За какво ми е тази любов в самота...на една ръка разстояние...!?

  • 9 079
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Малко офф се включвам, но някой да може ми я прати тази песничка на мп3? Сървър видим извън Бг (не дата или 4сторинг)   bouquet

# 16
  • Варна
  • Мнения: 957
Като се докарахме до там, поръчах такси. Буквално, взех детенце и една торба дрехи. Умно решение беше.

# 17
  • Мнения: X
Да, живяла съм и най-много от всичко ме е яд, че тогава съм закъсняла с поръчването на такси.
Колкото по-рано, толкова по-добре, ама пуста младост...  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 27
Вече девет години съм в тоя филм. И неусетно станах на 37. Та сега накъде?

# 19
  • Мнения: 0
Докато си задаваш този въпрос,ще минат още 9г.Време е да направиш нещо! Hug

# 20
  • Мнения: 4 730
Този "филм" и аз съм го гледала и то в доста серии... Ама накрая се взех в ръце и му дръпнах шалтера на тоя скапан сериал.. Та не е трудно, никак даже, после изпитваш едно голямо облекчение и ти се струва, че тепърва ти започва живота, независимо на колко си години... Hug Сега мисля да мина на по-забавен и по-еротичен канал, а вие????

# 21
  • Мнения: 0
Само да отбележа - като седнете в таксито ви питат " за къде ?" 
Хубаво е предварително да помислите и за това за да не живеете в таксито - скъпичко е  Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 3 392
Само да отбележа - като седнете в таксито ви питат " за къде ?"  
Накъдето ми видят очите, Немо.
Най-често посоката е към сърцето на някой приятел.

# 23
  • В градината...
  • Мнения: 15 929
Май много се оказахме за пиацата.

# 24
  • Мнения: 265
Поне сте тръгнали нанаякъде,а това никак не е малко...Да стоиш на едно място никак не е добре..

# 25
  • Мнения: 149
Времето и сърцето показват период ли е или...Така сме устроени хората,че понякога имаме нужда да се качим на таксито,за да разберем,че искаме да останем.Не е късно за връщане ако има любов(дори и малко)и не е време за тръгване ако има болка от раздялата.Виж вече ако разбереш ,че никога не сте живели в един и същ свят и не сте имали една и съща връзка....тогава е сложно.В една от книгите си Мадлен Алгафари пише: ЧОВЕК Е ТОЛКОВА СМЕЛ,КОЛКОТО МИСЛИ,ЧЕ ЗАСЛУЖАВА ДА БЪДЕ ЩАСТЛИВ!

# 26
  • Мнения: 268
Живяли ли сте с някого ( мъж, приятел....и т.н.т.) в паралелни реалности?

ДА. И за съжаление не го казвам в минало време...

# 27
  • В градината...
  • Мнения: 15 929
Болка от раздялата винаги ще има. Все пак това е един свят, разцепен на две. Какво да правим тогава?!

Последна редакция: пт, 30 апр 2010, 14:32 от perunika

# 28
  • Мнения: X
Айде и аз в кюпа.
Не мога да си тръгна, не мога да остана.... надявам се действията, които предприемам, да го отблъснат и той да се откаже, аз - не мога.  Confused Никога не съм можела, привързвам се, прощавам, оправдавам.... накрая на тях им писва от караници и така.... Нито мога да си тръгна, нито мога да си мълча и да се усмихвам мило....

# 29
  • Мнения: 149
ако любовта си отишла наистина няма болка ,а само  облекчение.

Общи условия

Активация на акаунт