Отговори
  • Мнения: 278

24-та тема, изпълнена със слънце, усмивки и сбъднати мечти!



Добре дошли на всички, в чийто живот има част от магребската магия !




Тук на цветните миндери
ви посрещаме с усмивка !
Дами или кавалери,
дайте си при нас почивка !



Ето малка част от магребската красота:






Нашите предишни каталози:

1 2  3 4 5 6 7 8 9  10

  11 12  13 14   15 16 17 18

19
  20 21 22 23










# 1
  • Мнения: 24
Мина чудесна е новата темичка   bouquet  Hug
Запис от мен за сега за да мога да ви следя  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 468
Запис и  от мен.  Честито и брав на булката. Чета редовно когато сте писали, че голяма липса ви хваща понякога. Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 7 863
Ейййй че хубава тема си имаме.

# 4
  • Мнения: 8
Хайде и аз да се намърдам в новата тема. Мина, много добре си се справила! Браво!

# 5
# 6
  • Varna
  • Мнения: 2 594
МИНЧЕ Hug
Много, колоритна и много цветна тема, тъкмо както аз харесвам със повече боички, със повече пендарчИтА. Ама и манджарето каквото трябва да е си сложила. То да не поглеждаш към него, че все ще ти се приисква Hug Hug Hug Благодаря ти за слънчевата тема newsm68

# 7
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
  bouquet Hug Peace

# 8
# 9
  • Мнения: X
Записче от мен!

Мина, много свежа темичка! Благодарности!  bouquet

Аз от работа нямам много възможност да пиша, защото имам много работа и затова се поизгубвам. Confused А лаптопа вкъщи не съм го вадила от "нафталина", че тия ремонти край нямат! Майка ми покрай моята стая взаимства идеи и реши да си преобразува хола и поне сега тя е отпуска, че да вървят по-бързо нещата. А баща ми милия "щастлиииив" от тия идеи....

Гушки и целувки на всички!

# 10
  • Varna
  • Мнения: 2 594
МожИ някой по аромата на каЙветУ да сЪ прилъжи и да дОдИ newsm78

# 11
  • Мнения: 3
Делтич,ай да ти уважа каЙветУ,ама де се изгуби народа.Видяха малко слунчице и започнаха да хаймануват

# 12
  • Varna
  • Мнения: 2 594
Мързелуват, не хаймануват Линчок Weary

# 13
  • Мнения: 3
Айде бе хора стига мързелуване,както казваха в един сръбски филм "Жмиете като мачки под накладено кюмбе" Laughing Laughing Laughing
Ааа Делтич,ще ги разръчкам аз,поне да хайманосват,че като дойдат да разправят,пък те мързела ги хванал ooooh! Laughing Peace

# 14
  • Мнения: 278
Добро утроо, хубавелки!
Кой иска да закуси с мен в ето това виенско кафененце? Simple Smile  Hug
Днес пак съм ранобудна, отивам на лекции след малко. Желая ви лек ден и дано скоро се появите пак.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт