ДО КОГА С AM "HA NAN"

  • 933
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
ЗДРАВЕЙТЕ МАМЧЕТА!!!Искам да попитам майките които дава хипоалергенно АМ на бебоците си, до кога трябва да се дава и след 5 навършени месеца дали може да се смени с обикновен но АМ? Благодаря предварително за вашите отговори! Hug

# 1
  • Мнения: 246
Ако детето го харесва няма нужда да го сменяш, може да продължите с него да 1 годинка.

# 2
  • Мнения: 27 524
Зависи. Даваш го превантивно или има алергия?

# 3
  • Мнения: 740
Ако няма причина да сте на Н.А. мляко  и сте го давали превантивно можеш да минеш вече на обикновено.
Дребната също пие Н.А мляко, но е с АД. Вече е с двойката и ще си караме с нея докато е необходимо - до годинката, че и след нея.

# 4
  • Мнения: 59
Аз го давах превантивно и около 4-я месец минахме на обикновено.

# 5
  • Мнения: 3
Ако няма причина да сте на Н.А. мляко  и сте го давали превантивно можеш да минеш вече на обикновено.
Дребната също пие Н.А мляко, но е с АД. Вече е с двойката и ще си караме с нея докато е необходимо - до годинката, че и след нея.
Малката има алергия,защото аз е кърмих докато навърши 5 месеца и може би от там идва причината за повръщане. Определено в началото не понасяше обикновеното АМ и за това минах на "НА", но сега вече е на 6 пълни месеца и се питам дали ще има пак някаква проява на алергия.
Благодаря Ви за мненията ....

# 6
  • Мнения: 100
и аз го давам превантивно, но след като навърши 6 месеца мисля да минем на обикновено

# 7
  • Мнения: 180
И аз го давах превантивно по препоръка на педиатър, но след като навърши 6 месеца минахме на НАН 2 обикновено. Обаче се оказа, че от него по трудно се изхожда и сега сме на НАН Sensitive и нямаме проблеми Simple Smile

# 8
  • Мнения: 3 621
Малката има алергия,защото аз е кърмих докато навърши 5 месеца и може би от там идва причината за повръщане. Определено в началото не понасяше обикновеното АМ и за това минах на "НА", но сега вече е на 6 пълни месеца и се питам дали ще има пак някаква проява на алергия.
Благодаря Ви за мненията ....

В този случай, аз лично не бих сменила ХА с обикновенно АМ. Най-добре да продължиш с НАН ХА 2-ката. 

# 9
  • Мнения: 50
До когато на детето му е вкусно и му се пие.

# 10
  • Мнения: 365
Аз също давах и давам ХА АМ, първо единица, сега двойка. Превантивно, защото аз съм алергична. Обмислях да го сменя с обикновено, но педиатърът ме посъветва да не го правя, щом детето си го пие. Каза, че това трябва да ме радва, че си го пие, а ако го сменя има опасност да не хареса новото. Като идем на следващата консултация на 1 год. ще обсъждаме пак въпроса и може би ще го сменим вече.

# 11
  • Мнения: 100
малкия навърши 6 м. и взехме friso 2, но получи алергия и сега пак се връщаме на friso HA  Cry искам да попитам сега докато пие АМ все НА ли трябва да е newsm78

# 12
  • Мнения: 5 435
Малката е на НАН НА почти откакто се е родила и не мисля да го сменям! Защо мислиш да го сменяш, щом на детето му харесва, и му действа добре на стомахчето?

# 13
  • Мнения: 100
ами не знам newsm78, като пият само НА не се ли изнежват много Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 5 435
ами не знам newsm78, като пият само НА не се ли изнежват много Rolling Eyes

Какво имаш предвид под изнежване??
на едно дете или му понася една храна или не! То не е гаранция, че като пие обикновенно АМ, не НА ще е ок, зависи от детето! 

Общи условия

Активация на акаунт