Бурно ФЕВРУАРЧЕТО расте, а мама иска да яде (6)

  • 20 941
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 35
Здравейте мацки Simple Smile

Съни мерси за кайвенцето и темата   bouquet

Днес хубав ден ще е за миткосване, но аз ще вървя да jump , чеее много ми пречат пусто тия тлъстинки  ooooh! и ще помолим дядото да изведе Али на разходка  Mr. Green

И да питам вие кой посредник ползвахте за ASDA, щото аз сега реших да се пробвам...след като ми се изгуби поръчката от littleonesclothing Crossing Arms

Приятни разходки момичета  Hug

Аз ползвах риминикидс за НЕКСТ и за АСДА смятам да ползвам тях. Много съм доволна.

# 31
  • Мнения: 304
айде аз отпрашвам към Борисовата Simple Smile дано не ни завали

# 32
  • Мнения: 762
А също излизам ако някоя бургаска мама иска компания тела ми е 0876 14 29 75 Hug

# 33
  • варна
  • Мнения: 7
Здравейте майчета ,всички май сте на разходка а ние сега ссе прибрахме от консултация и резултата е 5.400 и 59 см а за ваксината ще чакаме да престигне при доки.Шоки благодаря за съвета ама аз вече 2 месеца се размотавам гола и намазана любимия вече сънува кошмари ,на където се обърне аз в целия си блясък bombs.По корем и аз слагам Ивчето през ноща и така изкарва един сън около3-4 часа и после я обръщам на нея и харесва особенно ако я боли коремчето.И видях едно многооо сладко бебче Анета голяма сладурка smile3524

# 34
  • Мнения: 163
Адашче, благодарско!  bouquet
Пак ли сме на  тема хранене? hahaha
Слънчев ви ден на всички!

# 35
  • Мнения: 262
мами помагайтее  #Crazy
да не видя и аз нещо, разгледах албумчето със снимки на бебоците сладки и реших и аз да кача 3 снимки.
но не ги намирам сега в албума  ooooh!

# 36
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Браво на Диманка, че остави мама да пусне новата темичка! Hug И  Hug за мама! Днес голяма разходка му ударихме, но посредата онаво като се събуди и като писна, ама се дере ви казвам като лудо, чак посиня. Добре, че бях си взела чайче, че го налоках с чай и окрякахме докато се приберем! Ама ми е нещо доста разхлабено синчето и изпадам в паника пак!  Tired Ако до довечера е така утре ще звъня на педи да каже съвет, ако някой има идея. аз се сетих само да му дам Биогайя, там пише, че предотвратява такива неща. newsm78

# 37
# 38
# 39
  • София
  • Мнения: 110
ДД!  Hug

Пак перфектно време за разходка. Излъгах я аз мойта пак с 2 часа навън.  Party Ама тъгъдък-тъгъдък по тия калдъръми тука и количката почна да скърцаааа.  Tired Тя нали ни е харизана и ще я мъча аз докрай... Поне докато не се наложи да купуваме лятна.  Naughty

И съм толкова уморена...  smile3507

Поздрави на всички!  newsm51

# 40
  • Мнения: 4 187

Стар, тази е за остатъка до 410 дни.

ДЕКЛАРАЦИЯ за обстоятелствата за изплащане на парично обезщетение при бременност и раждане на основание чл. 50, ал. 1 и 51 от КСО тази трябва да е, но нз как да дам линк newsm78

Ъъъъ, значи 2 декларации трябват, тъй ли   newsm78 ?

Тази ли е другата ?

http://www.noi.bg/content/laws/07/Pril.1.doc

Последна редакция: пт, 23 апр 2010, 18:03 от star

# 41
  • Мнения: 304
Звездичке,тази е за втората година от майчинството.Другата е същата като тази,която се прибавя към болничните с номера на сметката(май). newsm78
Ние си останахме днес в къщи.Сутринта ни сложиха ваксината(жив и здрав да е мъжО и неговите връзки,та успя да намери Пентаксим) и док предупреди,че из Люлин върлува скарлатина и варицела в момента и докато му е по-слаб организма на Калоян след ваксинацията е хубаво да си седим дамой.Естесвено след липсата на разходка настана малък ад-Коки е кисел та знае ли се!А на всичкото отгоре и банята пропускаме днес,та не знам дали и как ще иска да заспи.
Като една съвестна домакина(тихо да не чуе никой) се хванах и изчистях цялата къща,включително и дрешника и ми останаха за довършване в близките 3-4 дни-да подредя всички налични обувки,прозорците и мазето(ама там ще се включва половина мъжка част,че си има бая тежички неща).
Отивам да прибера сухото пране и изгладените дрехи и да почивам,а на вас желая хубава и спокойна вечер!!!

# 42
  • Мнения: 4 187
Така, според Танчето, с последният болничен от педиатъра, трябва да подадем и декларация за остатъкаот 135 до 410 дни ! Това е декларацията която съм дала първо ! Друга трябва ли да има ?

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=484042.msg14617452#msg14617452

# 43
  • Мнения: 157
http://www.noi.bg/content/laws/07/Pril.2.doc

Ъъъъ, значи 2 декларации трябват, тъй ли   newsm78 ?

Тази ли е другата ?

http://www.noi.bg/content/laws/07/Pril.1.doc

Стар, на мен ми поискаха тези двете (към които си дала линкове), като приложение 1 е с болничния от педиатъра до 135тия ден, а приложение 2 + копие от акта за раждане на детето е за обезщетението за отпуск по майчинство, който ни се полага от 135тия до 410тия ден. Изпратих ги наведнъж в човешки ресурси, но ми казаха че спешната е приложение 1, а другата ще изпращат по-нататък...

Ако има сведущи, да потвърдят или да отхвърлят  Laughing

Пффф, като чета какво е писала Бобиш за декларациите...може и нашите да не са в час... А и Танчето щом така е казала...да не хвърлям смут в редиците...
Я да не се шашкаме излишно... Mr. Green

Последна редакция: пт, 23 апр 2010, 18:50 от s.newa

# 44
  • Мнения: 4 187
Значи попълвам тези двете и съм пушка  Laughing!

Общи условия

Активация на акаунт