Секс-играчките - петъчна

  • 3 756
  • 48
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 081
Споделете моля своите впечатления, наблюдения, мисли, желания и изобщо всичко, което се сетите за секс играчките...


Бивш колега ми беше подшушнал, че много обича да гледа приятелката си, докато тя се заиграва с вибратора си ..  Whistling
Другите пък колеги коментираха,  че така както и се радва скоро може да стане излишен  Mr. Green


# 1
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
съдейки по артикулите в някой такъв шоп, дамите обичат да си играят повече от господата ....  Thinking
но се съмнявам тука някоя ССФ да си признае ...

# 2
  • Мнения: 2 448

Бивш колега ми беше подшушнал, че много обича да гледа приятелката си, докато тя се заиграва с вибратора си ..  Whistling

Да им се чудиш на тези мъже. Аз ако видя мъж да се заиграва с някаква играчка хич няма да ми е приятно.  Laughing

# 3
  • Мнения: 3 447

Бивш колега ми беше подшушнал, че много обича да гледа приятелката си, докато тя се заиграва с вибратора си ..  Whistling

Да им се чудиш на тези мъже. Аз ако видя мъж да се заиграва с някаква играчка хич няма да ми е приятно.  Laughing
Особено ако е вибратор, нали  Laughing

# 4
  • Мнения: 1 081
съдейки по артикулите в някой такъв шоп, дамите обичат да си играят повече от господата ....  Thinking
но се съмнявам тука някоя ССФ да си признае ...

Определено, за това и пускам темата на точното място, където пишат зрели опитни жени, които знаят какво искат и как да го постигнат ...
Относно признанието, някоя приятелка може да е разказвала впечатления на друга приятелка и така ...  Whistling

# 5
  • Мнения: 4 120
Част от интервю със собственик на такъв магазин , въпроси защо повечето артикули са предназначени за дамите:
Смятаме, че жената е движещата сила в сексуалните взаимоотношения.Мъжът е безсилен в сексуално отношение- той не може да мисли нормално и трезво в този момент. Когато жената е готова да приеме тези неща, то тя променя и мъжа.
Ползвала съм, но не като основен източник на удоволствие, а като добавка към другото:)

# 6
  • Мнения: 2 011

Бивш колега ми беше подшушнал, че много обича да гледа приятелката си, докато тя се заиграва с вибратора си ..  Whistling

Да им се чудиш на тези мъже. Аз ако видя мъж да се заиграва с някаква играчка хич няма да ми е приятно.  Laughing
Особено ако е вибратор, нали  Laughing
newsm78 newsm78 Joy Joy Joy Joy
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=374215

# 7
# 8
# 9
  • Мнения: 4 120
Не мога да си представя как 15 сантометрово нещо може ей така да бъде изпуснато и "да потъне".

# 10
  • Мнения: 1 081
Инфантилна, интервюто ми хареса, прав е човека ...  Mr. Green

Ползвала съм, но не като основен източник на удоволствие, а като добавка към другото:)

Впечатления и препоръки  ??  Whistling


 Joy   Joy   Joy

Това средно-статистическия размер ли беше ...

# 11
  • Мнения: 2 448
Не мога да си представя как 15 сантометрово нещо може ей така да бъде изпуснато и "да потъне".

Ми няма "гард". И явно в опита да използва максимално тези 15 см е станала белята.  Joy

# 12
  • Мнения: 1 081
Не мога да си представя как 15 сантометрово нещо може ей така да бъде изпуснато и "да потъне".

Ми няма "гард". И явно в опита да използва максимално тези 15 см е станала белята.  Joy

А после заклеймяват нас, като лакоми  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 4 120

Ползвала съм, но не като основен източник на удоволствие, а като добавка към другото:)

Впечатления и препоръки  ??  Whistling


Ами аз не си падам по огромните размери, така че едва ли мога да дам добра препоръка Simple Smile Познат, който работеше в такъв магазин ми каза, че когато жена купува сама за себе си вибратор избира среден към малък, когато мъж избира за подарък- колкото повече-толкова повече. Моят ми беше купен от мъж Joy

# 14
  • Мнения: 1 081
Ясно ... ще си поръчам да ми подарят тогава  Joy

Общи условия

Активация на акаунт