Спешен въпрос за д-р Стефанова от ВМИ Пловдив

  • 7 484
  • 8
  •   1
Отговори
  • Варна,Младост
  • Мнения: 200
Много спешно ми трябва информация за приемните дни на д-р Стефанова от ВМИ Пловдив , която се занима с лечение на хемангиоми! Praynig
Трябва да отидем с малката ми дъщеря при нея , но не мога да се свържа по телефона , който намерих във форума.
Ще съм благодарна за всяка информация. Много Ви благодаря предварително

# 1
  • Мнения: 76
Аз съм ходила при нея миналата година-дъщеря ми има хемангиом и съм ужасена и от обстановката и от самата доцентка като отношение.Ако хемангиома не е толкова нарастнал ти препоръчвам доц.Кадурина -ВМА София,отделението по дерматология.Хубаво че е тя,иначе до сега Стефанова да е обезобразила детето ми. Ще ти пиша на лични за телефона на Стефанова

# 2
  • Мнения: 8 880
Нев, свободен прием има сряда от 13.00 до 15.00, за повече инфо тел. 032/ 264170 вътр.504 - детски приемен хирургичен, УМБАЛ Пловдив.
beep_one, хвърляш някакво мнение. Какво искаш да кажеш?

Последна редакция: ср, 28 апр 2010, 12:46 от aniTakova

# 3
  • Мнения: 76
Искам да кажа,че въпросната доцентка ме държа 4 ДЕНА за един ехограф и една инжекция с дете на 9 месеца и без всякакви условия в една мизерна стаичка.Уж влязохме за диагностика,а то кво стана..за малко да получа нервна криза от компетентни доктори.Препоръчах и Кадурина,ако хемангиома не е в полиферация,защото това за което ни бавиха 4-те дена в ВМА -то го свършиха за час и половина при ЧОвешко отношение.

# 4
  • Мнения: 0
На сайта на болницата за вътрешен номер на д-р Стефанова е даден 235 ..?
И аз се интересувам от среща с нея(а сме от варна) заради гаден хемангиом на върха на нослето на дъщеря ми.
А д-р Стефанова дали преглежда в клиника "енигма".... някъде из форума срещнах това инфо, а и на сайта им присъства.
А дали става въпрос за един и същ човек? newsm78
Не може ли човек да си запише час за преглед в проклетите държавни болници Close
Ако д-р Стефанова не работи със ЗК то колко стува прегледа при нея?
Ако трябват предварителни изследвания на бебо то какви(ехографии на главичката и тялото и ще правим утре)
Изобщо интересува ме всяка информация!
Благодаря предварително!

# 5
  • Мнения: 0
"А д-р Стефанова дали преглежда в клиника "енигма".... някъде из форума срещнах това инфо, а и на сайта им присъства."

Здравей, като ровех из темите, намерих този тел. в Енигма 032 / 966 330   - не съм го пробвала, но опитай
Лично при нас историята е отдавна. Дъщеря ни е на 7 год и благодарение на д-р Стефанова тя Оцеля! Ние сме от Пловдив и винаги ходим на прима виста в болницата към обяд обикновено сме я хващали, Хирургии на Пещерско шосе, детско отделение, 10 или 11 етаж, все бъркам. Не работи с каса доколкото знам. Но като сте от далече може би по-добре в Енигма. Успех! И не се притеснявайте, ще се оправи!

# 6
  • Мнения: 0
beep_one, явно много си набрала на док Стефанова, но тя все пак не е виновна за мизерните условия в държавните болници. Хемангиома е СЪДОВА малформация! доброкачествено туморно образувание, което има нужда да го види Хирург! Говоря от личен опит, защото при нас първо трябваше да се овладее нарастването му.... След време и при нас ще играе лазер и вероятно ще се видим и с Кадурина, дано само рекламата да не и е голяма, а и кадърността! Но все пак дължим много на д-р Стефанова !

# 7
  • в джунглата
  • Мнения: 916
Дъщеря ми беше бебе на 3м когато д-р Стефанова я оперира. Доволна съм от всичко, наистина едното отделение /това което е в ляво/ беше доста мизерно, но пък и там бяха повечето роми, а другото беше ремонтирано и не беше зле като за държавна болница. Това  беше преди 4г сега може да е по различно. Аз лично не усетих нищо от мизерията защото бяхме в т.нар Вип стай а там беше много добре.

# 8
  • Мнения: 0
На сайта на болницата за вътрешен номер на д-р Стефанова е даден 235 ..?
И аз се интересувам от среща с нея(а сме от варна) заради гаден хемангиом на върха на нослето на дъщеря ми.
А д-р Стефанова дали преглежда в клиника "енигма".... някъде из форума срещнах това инфо, а и на сайта им присъства.
А дали става въпрос за един и същ човек? newsm78
Не може ли човек да си запише час за преглед в проклетите държавни болници Close
Ако д-р Стефанова не работи със ЗК то колко стува прегледа при нея?
Ако трябват предварителни изследвания на бебо то какви(ехографии на главичката и тялото и ще правим утре)
Изобщо интересува ме всяка информация!
Благодаря предварително!

           Относно среща с Д-р Стефанова писано е вече.. сряда 13-15ч. Най-добре човек да се обади на тел. и да говори със секретарката, т. като Д-р Стефанова е много заета. А съпругата ми е очарована от отношението на персонала в отделението и от д-р Стефанова и никои не може да ме убеди в обратното. За условията ....все пак е държавна болница, НО има и много по лоши места. Аз лично съм и много благодарен. Надявам се накои ден Тя да има достоен заместник, защото ЯВНО в БГ, тя е единствената която има нужния опит и знания.
          Миналата седмица се видях с моя съученичка и на крачето на детето и имаше хемангиом и аз и казах моите съмнения(а др. във Варна 3-ма на брой и казвали че е родилно петно)....Хемангиома прокървил и започнал да се възпалява и преди 3 дена и съобщили новината, че наистина е хамангиом. Сега тя е в стрес и директно и казах да си дигат чукалата и да се изстрелват към пловдив при Д-р Стефанова. Това за мен беше изключително показателен факт, специално за хемангиоми къде НЯМА специалисти, а именно във Варна.

Общи условия

Активация на акаунт