Son bahar - Любов назаем - Тема 8

  • 34 794
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 740
БЕЛЛ - кога ще има нова тема-да не вися тука сама

Готова е вече, след малко я пускам  smile3521 smile3521 smile3521

# 736
  • Мнения: 874
Мама -АН моите адмирации за мнението ти в по-задните страници за ролята на ББ и турските сериали.
Бих допълнила- и ни образоват:показват ползата от образованието,респ.ученето,ползата от владеенето на чужд език,моралните и физически вреди от аборта,заклеймяването на подлостта,завистта,кражбата,изневярата и др.и др.
ББ ни показва точно обратното-че чрез гадостите в живота се правят милиони,турските сериали - че пари и успех се постигат с много труд

# 737
# 738
  • Мнения: 36 745
Мама -АН моите адмирации за мнението ти в по-задните страници за ролята на ББ и турските сериали.
Бих допълнила- и ни образоват:показват ползата от образованието,респ.ученето,ползата от владеенето на чужд език,моралните и физически вреди от аборта,заклеймяването на подлостта,завистта,кражбата,изневярата и др.и др.
ББ ни показва точно обратното-че чрез гадостите в живота се правят милиони,турските сериали - че пари и успех се постигат с много труд

Много точно допълнение di-ni  bouquet  bouquet  bouquet

# 739
  • Мнения: 740
Мама -АН моите адмирации за мнението ти в по-задните страници за ролята на ББ и турските сериали.
Бих допълнила- и ни образоват:показват ползата от образованието,респ.ученето,ползата от владеенето на чужд език,моралните и физически вреди от аборта,заклеймяването на подлостта,завистта,кражбата,изневярата и др.и др.
ББ ни показва точно обратното-че чрез гадостите в живота се правят милиони,турските сериали - че пари и успех се постигат с много труд

Много точно допълнение di-ni  bouquet  bouquet  bouquet
smile3521 smile3521 smile3521 smile3501 smile3501 smile3501

# 740
  • Мнения: 3 116
b]Слизам,слизам!Ама тези дни ви изневерявам с 1001 нощи!
Не бях го гледала и един пич от офиса ме светна къде да го намеря-извън Vбокса има качени целите серии без прекъсване.
Та събота и неделя забягнах с Онур.Омръзна ми все да искам нещо така зорко пазено от всички
специални части у свето.[/b]
И аз не съм го гледала. Пиши къде го гледаш.

Общи условия

Активация на акаунт