АПРИЛчето засмяно на една годинка стана!

  • 30 342
  • 721
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 309
Честита рожбичка, мила, кsd_g!Да ти е живо и здраво бебенцето!!!От тук насетне дано живота ви е изпълнен само с най- хубави моменти! Hug Hug Hug

Мамочка, честит рожден ден на кака Маги, да ти е жива и здрава!!!
Чудесно име, за малко Ачо да не е Ачо, ами Стефчо Simple Smile честно, много ме кефи, запазвам си го за следващото мъжко чедо, ако има! Освен това хората с име Стефан имат склонност да стават учени или по-точно доста учени се казват Стивън.
Мъжа ми се казва Стефан, има нещо вярно в думите ти! Mr. GreenДано и за Стефания важи същото! Mr. Green
 Много не му харесва да стоя на компа...само като ме види тук и му се образуват силни нерви...затова ставам...ще се опитам по късно да си довърша писаното  Hug
И при нас е точно същото!!! Laughing

Момичета, знаете ли дали има памперси тип гащи на друга фирма освен Памперс?Техните са много скъпи, а ми се струва удобен вариант като започна да я слагам на гърне.

И не на последно място, специално благодаря на Чоколина за празничната тема и на Мамочка за заглавието й!   bouquet  bouquet  bouquet

# 16
  • Мнения: 182
Влизам да кажа,че си имаме априлче,пък вие вече знаете  Mr. Green
Честито бебче на мама ksd!Скъпа Креми ,желая ти само щастливи мигове със малкия Стефан!

princessa raia
Преди имаше едни по евтини гащички,но сега не съм срещала освен на памперс и на либеро,ама Либеро са по скъпи!

Последна редакция: ср, 21 апр 2010, 21:04 от desi054224

# 17
  • Мнения: 734
Честира рожбичка на ksd_g! Да бъде много здраво и весело детенце малкият Стефчо!   bouquet

princessa raia, гащички имат и Libero, но техните са даже малко по-скъпи от тези на Pampers. В момента обаче са на промоция в ХИТ-а и си взехме един пакет от там, защото смятам, че сравнително скоро ще я докараме до гащички. Голямата работа си я вършим почти само в гърнето, от дъжд на вятър стават инциденти в памперса, но като почна да го уча и да пишка само в гърнето ще ми трябва нещо такова.

Честито на всички днешни рожденичета и на тези, чиито рождени дни съм пропуснала! Хайде, почна се отброяването.  newsm44

В 21 ч. слагам Преско да спинка, та ще се наложи да ви оставя за сега..че и зъбки има да мием...

Само цопвам малко снимки за цвят.  Wink

похапвам коричка хляб
игра с капачето на фотоапарата
малък рожденик
я, да видим колко ми е голяма устата

P.S. за малко да забравя - вече ходим.....а на консултацията преди 25 дена бяхме тежки 12 кг... Wink

# 18
  • Мнения: 77
Честито момченце на ksd_g! Нека бъде преди всичко здраво, много щастливо и обградено с многоо любов и внимание!!!

Десире, силно се надявам да съм, аз!  Praynig Но при мен има един проблем, мъжа ми все още не иска.... и не правим опити Sad Кажи как да го убедя и се надявам да ви зарадвам скороо : Mr. Green 

# 19
  • Мнения: 445
Привет пак от мен!!! Днес следобед успях да се свържа с Креми и двамата са добре!!! Кърмеха се  Grinning Направо си умрях от кеф като разбрах, че най-сетне мечтата й се сбъдна и най-вече, че и двамата се чувстват добре!!!

# 20
  • София
  • Мнения: 243
Хайде да ни е честита новата темичка:Чоки,Мамочка едно голямо:
БЛАГОДАРЯ  bouquet
НА КСД-Г ЧЕСТИТО БЕБЧЕ Heart Eyes HugСТРАХОТНА НОВИНА ДА ТИ РАСТЕ ЖИВ И ЗДРАВ МАЛКИЯ СТЕФАН:


за тебе мила

на днешните ни рожденици честито:

НА МАМОЧКА И НЕЙНАТА ПОРАСНАЛА ПРИНЦЕСА СПЕЦИАЛНО:


Но нейм много сладък малкия Heart Eyes
Принцеса рая и аз знам,че либеро и хъджис имат такива гащички,но са еднакво скъпи със памперс ако не и повече. Peace
Ивка дано бебеправенето бъде успешни догодина пак априлче да ни зарадваш ако не и по рано Laughing Mr. Green Hug
толкоз ми отпуснаха,ние сме си все криви,нов зъб изби вчера чакам да видя още колко ще станат тези дни Crazy

# 21
  • Мнения: 13
Хайде да отговоря на Десирее и аз за бебето  Wink мераци има но ние ще почнем с опитите на есен че нали ще пътуваме за БГ и не искаме да съм с корем все пак е 12 часов полет и после голямо около БГ пътуване от Видин  до Несебър(най-вероятно) та няма да ми се отрази добре(предполагам де Wink) Та принципно така сме се разбрали след екскурзията, но каквото господ отреди Mr. Green
Успех Ивка и скоро да ни зарадваш с хубава новина Hug

# 22
  • Мнения: 2 090
Десире, силно се надявам да съм, аз!  Praynig Но при мен има един проблем, мъжа ми все още не иска.... и не правим опити Sad Кажи как да го убедя и се надявам да ви зарадвам скороо : Mr. Green 
За Анито аз бях ''излъганата'' Laughing,така че съвет не мога да дам,но стискам силно палци половинката да се ''пречупи''  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Hug

Миме*, fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed,дано и вашите планове се срещнат!

Днес следобед успях да се свържа с Креми и двамата са добре!!! Кърмеха се  Grinning Направо си умрях от кеф като разбрах, че най-сетне мечтата й се сбъдна и най-вече, че и двамата се чувстват добре!!!
Много се радвам!Пипи,мерси,че ни информираш  bouquet.Ако се чуете пак,предай поздрави от всички нас Hug.
А Вики,и Габи как са?Кажи нещо и за вас Grinning.

# 23
  • Мнения: 13
Ех Деси ще ме разсмееш е как така те излъга? Wink
РОЕМ а ти няма ли да се включиш в бебемания 2011? Wink

Последна редакция: ср, 21 апр 2010, 22:33 от Мимето*

# 24
  • Мнения: 172
 Аз не мога да не напиша , че като ви чета как ще бебеправите миме, емануела, ивка....и ми става едно тоооплооо на сърцето  Heart Eyes пожелавам ви момичета скоро да се похвалите  Hug
 При нас...истерия и неспане. Вчера изби 7-ят зъб, днес сутринта 8-ят...очаквам утрешният ден за да видим дали няма да избият още 5 наведнъж, че поне ревовете денонощни да са оправдани напълно  Tired Аз съм уморена , а това мъничко същество кой знае колко болка търпи ... искам бързо да излизат и да не го боли вече.
 Лека нощ момичета  Hug

# 25
  • Там където има любов
  • Мнения: 247
Здравейте момичета  Hug
аз съвсем се изгубих но наистина не смогвам  Sad
Много ми е неудобно,че ви изоставих в най-прекрасният месец за всички нас.
pipi66 - Прекрасен вестоносител си Simple Smile . Страхотна новина да е жив и здрав прекрасният малък мъж. На мама бързо възстановяване и много положителни емоции  Hug Heart Eyes
Аз се справям болезнено трудно за това не ми се ииска да мрънкам много, защото е досадно, но много се старая. За съжаление най-много страда Дейвид който сега не получава такова внимание, а и за него няма никакви забавления, защото все бързам да се прибираме, че съм пребита от дългите дни и нощи. Две седмици беше болен и след великден се върна на градина сега обаче Вики се поразболя и много ми се насъбира. Единственото ми разнообразие е , че през уикендите ходим на гости при нашите. Не бих казала, че ми помагат физически чак толкова много , но поне мога докато върша нещо да разчитам някой да ги гледа. Пък и все пак е разнообразие някакво.
Няма да ви отекчавам повече  Mr. Green
Иначе Вики още не е проходил ама то шобето голям страх  Laughing . Много бърбори направо не му спира устата. Спрях кърменето бих казала окончателно и сега пие прясно мляко сутрин и вечер. Вечер заспива около 9-10 и около 1 след полунощ се събужда си ляга при мама и така цяла вечер. Все още ''мама" не съществува само"тати " и "деди" ама не ги преживявам чак толкова  Mr. Green

Искам да честитя на всички на които съм пропуснала да честитя за порасването на сладките им слънчица и да им пожелая най-вече здраве и много любов.
Пак ще се опитам да обещая да следя до колкото мога темата, но не знам как ще съм с времето да пиша
Целувам ви  Hug Hug Hug

# 26
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
ksd_g, честито юначе! Да ви е жив и здрав, да расте умен и много поводи за радост да ви дава!

Обичам с такива новини да започват темичките ни.  Heart Eyes

Чоки, Мамочка, благодаря сърдечно за хубавата темичка!

Майсторките на поканите са се справили превъзходно.

Мамочка, честит рожден ден на по-голямата от двете ти красиви щерки! Жива и здрава да е!

Иначе игрите на Миша и ние ги харесваме мноооого.  Laughing
Най-новите ни занимания са да извадим всички чорапи от чекмеджето, да ги развием и да ги опитаме всички на вкус. Също така да свалим всички книги на мама от рафта, да ги разбъркаме на пода и после Йоана да помага в подреждането, а Яна да ни пречи, за което получава "скарване" или по-скоро изръмжаване от Йоана.  hahaha Също така обичат да си играем на сложи-свали шапка, криеница с някоя дреха на мама - едната се покрива, другата я открива и се кикотят. Гоненица - Яна взима играчка, показва я на Йоана с вид "Ела да ми я вземеш" и хуква на 4 крака, като на няколко крачки се спира да види следват ли я. Ако не я следват - пак показва примамката. Обичат да "свирят" на буркан или шише - издават се звуци на гърлото на съда и ехти вътре. И още и още...

Devik, съчувствам ти, гуш!  Hug

На бебеправещите отсега пожелавам успех! Много им се радвам!  Flutter
no_name, Преско още по-хубав станал.  Laughing Ще ви чакаме на нашата площадка като се оправи времето. Браво за подвизите с гърнето и с четката за зъби.

Снимки:
Вардааа, шофирам! Бързам щото ме преследват!
Йоана в любимото вече возило.
Спи ми се
Дий, дий, конче!

Малко закъснели великденски:
Яна
Дай да се сборим де!
Упс! Счупи се!
Хайде да счупим и твоето!

Последна редакция: ср, 21 апр 2010, 23:33 от Жабче

# 27
  • Мнения: 3 211
Много хубава новина! Честито ksd_g! Да ти е много здраво бебчето!

Честито и на Мамочка!
Честито и на жи!
Да са ви живи и здрави принцесите!

Аз днес взех изследванията на Вики. Моля, някой, ако разбира, да ги разтълува, много ли са зле или не чак толкова...
Hbg(Хемоглобин)-94g/l
HCT(Хематокрит)-0.297L/L
MCV(ср.обем на еритроцита)-66.8fl
MCH(ср.Hbg съдърж. в еритр.)-21.10pg
Тези са под нормите, но не знам тези норми, които посочват за мъже и жени как се отнасят към децата Thinking

# 28
  • not found
  • Мнения: 581
ДА Е ЧЕСТИТ МАЛЪК СТЕФЧО НА СИЛНАТА МАМА ksd_g , МНОГО ДА Я РАДВА  ,ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ  Hug

Благодаря за новата тема на Чоколина и Мамочка   bouquet

# 29
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
very nice, всички тези показатели са под нормата заради хемоглобина, свързани са нещата. Като се качи хемоглобина, ще се нормализират и останалите. Хемоглобинът е хубаво да е над 100. Йоана ми беше с 98 и ми казаха, че не зле, докато за този на Яна вече казаха, че е нисък - 82. Сегашните ни резултати не ги знам, при педката са, а сме на консултация след месец... много мразя да не виждам и аз резултатите, но така процедират в поликлиниката.
Та според мен не са чак толкова зле нещата, свързано е с неяденето на Вики предполагам. Опасявам се, че и моите ще са с подобни стойсности на хемоглобина...

Общи условия

Активация на акаунт