Мис България 2010

  • 18 601
  • 159
  •   1
Отговори
  • Мнения: 77

Представителки на 8 български града ще се борят за короната на най-красива госпожица за 2010 година.
Тазгодишната церемония ще се проведе на 23 април 2010 г. в зала Рейнбоу Плаза от 20.30 часа и ще се излъчи на 25 април 2010 от 16.00 по Нова ТВ.
Кандидатките бяха избрани от жури в състав:
Евгения Калканджиева – лицензиант на световния конкурс за красота „Мис Свят”
Ирина Папазова – собственик на запазената марка „Мис България”
Калина Коцева – главен редактор на сп. „Блясък”
Гергана Рангелова – редактор мода на сп. „Космополитън”
Тихомир Белегански – главен букер на агенция „Визаж”
Водещи на събитието ще бъдат Деси Тенекеджиева и Драго Симеонов


За своята фаворитка, може да гласувате ТУК (Уточнение: давате гласа си за "Лице на сп.Блясък")

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Е, какво Ви е мнението? Всички помним миналогодишния скандал. Сега очаквате ли нещо различно? Въобще вълнува ли ви коя ще стане Мис?
Забелязах, че конкурса ще бъде излъчен 2 дни след провеждането му. Може би се застраховат от гафове  Mr. Green
Аз си харесах Лорета Георгиева и гласувах за нея. Вие?

Последна редакция: чт, 22 апр 2010, 15:24 от Viktoria®

# 1
  • Мнения: 6 992
Има някои ....бозави.
Не можах да си намеря открояващо се красиво девойче.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 099
Евелина Соколова ми се чини най-подходяща да се справи със световния мир...

# 3
  • София
  • Мнения: 62 595
На мен ми харесват Лорета, Надежда и евентуално Зорница Петкова. Обаче другата Зорница, русолявата, не зная изобщо как са я допуснали.

# 4
  • Мнения: 4 916
Харесва ми едно девойче на първия ред - Надежда Денчева от Русе.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 5 634
Евелина Соколова ми се чини най-подходяща да се справи със световния мир...

Да определено си права. На повечето мацки и фотошопа не им е помогнал.  Но определено тази девойка е хубава. Русенките ги прескачам, че ме е страх как ще говорят пред целият свят.

# 6
  • Мнения: 371
 Peace    Надежда Денчева. Няма шокиращо красиви момичета, няма и шокиращо грозни, по мое скромно мнение.

Обаче, незнайно защо, страница, която за пръв път отварям ми казва "Вие вече гласувахте три пъти. Достигнали сте лимита си за гласуване"  Shocked
(както и да е - офтопик)

# 7
  • Мнения: 24 467
Ако изборът ще е пак с СМС- спирам да се вълнувам още от тук. Пак ще е някоя дългоноса и голямочела, с близки на добри телефонни позиции.
Съгласна съм обаче, че няма нещо фрапиращо лошо, напротив, на мен повечето са ми симпатични. Даже на последния ред първата и третата ми допадат, нищо, че са с малко гласове, както и първата и четвъртата на първия ред.

# 8
  • Мнения: 3 521
Хареса ми Яна Чинкова, но дали ще гласувам зависи от това колко кебапчета ще раздаде. Mr. Green

# 9
  • Мнения: 1 437
Поне няма коне като миналогодишния  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 8 522
На мен ми допадат Евелина Соколова и Яна Чинкова, но ще гласувам чак след като ги вида как говорят по телевизията. Няма да забравя Тоца как демонстративно напусна "Шоуто на Милен Цветков" след като и зададе няколко въпроса на които не можа да отговори, още тогава ми стана антипатична с наглото си поведение.

# 11
# 12
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Аз съм за Паолина Цонева

# 13
  • Мнения: 4 668
На тези конкурси никога не се избира наистина най - красивата  Confused
Просто очаквам поредния крокодил със спонсор ... за съжаление .
Нито една не ми направи впечатление ... прекалено са ми ... обикновени . Дано да е от снимките .

# 14
  • Мнения: 77

 hahaha  Тъкмо мислех да го пусна това!

То Словения и Словакия са на друг континент и как ще пристигне пратката освен със самолет?  Mr. Green
Май няма интерес към събитието и ПРите сами си измислят "кризи" и новини.  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт