въпрос за амниоцентеза

  • 1 371
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Здравейте,

Предстои ми амниоцентеза в майчин дом, поради лош резултат от БХС. Нямам избор на лекар, някой може ли да разкаже за реда на постъпване в майчин дом за амниоцентезата, т.е през кои кабинети трябва да се обиколи?

# 1
  • София
  • Мнения: 6 965
Качваш се на 14 етаж рано сутринта около 8:30 с изследванията, там ти попълват документите, отиваш пред 210 кабинет (по спомен), там е голямото чакане пак попълвате документи, от там до регистратурата за проверка на осигурителния статус и след това те изпращат на 10 етаж, където ти правят вагинален преглед, секрет, попълват се нови документи и те приемат в болнична стая, където изчакваш да те повикат за манипулацията. Щом си без избор на екип бъди подготвена, че амниоцентезата може и да се проведе на другият ден след приемането ти, в зависимост от ангажиментите на доктора, който е на смяна. Желая ти късмет и прекрасни резултати за здраво бебенце.

# 2
  • Мнения: 6
благодаря за бързия отговор!

# 3
  • Мнения: 42
Здравейте, а знаете ли дали се поема от касата амниоцентезата. На мен ми предстои в Тина Киркова.

# 4
  • София
  • Мнения: 6 965
Здравейте,

Предстои ми амниоцентеза в майчин дом, поради лош резултат от БХС. Нямам избор на лекар, някой може ли да разкаже за реда на постъпване в майчин дом за амниоцентезата, т.е през кои кабинети трябва да се обиколи?
Когато е по медицински показания и без избор на екип се поема от касата.

# 5
  • Мнения: 42
Оказа се че в Тина Киркова не се поема правих запитване до Здравната каса след като ми взеха ми 150 лв.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 17 841
Препоръчвам ти да направиш избор на екип. Аз не направих и амниоцентезата ми беше направена от стажантка.
 Не е задължително да е така разбира се, просто имах лош късмет. Нямах проблем след това, но притеснението ми беше голямо.
Успех!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт