Маска на лицето и гости?

  • 1 498
  • 21
  •   1
Отговори
Вчера си направих една чудна, подмладяваща масчица на лицето и таман съм се дегизирала се звъни на вратата! Tired Face За щастие беше съседката  от която не се притеснявам, но се замислих, как бих реагирала ако беше някой друг. Случвало ли ви се е да сте с маска на лицето, на косата, с боя, с къна, или с всякаква друга разкрасителна процедура и да дойдат неподходящи гости? Какво бихте направили, или се подлагате не такива манипулации само между 0 и 5 часа през нощта?

# 1
  • Мнения: 46 434
Аз маските си ги правя като взимам вана, иначе не ми издържат нервите да се мотая нацвъкана  Crazy

# 2
  • Мнения: 7 186
Ами най- вероятно няма да отворя вратата. Wink
Аман от неканени гости. Crossing Arms

# 3
  • Мнения: 3 537
Случвало ми се е ... Mr. GreenЕдин път имах среща с едно гадже и съответно си правих маска на лицето ,бях яко оклепана JoyУж се бяхме разбрали за точно определен часа ,а той взе ,че подрани,добре,че сестра ми отвори вратата и аз се шмугнах бързо към банята да си мия лицето.За малко и щеше да се уплаши човека от мене и да избега далееече,далече:mrgreen: hahaha Joy
Иначе сега почти по всяко време мога да направя маска,обикновенно като трябва да идват гости ни предупреждават предварително...но никога не е късно и да ме изненадат,знае ли човек Joy Mr. Green
С боя за коса са ме изненадвали ,някой като звънне на вратата примерно да пита нещо или пък от тия дето продават разни нещо по домовете,но бързо мятам някаква кърпа на главата и замазвам нещата Mr. Green
Абе не ми пука чак толкова много де.....

# 4
  • Мнения: 5 228
Изобщо не отварям в такива случаи. Аз по принцип хич не обичам неканени гости, така че... да дойдат, когато ги поканя.  Crossing Arms

# 5
  • София
  • Мнения: 5 826
Случвало ми се е, не отварям ако съм сама  Naughty и без това толкова рядко намирам време да се поглезя  Sad

# 6
  • Мнения: 472
аз имам по ужасна случка :
 " Првих си кола на триъгълника  Mr. Green " и просто нямаше как да не отворя щото ........дъра - бъра , навлякох 1 халат на бързо ,  мия аз ръцете и отварям , а цялата лепна .Колата започна да се затопля и стана едно да не ви описвам , колямо пране и бърсане падна после шото всичко лепнеше

# 7
  • Мнения: 1 734
Това е едно от най-гадните неща, които могат да ти се случат!!!
Помня веднъж си бях сложила маска на косата и точно в този момент пристигна гаджето на сестра ми (сега вече съпруг) с един негов приятел.  Умрях си от срам  Embarassed, нямаше как да отида да се измия, а и нямаше как да не отворя и да се правя че ме няма. Та си стоях и се червенеех  Embarassed  Embarassed
Обикновено когато има и най-малка вероятност някой да дойде не си правя разкрасителни процедури, изчаквам да съм напълно сама и тогава действам  4470

# 8
  • Мнения: 6 155
Ако идват гости - винаги се обаждат предварително!  Crossing Arms
На всякакви други не отварям Naughty А имаме и камера на вратата, така че виждам кой звъни Wink

# 9
  • Мнения: 1 111
неприятна работа е това да те изненадат,няма съмнение.... Embarassed
А защо въпроса се свежда само до гостите? в списанията пише,че не е добре и мъжете ни да не гледат така наклепоцани или с ролки,или раздърпани...

# 10
  • Мнения: 6 164
Само аз ли не се притеснявам от такива работи?  Mr. Green Какво толкова, това го прави всяка себеуважаваща се жена. А и на гости ми идват приятели или съседи и всички са ме виждали милиарди път и ако веднъж ме видят с маска няма да спрат да ме поздравяват, я!  Grinning

# 11
  • Мнения: 1 734
неприятна работа е това да те изненадат,няма съмнение.... Embarassed
А защо въпроса се свежда само до гостите? в списанията пише,че не е добре и мъжете ни да не гледат така наклепоцани или с ролки,или раздърпани...


Аз мъжо го знам кога се пребира. Няма да ме изненада  Wink

# 12
  • Мнения: 2 596
И на мен ми се е случвало веднъж да ме изненадат на вратата с маска на лице. Беше още докато бях на квартира като момиче. Бях си сложила глинена маска, но много тънък слой, едва си личеше, просто бях още по-бяла или нещо като мъртвец  Mr. Green Беше някакъв чичко, нещо си за парното. Звъни човека, аз реших, че ще отворя, че не изглеждам все пак много зле и той като ме видя, реакцията му беше първо леко да се отдръпне, уплашен, после се окопити пред моя невъзмутим и леко изненадан поглед и каза само: "Аз май идвам в неподходящ момент."  Embarassed

# 13
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ха-ха, и на мен ми се случвало.  Grinning
Тъкмо се бяхме загаджили с мъжа и щяхме да ходим на пътешествие до Несебър - да посрещнем Милениума. Той трябваше да ме вземе от сестра ми. А тя, коконата, си купила нова маска. Я да я пробвам, казвам, да се разкрася преди заминаването! Намазах се, тя една такава, ярко зелена. Обаче момчето цъфва по-рано. Когато ме видя, хлъцна. Приличах на принцеса Фиона от "Шрек" - като огър бях. Но както става по филмчетата, любовта победи!  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 951
няма да отворя.
Аз пък не искам съседите,приятелите и още повече мъжът ми да знае какво правя,за да съм хубава!То е както с готренето-готвиш-готвиш и накрая,като е готово яденето на теб вече не ти се яде.

Общи условия

Активация на акаунт