Липолиза или велашейп?

  • 16 253
  • 31
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 708
Кое от двете е по-добро и дава по-бързи и трайни резултати? Дайте мнения от опит  Praynig

# 1
  • Мнения: 102
Преди няколко години съм ходила на липолиза. Направих около 15 процедури и при мен нямаше кой знае какъв ефект, може би защото съм и едра. Сега обаче като се сетя чак тръпки ме побиват как съм издържала с тези огромни игли да ме бодат и то със съмнителна хигиена и тн и тн.
Ако мога бих те отказала от липолизата.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 708
И на мен ми изглежда съмнително - толкова евтино, а такива вълшебни резултати  newsm78 600 лева за велашейп са много, но бих ги дала само ако наистина има гарантиран резултат

# 3
  • Мнения: 510
аз съм доволна от шейпа. Вече правя втора серия от процедури в медефект(има го и в още няколко клиники).

# 4
  • Мнения: 0
Не знам колко (100% не са малко), но аз съм абсолютна фенка на Вела шейпа. Става въпрос за приятна болка която идва от вакуума, механичното действие на ролерите, затоплянето от светлината и радиочестота на апарата. И то за 40 мин включително мазането с хидратиращия крем. Просто уникално, и парите си заслужават! Ефекта е много, много добър ! Ето по-точно какво е вела шейп:

http://medefect.blog.bg/drugi/2010/04/03/vela-shape.522493

# 5
  • София
  • Мнения: 1 047
Момичета, колко процедури от по 40 мин включва 1 серия с Вела Шейп? Praynig  1 серия ли излиза 600 лева или 1 процедура ? Някакъв минимум процедури има ли или всичко е индивидуално?
  bouquet

# 6
  • Мнения: 0
Момичета, колко процедури от по 40 мин включва 1 серия с Вела Шейп? Praynig  1 серия ли излиза 600 лева или 1 процедура ? Някакъв минимум процедури има ли или всичко е индивидуално?
  bouquet


Пакета от 10 процедури е 600 лв, аз лично правя по 2 х седмично..принципа е такъв.  Имаш предварителна безплатна консултация.

# 7
  • Мнения: 5 647
Не бих казала, че ефекта от Велашейп е толкова впечатляващ, колкото се описва по рекламите и форумите. Направих си 10 процедури, но целулита не изчезна. Е, наистина има лек заглаждащ ефект, но фрапираща разлика няма. Според мен 10 процедури са крайно недостатъчни.

# 8
  • Мнения: 4 998
March, LwadIya, момичета или момчета незнам, но във всяка тема за целулит или стрии сте и постоянно хвалите Медефект  Tired

# 9
  • Мнения: 510
Аз лично съм доволна от процедурите, които съм пробвала там и не го и крия! Всеки има право на собствен избор и мнение. Този форум е за това да може всеки да сподели своя опит и впечатления. Лично на мен ми е писнало на чета реклами и да гледам TV предавания за "невероятни" процедури, а като пробваш резултат 0!!!!!!!Призовавам всички да си споделят мненията и впечатленията в този форум. Simple Smile

# 10
  • Мнения: 5 647
Е, споделяме си мнението. Няма значение в кой салон/клиника ги правиш, тъй като уреда е един и същ. За мен 10 процедури от по 30-35 мин всяка не са достатъчни. А парите не са никак малко за това, което получаваш като краен резултат.

# 11
  • Мнения: 0
Аз питах точно за такава машина-Вела,само че мои приятелки пробвали я,се оплакваха,че много боли,а едната беше посиняла...Аз питах за другата Вела,само че Веласмуут (Която не боляла ),а не Велашейп.Както писах била любимата на Опра и на други старс,които я рекламират в Щатите.Търся я по салоните,но още не виждам отговор Simple Smile Ако разбера къде има ще споделя ефекта веднага Simple Smile

# 12
  • Мнения: 0
Здравейте, споделям мнението си за Велашейпа, започнах миналата седмица, направих 2 процедури, 1-вата малко ме болеше и тук там имах синка, но на втората вече свикнах. Мисля че ми харесва Simple Smile Записвам се да следя форума, ще пиша за евентуалния ефект.

# 13
  • Мнения: 510
Velasmooth-а е предходния модел на Velashape( така пише по чуждестранните форуми). Основната разлика доколкото разбрах е в мощността и ефективността. И с единия и другия можеш да получиш почти еднакви резултати, просто с веласмуута трябат 2 пъти повече процедури. Колкото до синините аз на първата процедура имах също, но след това ми регулираха нивото на вакуума.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 773
Хм, забелязвам, че повечето от потребителите (не само в тази тема) които хвалят Велашейп, са с 0 публикации, което действително поражда съмнения за реклама...Иначе 600 лв. не са чак толкова много, ако наистина има ефект.

Общи условия

Активация на акаунт