Перла: Хубав, по-хубав, най-хубав - Къванч! - Епизод 33

  • 35 214
  • 748
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
Изключително повърхностен човек.Колко пъти след това Онур му казва,че това което прави не е редно,цялото му държание е грешка,че е нормално Нихан да го приема като ухажване и опит за близост.Едно говори ,друго върши.


В интерес на истината трябва да призная, че Онур наистина се опина да налее акъл в красивата кратунка или малко  катран в рогцата му, ама не. Наш Мехмет  увира  само като се оака,  винаги  изтърва питомното, а после гони  дивото.  Тогава  започва да хленчи на рамото на  Онур.   Честна дума аз това не го разбирам, не мога да го проумея.

# 46
  • "Перла"
  • Мнения: 1
Много неща не можем да ги проумеем,излизат извън границата на нормалното и стигат до глупост,простотия и т.н.
Вероятно всички тези взаимоотношения ги показват в този вид,за да е по силен момента когато Инджи каза край.

# 47
  • Мнения: 3 254
На Инджи говори че е виновен за случилото се с Нихан, на Нихан че не е виновен а и помага защото я обича и не иска да я загуби Заема специално място в живота му Този човек колко двуличен може да бъде

# 48
  • Мнения: 0
Между другото Мехмет попита днес Инджи още преди да стана от леглото дали я притеснява отношението му към Нихан.Тя каза,че "не".Но трябваше да признае и да каже,че не и е приятно да бъде поставена на заден план заради Нихан.Не можах да я схвана и нея,но може би както казва Мимолка,пресилили са нещата за да е по-силен момена на раздялата след това.

защо като  /като слънце /, тя е слънцето  за  всички,  греят се от топлото слънце,  и се отнасят към нея като към слънцето. Ми то слънцето не иска нищо, не получава нищо, то само дава - огрява - топли, свети.

 PeaceМного точно!

# 49
  • "Перла"
  • Мнения: 1
Работата е  ясна-до тук никой нищо не може да схване,освен,че красвецът ни е пълен глупак Mr. Green

# 50
  • "Перла"
  • Мнения: 1
sinq laguna   по повод това което си написала  за ролята на К.Т. в "Забранена любов",ако продължава да играе такива роли и т.н. та да добавя,ако и С.Й. се включи в някоя роля на лесбийка,както нямала нищо против да изиграе,ще ни иде цялата романтика по двамата Mr. Green
 

# 51
# 52
# 53
  • "Перла"
  • Мнения: 1


ха-ха страхотноооооооооо smile3532

# 54
# 55
  • "Перла"
  • Мнения: 1
В първият момент си казах,всичко ми е познато,ама не ми се вързва,това за секунда а то smile3532
много гот

# 56
  • Мнения: 0
 
А кралицата майка любовни трепети изживява.
Син и обаче с тях изобщо не се съгласява.
Добре,че отново е слънцето Инджи
 и по този въпрос ред да въдвори -
 Госпожа Шереф внимателна с Мехмнет да бъде  и съобщи.
Чувстителен на таз тема сина е и го боли.
А мъжа си ще опита слънцето Инджи да увери,
че мнението си трябва да промени
за това ,че майките право на щастие имат дори.

Последна редакция: чт, 22 апр 2010, 01:52 от sinq laguna

# 57
  • Мнения: 0
Мимолка,това което съм написала в темата за Забранена любов така ми се иска с вас да си го коментирам,но никой нищо не казва и за това мълча.Защото много се възмущавам от поведението на героите във филма имам нужда да споделя и пиша там.

# 58
  • "Перла"
  • Мнения: 1
 newsm51

за стихчето sinq laguna

# 59
  • Мнения: 0

Лаф за  да става , Синя лагуна е готова и  резила от нескопосаните си опити да преодолава.

Общи условия

Активация на акаунт