Маша с топъл въздух...

  • 10 543
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 305
Имате ли опит с подобна маша (то май по-скоро е сешоар newsm78). Не ми трябва за кой знае какъв ефект на къдрици или сложнотии, просто ми се ще прическата ми да изглежда по-поддържана. Косата ми е къса, но всеки път ме изненадва с нов (най-често кофти  Mr. Green) вид. Искам и повече обем, трудно го постигам само с козметика. Не мога да оформям сама косата си с четка и сешоар.
Спрях се на това http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09019134, или подобно.
Споделете опит, моля   bouquet

# 1
  • Мнения: X
аз имам 4етка с топъл въздух на Бейбилис

не се използва на много мокра коса, а на леко влажна коса, ина4е няма сушене
моята коса също е къса, слагам много пяна и след около 30мин я по4вам с тази 4етка
отнема ми едно 30 мин да я изсуша, което е страшно много за мен

ина4е косата ми придобива форма и обем, но стои мека въпреки стилизантите
затова обикновено след ден я минавам и с преса

на суха коса също я ползвам, след като сложа пяна
тогава косата ми е готова за 15 мин

знам, 4е дълги коси стават на къдрици с такива 4етки, но нямам на идея колко време им трябва, гледайки колко отива за къса коса

# 2
  • Мнения: 19 253
Аз имам средно дълга, суха и много чуплива коса. От години оформям прическата си след баня с такава четка /моята е на Филипс и е доста мощна, мисля, че и на Браун са такива/. Много съм доволна, избягвам пресата, защото фризьорката ми ме предупреди, че може да си навредя на косата и с най-качествената преса. Но не е вярно, че крайчетата на косата се завиват - зависи от начина на изсушаване, както и при обикновения сешоар. Скоро бях си харесала една нова четчица от Топ шоп на цена 129 лв - викам си ако е качествена, то три-четири посещения при фризьор избиват цената, да, ама я видях в нета  с цена за щатите 14,40 долара. Е, издивях и се отказах да пълня нечии гуши.

# 3
  • Мнения: 140
Погледни в американския Амаzон да види6 дали са по 15 долара има даже и коментари.

# 4
  • Мнения: 19 253
Погледни в американския Амаzон да види6 дали са по 15 долара има даже и коментари.
По-конкретно?

# 5
# 6
  • Бургас
  • Мнения: 258
Добро е това, което си избрала. Цената е  малко височка. При избора гледай мощността, 1000 вата е добре, не пречи и повече. На мен това ми е любимия уред за оформяне, успявам да придам обем и форма, това което с преса не успявам. Ползвам я и да рефрешна малко вида, офорям само някои по-представителни зони след като съм ги номамокрила. Иначе моята е на ТСМ, беше 16 лв Laughing, слабичка е, но става горе-долу 600 вата, има си и дифузер.

# 7
  • Мнения: 1 669
Изборът е страхотен! От години поддържам прическата си със сешоар-маша, само че моята е на Taurus и преди 5-6 години струваше около 50 лв.

# 8
  • Мнения: 10
аз имам такава маша от около 15год. за времето си беше скъпичка,косата ми е дълга и немога да получа желания резултат,бързо се изправя сега стои в шкафа ползвам пресата си

# 9
  • Мнения: 19 253
По-старичките модели не са толкова мощни,  и затова не са и толкова ефикасни. Новите са с  повече екстри, а и с повече мощност, та вършат работа.

Общи условия

Активация на акаунт