Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 4 авг. 2004, 19:20 ч.

Стоматолози- гр. Варна

• 666 349
  • 1 983
  •   4
Отговори
# 1 875
Д-р Бозуков е на ул.Македония, 153. Виждала съм опашка от родители с дечица пред кабинета му. Телефон има в интернет, но актуален ли е, не зная.

# 1 876
  • Варна
До 15 февруари включително доктор Бозуков и доктор Трифонова са обучаващи в стоматологичния факултет от 11:30-14ч всеки ден, преглеждат деца и работят с тях. Всеки които има желания може да отиде там на преглед. Без запазване на час и рабира се е безплатно. Ние ходихме миналата седмица със двете ми деца на 3г5м и 1г3м. малкия ми син има проблем с предните зъбчета образувал се е кариес Прегледаха го и изписаха реминализиращ крем и за една седмица има ефект. Много съм доволна.
Вместо да си записвате час може да отидете там. Smirk

# 1 877
  • Варна
ЗДравейте, в университетския медико дентален център работят ли със здравна каса? Има ли някой с пряко впечатление относно екипа за поставяне на импланти?

# 1 878
  • Варна
Не работят със ЗК.

# 1 879
Благодаря ти! Blush
За брекетите наистина са те наплашили и то с право или не-зависи от типа брекети.
Обикновените наистина го правят, т.к. всеки брекет има 4 "шипчета", на които се хваща ластика и това вероятно дере зверски устата.
Виж обаче при самолигиращи няма такова нещо. Аз съм с такива (Damon естетични може да ги видиш в интернет). Това нещо е само с капаче, абсолютно гладко и нямам и една рана в устата. Отделно дъгата не е фиксирана за всеки брекет по отделно да опъва, а напрежението е 100% естественото от зъбите като едининя, ако опъва другия отпуска. Ден с болка, дискомфорт или рана не съм имала. Все едно цял живот с брекети съм била.
Отделно и почистването е много по-лесно и ефективно с по-малко перипетии.
Вече има нови системи като тази и нещата се подобряват освен за материали и техника на лечение, а и за удобство на пациента.
Ако ти снимам устата ти няма шанс да разбереш, че съм с брекети. Няма рани, удебелени и загрубяли части или каквато и да било промяна.
Отделно като нямам ластици, равни са и естетични, много хора изобщо не забелязват наличието им.

# 1 880
ЗДравей би ли казала кои ти сложи тези брекети DAMON

# 1 881
Бихте ли написали актуални координати на д-р Едрев?

# 1 882
Днес бяхме при д-р Шопов за вадене на зъб на сина ми. Доволна съм.

# 1 883
Здравейте! Бихте ли ми препоръчали добър хирург? Става въпрос за вадене на долен ретиниран мъдрец.

# 1 884
Споменатият по-горе д-р Борис Шопов.
тел. 0888 30 67 81
Ходила съм при него във Факултета по дентална медицина, но знам че има и кабинет, но не знам къде.

# 1 885
Благодаря!

# 1 886
  • Варна
ЗДравейте, в университетския медико дентален център работят ли със здравна каса? Има ли някой с пряко впечатление относно екипа за поставяне на импланти?

Слагала съм имплант при проф.Георгиев. Впечатление - добро за работата му.

# 1 887
Здравейте, моля за координати и актуални телефони на д-р Бъчваров - ортодонт. Синът ми трябва да слага брекети или шини и сме се спрели на него.

# 1 888
  • Варна
Здравейте, моля за координати и актуални телефони на д-р Бъчваров - ортодонт. Синът ми трябва да слага брекети или шини и сме се спрели на него.

Бихте ли споделили защо сте се спрели на него?
Ние от дълго време сме при един ортодонт и се чудим дали да го сменяме.

Също да попитам за мнения за д-р Шаранкова (стоматолог), ако някой има?

# 1 889
По препоръка на приятел и също така го препоръчват в групата на ФБ.
Никой ли няма координатите му? Звънях на обявените телефони в интернет, но никой не ми отговори.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт