Как върви захранването - част IV

  • 7 903
  • 172
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 6 250
Червената или розова леща е белената, има я по магазините.
И аз така знам, че е без люспи (и по-бързо увирала), но само за цвета ли да я гледам или на самата опаковка пише. Тази, която досега съм готвила е тъмночервена-кафява.

# 166
  • София
  • Мнения: 2 708
За лещата мисля че е различна и на вид от обикновената. И в тоя ред на мисли от кога леща  newsm78

# 167
  • София
  • Мнения: 6 250
И в тоя ред на мисли от кога леща  newsm78
Аз смятам скоро да дам, т.е. на 9 м. и половина.

# 168
  • Мнения: 663
Лещата  е оранжева на цвят, купувам я от магазин за здравословни храни и на нея пише леща-белена, и опаковката е от типа здраве от природата или нещо подобно.

# 169
  • Мнения: 5 713
Червената или розова леща е белената, има я по магазините.
И аз така знам, че е без люспи (и по-бързо увирала), но само за цвета ли да я гледам или на самата опаковка пише. Тази, която досега съм готвила е тъмночервена-кафява.
На тази леща дето аз съм купила пише фина леща / на Крина /, няма на4ин да я сбъркаш. Въведох я около 11мес.

# 170
  • София
  • Мнения: 6 250
zdravi4 и Вери, мноого мерси!   bouquet  bouquet Значи ще гледам да пише белена на опаковките, а не да сравнявам цветовете на лещата на щанда във Фантастико. Laughing

# 171
  • Мнения: 1 559
  Момичета, има ли сред вас захранили след 7ми или 8ми месец?   На мен ми се струва меко казано странна идеята дребчо да папа друго освен млекцето на мама Thinking
  Имам въпросче към тези с опит със замразените зеленчуци Rolling Eyes Искаше ми се да купя замразени зеленчуци, да ги сваря, пасирам и да ги замразя повторно в ледени формички newsm78...Ама това замразяване два пъти...какво е мнението ви?   Дали няма да ощетя дребния от към витаминчета?
   Мисля,че Белинда беше писала за една определена марка еко зеленчуци, които купува замразени от Хит....нямам време да се връщам назад по темата, може ли да ми кажете коя марка са?
   И последна питанка - някой ходил ли е скоро до магазинчето в Ситняково?Какво има там? Ужасно съм дезорентирана  Embarassed моля, някой да ми обясни по-точно къде се намира въпросното магазинче?
   Благодаря!  bouquet   bouquet   bouquet

# 172
  • София
  • Мнения: 6 250
  Момичета, има ли сред вас захранили след 7ми или 8ми месец?   На мен ми се струва меко казано странна идеята дребчо да папа друго освен млекцето на мама Thinking
 
Виж тук Деметра как е захранила края на 9тия месец.Wink

Общи условия

Активация на акаунт