физиотерапия след секцио

  • 2 769
  • 3
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 2 678
Здравейте момичета, незнам дали тук е мястото на моя въпрос, ако не е съжалявам. Искам да попитам дали някой е чувал за физиотерапия на операцията след секцио, къде във варна я правят и дали 3 месеца след операцията е късно за такава терапия. Благодаря ви предварително.

# 1
  • Мнения: 23
Три месеца след операцията е подходящо за физиотерапия и е добре да се направи  Peace.Ако са се получили сраствания физиотерапията ги "омекотява" така да се каже,а и за други неща се назначава.С каква цел ти е назначена?.Във Варна знам,че има в Окръжна болница/Св.Анна/-Д-р Сапунджиев е много добър,Градска болница/Св. Клементина/,Военна болница,а може би да има и в другите болници.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 2 678
Тамара, благодаря за отговора, никой не ми я е назначил, просто бях дочула за такава и имам желание да си  я направя, тъй като искаме септември месец да започнем отново с опитите за бебе, си мисля че ще е добре ако си направя тази физиотерапия. Интересуваме също дали личния ми лекар може да ми даде направление за нея?

# 3
  • Мнения: 23
Найстина няма да се отрази зле един курс физиотерапия.Единия вариант е направо да отидеш при личния да ти даде направление за физиотерапия.Другия вариант ако личния ти откаже е да отидеш при гинеколог да ти даде талон,че ти я назначава и с талона пак при личния вече за направление  Wink.Когато отидеш при физиотерапевта ще му обясниш за какво става въпрос и той ще прецени точно какви процедури да назначи.

Общи условия

Активация на акаунт