51 ОДЗ Щурче

  • 1 790
  • 6
  •   1
Отговори
  • София-Света Троица
  • Мнения: 207
Кандидатстваме за ясла от септември в това Одз. Моля за мнения както за яслата,така и за градината Simple Smile

# 1
  • София-Света Троица
  • Мнения: 207
сериозно ли никой няма впечатления.... Sad

# 2
  • Мнения: 16
Здравей,
големият ми син ходи на ясла и после на градина в това ОДЗ, сега и малкият е там. Доволна съм, в яслата помагат на децата да се хранят, никога не ми е даван с несменен памперс или подсечен. Пеят песнички и тематично правят апликации- за Баба Марта, за гъбката, за патето. Аз съм много доволна от градината, големият ми син бе много добре подготвен в предучилищната. Питай ако нещо по-конкретно те интересува, малкият ми син е в яслата.

# 3
  • София
  • Мнения: 196
Дъщеря ми сега е първи клас, но от яслата до края сме в градината. Много чисто, подредено и приятно място. Персоналът и директорката са супер. Сега малката ми дъщеря е също там в яслената група и съм доволна. Няма какво да му мислите толкова. Градината е супер!

# 4
  • Мнения: 98
Да поопресня тази тема..
Дали някой има впечатление от Моисеева и Кронева (за тази фамилия не съм сигурна)?
Ще бъда благодарна на отзиви.

# 5
  • Мнения: 989
За съжаление, ние не можахме да се класираме за тази детска градина. Живея в района и едно наше приятелско дете я посещава от миналата година. Това е най-хубавата градина наоколо - и като учители, и като база.

# 6
  • Мнения: 14
И аз кандидатствах за тази детска градина - сега чакам класирането

Общи условия

Активация на акаунт