пере ли се родопско одеяло

  • 8 097
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 58
момичета,да питам мога ли да пера родопските одеяла в пералня или на ръка,дайте съвети,моля newsm78

# 1
  • Мнения: 539
аз го изпрах в пералнята,на 30 градуса,но не на вълнената програма,ами на някаква друга,сви се и се сби,така че прецени.

# 2
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 26
Аз го изпрах на ръка, разбирай наводних банята. Няма такъв кошмар просто!! После миришеше на мокър дръглив пес докато изсъхне. Попива много вода и ме беше страх да не разваля пералнята. Следващия път не се замислям и директно ги давам на авто мивка.

# 3
  • Мнения: 2 759
                                 Прала съм в пералня, но не си спомням какъв беше ефекта. Вероятно нелош, щом не си спомням. Но нека и друг да каже.

# 4
  • Мнения: 1 558
Майка ми беше прала на ръка във ваната. Нямаше поражения. В пералня мисля, че ще я претовари.

# 5
  • Мнения: 231
Имам няколко, които ползваме когато стане -20 градуса Simple Smile
Пера ги в пералня, на 30 градуса, на програма за вълна, с течен препарат за вълна ,  слагам и омекотител. Нищо им няма толкова години.

# 6
  • Мнения: 2 759
Майка ми беше прала на ръка във ваната. Нямаше поражения. В пералня мисля, че ще я претовари.
                                     Има такава опасност  Peace, аз рискувах.

# 7
  • Мнения: 672
Имам няколко, които ползваме когато стане -20 градуса Simple Smile
Пера ги в пералня, на 30 градуса, на програма за вълна, с течен препарат за вълна ,  слагам и омекотител. Нищо им няма толкова години.

И аз така. Никакви оплаквания нямам. Не съм имала проблем с пералнята.

# 8
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Прала съм в пералнята на 30 градуса, програма за вълнени тъкани. Ефектът беше добър, само малко цветовете бяха се поомесили.

# 9
  • Мнения: 46 509
На 30 градуса в пералня и аз. На ръка, абсурд да се боря с тая мечка  Crazy

# 10
  • Мнения: 2 448
Как ги перете в пералня, моите са огромни.  Rolling Eyes Не съм ги прала, защото не ги ползвам, така си стоят натъпкани в една ракла, ама пусто ми се свидят да ги хвърля от уважение към баба ми, която ги е тъкала.

# 11
  • на морския бряг
  • Мнения: 50
Пера в пералнята на 30 градуса и после центрофуга.Нищо му няма , не се е свило.

# 12
  • Мнения: 49
Пера ги в пералнята на 30 градуса без центрофуга - нищо им няма.

# 13
  • Мнения: 6
И аз съм за пералнята, програма за вълна и най ниските обороти на центрофугата.

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
Първият път ги изпрах на обикновена програма (щото съм блейка) и се посви леко.  Crazy
Ама не е болка за умиране. Оттогава го пера на вълнена програма и му няма нищо.
На ръка е абсурд да се боря с него.

Общи условия

Активация на акаунт