Запленяваща сърцето / Gönülçelen по ATV петък от 20:00 - Тема 12

  • 31 526
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 154
hahaha hahaha hahaha
Форумът сам се предпазва от пукване. Sad Joy Joy
Впрочем, тука малко "на черешата" ми изглежда нашто човек. hahaha
Тинче, шъ му носим за армаган онова миниатюрното ракиено казанче! Ако не е свикнал на нашенско питие, шъ го научим! hahaha

# 736
# 737
  • Мнения: 10 240
Но ако Мурат обичаше Селин истински и изцяло нямаше да слуша родителите си.
Може би затова Сайме обвинява всички и ще търси сметка от всички, защото си мисли, че Мурат под влияние на родителите си не е обичал достатъчно дъщеря и.
Да си спомним, че Мурат излезе от хотела/ след самоубийството/  заедно с баща си. Това както ние го видяхме, сигурно го е видяла и Сайме. Затова обвинява родителите му. А докога ще обвинява Мурат ще видим по-късно. Аз се надявам тя да промени отношението си към него.
Ринка може би това е разковничето, той повече се е страхувал от мама отколкото да обича Селин и ако е знаел как ще реагира Неси ако разбере, че семейството на Селин не е от сой, та за туй да се е дърпал, да не и дава напразни надежди. И така Сайме ще ги обвинява за това, че са богати и са измъкнали сина си без да му се потърси сметка, а него защото е нямал  смелос да защити любовта си към щерка й.

Да бе, да! Как се е дърпал, като си устройвали тайни / ако са тайни/ срещи? И то не срещи сред природата, а в кревата?
Не мисля, че се е дърпал. Просто толкова е бил готов да даде. На Селин това не и е стигало.

# 738
  • Добрич
  • Мнения: 0
Да бе, да! Как се е дърпал, като си устройвали тайни / ако са тайни/ срещи? И то не срещи сред природата, а в кревата?
Не мисля, че се е дърпал. Просто толкова е бил готов да даде. На Селин това не и е стигало.
Така е, хубаво е да се забавляваш обаче трябва да можеш и да поемаш отговорност за онова което вършиш. Готино му е било без да поема отговорност, ама после станало уйт. Може тя да му се е отдала оная вечер с идеята, че той най- накрая ще и каже заветните думи ама йок и тя джас през терасата.

# 739
  • Мнения: 2 154
Да бе, да! Как се е дърпал, като си устройвали тайни / ако са тайни/ срещи? И то не срещи сред природата, а в кревата?
Не мисля, че се е дърпал. Просто толкова е бил готов да даде. На Селин това не и е стигало.
Така е, хубаво е да се забавляваш обаче трябва да можеш и да поемаш отговорност за онова което вършиш. Готино му е било без да поема отговорност, ама после станало уйт. Може тя да му се е отдала оная вечер с идеята, че той най- накрая ще и каже заветните думи ама йок и тя джас през терасата.
Доки, от това, което си спомням мисля, че тя е отишла там с нагласата за самоубийството. Нали му каза, знам че ме обичаш, но виждам как все повече се отдалечаваш от мен - нещо подобно беше. Защо обаче той се отдалечава  newsm78, изстиване на сърцето или друга причина - дали ще разберем някога?

# 740
  • Мнения: 0
много хубави снимки !благодаря ви за тях!
тя е решила да се самоубие още преди да му се отдаде , защото когато той й каза , че няма да забрави тази нощ тя му отговори , че точно това е искала.това е било един вид сбогуване с него.както каза хасрет на езерото тя го е решила , никой не би могъл да я спре. но въпроса защо  все още наистина остава без отговор...........
още нещо ми идва на ум , но след малко  , че правя мляко с ориз ........

# 741
  • Мнения: 0
да си дойдем на думата..........причината за несигурността на селин се крие не в това ,че той не е поемал отговорност,  а по скоро е преобладавала любовта му към музиката към изкуството , любовта му към селин е била на втори план , мисля , че това не е могла да приеме селин.ако мурат има вина,  то тя е тук .....кариерата му е била на първи план...... .сега , обаче при тази нова любов към хасрет , която той започва полека да осъзнава няма да допусне отново същата грешка.....

Общи условия

Активация на акаунт