне интернетчето.
Неможел човека да ме чака всяка нощ до 12-1 ч Joy Joy Joy

Направи му график с уговорката през останалото време да те остави на мира.Ха,ха,ха.......няма да отстъпваш,под график и....това е.
Е, то уж тъй правим, но то почти всяка вечер нещо за гледане има. Heart Eyes

# 44
  • Мнения: 10 240
Момичета, сега по време на Калп агриси по АТВ въртят и двата трейлъра на всяко прекъсване - 2 и 3 трейлър.
Явно наистина е много голям интереса към сериала. Simple Smile

Няма как да не е голям... и ще нараства лавинообразно.... newsm10 newsm10

Общи условия

Активация на акаунт