Къде се къдрите, имам предвид студено къдрене

  • 17 089
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
  Здравейте, искам да се накъдря, но незнам в кой фризьорски салон да отида. От години ходя при една - горе-долу съм доволна, но тя все се оплаква като отида за къдрене, от други също съм чувала, че не им е любимата процедура. Можете ли да ми препоръчате фризьорка, от която сте доволни?

# 1
  • София
  • Мнения: 639
Аз, досега съм се къдрила два пъти в кв. Дружба, но ти не уточняваш за къде търсиш. Много съм доволна от резултата, но аз я правя по скоро силно чуплива, отколкото спираловидна, ти какво искаш?

# 2
  • Мнения: 183
Момичета, не ви ли се изтощават косите от това къдрене?
Аз преди години съм се къдрила и после косата ми беше уДжасна.
Да не са измислили някой нов метод, дето вече да щади косата?
Споделете моля   bouquet, защото  бях толкова красива на спиралки...

# 3
  • София
  • Мнения: 639
Лудка, аз моята коса я къдря веднъж годишно, сега май-юни по този начин си решавам проблема за мазна коса през лятото Mr. Green и косата не ми е мръднала от към здравина и жизненост

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 779
Nelia определено си първия човек, който не се е оплакал. И аз съм се къдрила и после преживях егати и кошмара, то не беше диво цъфтене, изсушаване, изтъняване, ужасноо. Tired Каква процедура ти правят? Типичното или нещо по-така Mr. Green

# 5
  • София
  • Мнения: 639
Аз, говоря за такова къдрене http://nelivl.snimka.bg/hobby/pochivka-hisarya-2008.277169.7132506 това е първото ми къдрене, не е спираловидно, но аз вече казах. Вие така ме наплашихте, че май ще отида пак при старата ми фризьорка, а не при сегашната ми  Tired

# 6
  • Мнения: 183
Nelia, според мен косата ти се е запазила,защото  престояваш по-кратко време с къдрина.
От снимката виждам, че си само леко начупена.

# 7
  • София
  • Мнения: 639
Да аз съм уточнила, че става въпрос за начупване с цел по бавно омазняване, а не за спирали  Simple Smile

# 8
  • София
  • Мнения: 537
аз също бих искала да се накъдря, но ми е ужас като израсне една педя и няма носене ако не е вързана...
правиха ме преди години и сега се чудя как да го измисля.

# 9
  • Мнения: 8
Момичета, и аз се интересувам от студено къдрене. Може ли да обясните каква е процедурата, колко бързо става и какъв краен резултат може да има.
Ходих при една фризьорка в квартала, тя къдри по оня начин от памтивека и каза че щяло да стане страхооооотно - като на Маги Желязкова.  Shocked За мен това не отговаря точно на страхотно, не искам чак такъв обем и толкова ситно... Искам по-едри къдрици, може спирали, не знам точно, но да е по-подредено, не толкова рошаво като Маги Желязкова.

Знаете ли къде във Варна правят студено къдрене, и евентуално цени, поне ориентировъчно (косата ми е дълга до средата на гърба)

# 10
  • Мнения: 307
Много се радвам че попаднах на тази тема .  Къдря косата си точно по същата причина като Neliа.  Така не ми се налага да я мия през ден и имам достатъчно обем , за да се чувствам добре. Последните две години се къдрих 2 пъти в домашни условия , поради това че фризьорите около нас категорично отказват да правят тази процедура. Още щом попитам и се започва "ама вие знаете ли колко изтощава косата" и т. н.
От Стара Загора съм и ще се радвам ако някой се включи с отговор  на въпроса: Къде в Стара Загора (в кой фриз. салон) ще ми направят студено къдрене?

# 11
  • Мнения: 4
Момичета, някоя къдрила ли се е на спирали и да е доволна? И къде?  Rolling Eyes От много време ми се иска да се накъдря, за да имам повече обем и да се омазнява по-рядко в корените, но все не се престрашавам, защото ми обясняват, че ще си съсипя косата и че става сложна за поддържане и т.н. Какво мислите по въпроса?  Thinking

# 12
  • Мнения: 307
Първият отговор на всички фризьори , поне при мен , е че ще ти се съсипе косата.
Аз все пак успях да убедя една от тях и вече 2 месеца съм къдрава. Да уточня че не ми е за първи път. Косата се изтощава , но моята е доста мазна и не й се отразява пагубно. Корените така и не се изсушиха , но обема които имам компенсира омазняването им. Много трябва да се внимава как ще се извърши самото къдрене . Според мен там се крие успеха. Аз съм доволна от моята фризьорка. Процедурата е дълга поне 2-3 часа и ужасно миризлива. Къдрина е със задушаваща, отвратителна миризма , затова не искат да го правят.

# 13
  • Мнения: 144
Аз също съм се къдрила трайно, вече няколко пъти. Последния път беше преди 3г. но от тогава вече нищо не е останало, тъй като бях решила, че искам къса коса на черта и така постепенно се изряза къдравото.
Мога да кажа, че всичките опити с къдренето се оказаха доста успешни. Но, е много важно да се уцели правилния фризьор. Масово не се справят добре. А, процедурата не е лесна особено от гледна точна на бързина.   bouquet

# 14
  • Мнения: 818
А от кой кьдрин сте най-доволни-аз от този на Велла.Най дьлго ми издьржа кьдравото и не ми се изтощи косата.

Общи условия

Активация на акаунт