д-р Цветан Трендафилов стоматолог от Русе

  • 9 670
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 463
Дайте мнение за този зъболекар. А какви са Ви отзивите за Дентално студио "Димитрови" в Русе?

# 1
  • Мнения: 0
trendafilov e palen nekadarnik edna plomba 3 pati miq pravi.pesti upoikata, i ne se mie.vaobshte e palen mizernik

# 2
  • Мнения: 0
trendafilov e palen nekadarnik edna plomba 3 pati miq pravi.pesti upoikata, i ne se mie.vaobshte e palen mizernik

Д-р Цветан Трендафилов е изключително талантлив и съвестен млад специалист, работи с ръкавици, маска и предпазни очила - нещо, което малко стоматолози правят. В момента специализира Орална хирургия в гр. София, така че не знам на какво се дължат тези злобливи коментари от Ваша страна, но определено НЕ са адекватни и кореспондиращи с действителността!

# 3
  • Мнения: 0
Подкрепям напълно мнението на sussi Не живея в Русе, но бях на гости на приятели и ми се наложи да отида на зъболекар. Препоръчаха ми д-р Трендафилов и мога да дам само хубави отзиви за работата му. За мой късмет тогава случая се оказа, че е само за пломба, а не нещо по-сложно, но човека ми предложи упойка и се държа изключително любезно. Много съм доволна и бих го препоръчала на всеки  Peace 

# 4
  • Мнения: 0
Д-р Емил Димитров е един от най-добрите зъболекари в гр. Русе. За Трендафилов нямам впечатления, не ми познат като име. Д-р Димитров има и най-модерното студио в града. Препоръчвам Ви го най-горещо. Освен това, докато работи, пуска хубава рок музика, като в кабинетите в западните държави.

Общи условия

Активация на акаунт