Мебели от МДФ лак на приемлива цена в София?

  • 2 309
  • 2
  •   1
Отговори
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 73
Скъпи мами, сигурно темата повтаря много отзиви, но моля ако някой скоро е поръчвал холна секция, скрин и т.н. от МДФ лак, да сподели впечатления. След много мислене се спрях на този материал за няколко малки мебели в малката ни дневна, защото е красиво, чисто и лесно се поддържа - имам предвид белия цвят. И противно на някои мнения, не се драска - съдя от плота на бюрото ми, който за една година видимо не е мръднал.
 Покрай кухнята ни научих, че това производство е трудоемко, изисква добре оборудван цех и майсторлък: филцоване, боядисване, съхнене, шлайфане, лакиране... Наскоро ходих в 4 фирми: там, където цената беше малко по-тънка, изпълнените мостри не бяха с добро качество, т.е. идеално гладка повърхност.

# 1
  • Мнения: 2 401
Само фирма извън Бг може да предожи необходимото качество.  Имам и от двете, качеството е несравнимо, разликата в цената ми излезе  не особено съществена. 

# 2
  • Мнения: 8
Само фирма извън Бг може да предожи необходимото качество.  Имам и от двете, качеството е несравнимо, разликата в цената ми излезе  не особено съществена. 

Изобщо не е вярно това. Едно време като бяха модерни черните лакирани мебели имахме такива в къщи и мога да те уверя че нито мръднаха нито се надраскаха и бяха идеално гладки. И майстора си е българин Simple Smile Владимир Димитров. Скоро се рових из нета да видя дали ще мога да го открия и мисля че този сайт е негов http://www.citymaster.bg

Общи условия

Активация на акаунт