Усещане за есен причудлива-Варненката все е тъй красива!!!

  • 32 649
  • 724
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 619
glorybg ти в кой магазин ходи ? Наистина пробвай да намериш телефоните на магазините във Варна, а в краен случай може да поръчаш по интернет от касида или симеонови шоп.  Аз съм поръчвала от втория и покупката ми пристигна за 1 ден точно. Само незнам за количка дали няма да те таксуват допълнително  Thinking

# 46
  • Мнения: 27 524
"Те дадоха пример и с редица цивилизовани страни, членки на ЕС, където имунизационния календар е препоръчителен, а не задължителен. "

Отчасти е така, но не и на 100%.
За мен пълната свобода е риск с две остриета, поради огромната неграмотност (било то в България или не). Освен това повечето от препоръчителните ваксини са платени, което е пак проблем за голяма част от населението. За мен ваксините са по-малкото зло, отколкото самите болести и слагам всички препоръчителни  Simple Smile

# 47
  • Мнения: 2 960
Здравейте ,дами.

СПЕШНО издирвам някоя от мамите ,които  имат идея за петиция -да имат право дали да ваксинират децата си.
ето какво намерих по темата..но искам имена и евентуално координати на майки:

http://news.varna24.bg/160725.html
брейййййййййй Rolling Eyesсилата на форума е голяма работа.Намерихме се Peace

# 48
  • Мнения: 3 971
Браво , Дани  Peace

# 49
  • Мнения: 46 508
Нямам конкретна позиция и не искам да коментирам исканията, само да споделя, че в другите държави може да е препоръчителен, но всички ги слагат (има изключения, разбира се по различни причини).

# 50
  • Мнения: 317
Някой да има идея къде е преместена кухнята от кв. Левски / тази, върху която се сгромоляса мазилката на блока/?

# 51
  • Мнения: 6 274
Освен това повечето от препоръчителните ваксини са платени, което е пак проблем за голяма част от населението.

Къде това, Блонди?  newsm78
Защото според инфото, което имам, а и включването на други майки (в други теми), това не е вярно.

# 52
  • Варна
  • Мнения: 777
Какво става тук?!? Във варненската тема ли съм?

# 53
  • Мнения: 6 274
И аз се ошашавих, защото май са сляли темите, но модераторът, който го е направил, според мен не е разбрал кои точно майки се "издирват" от мен.  Wink  Mr. Green
Ако е така, нека ми пише на лични, ще му обясня.
  Hug

# 54
# 55
  • Мнения: 3 971
 Joy ще падна.
На мен ми харесва да имаме гости  Hug

# 56
  • София
  • Мнения: 30 139
каква е тази мешаница сутринта. Защо темата си мени заглавието  newsm78

# 57
  • Мнения: 6 274
Добре сме ви заварили, варненски мами.   bouquet
Много сте гостоприемни, макар, че ние се явяваме малко навлеци в случая.  Joy

Желая прекрасен, слънчев ден на всички!
  Hug

# 58
  • Мнения: 3 971
Джуличка , какви навлици мила  Hug Вие сте ни скъпи гости   bouquet

# 59
  • Мнения: 6 274
Благодаря за гостоприемството.  Hug
Да поясня защо бяхме телепортирани тук, ако някой още се чуди.  Wink
По повод ето тази статия:
http://varna.dir.bg/2010/05/04/news6330233.html

Чудех се кои ли са тези майки, дали някой ги познава и дали можем по някакъв начин да се свържем с тях.  Thinking
И най- вероятно Модераторът е прочел, че търся варненски мами и за това сме кацнали при вас.  Wink
И понеже така и така съм тук, да ви попитам, момичета - познавате ли някоя от тези мами и ако да, бихте ли ме насочили как да се свържа с нея?
  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт