Съпруги, чиито мъже пътуват - 16

  • 30 969
  • 682
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 113
Добро утро,мили русалки.Илиева-честити ...найсет години.Пожелавам ти много здраве,късмет,здрави нерви заради децата и разбира се любов,къде без нея.Лек и приятен ден на всички.

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 113
Илиева,честит рожден ден!
Весели ти очички!Днес ще бъде дълъг ден за теб.
 Шани,в шейново ли е лекарката ти?Аз бях там и много чаках за прглед.

# 17
  • Мнения: 56
ЖИВИ ЗДРАВИ И МНОГО ЩАСТЛИВИ -ЦЯЛОТО ТИ СЕМЕЙСТВО  Hug

# 18
  • Мнения: 77
ЧЕСТИТ ПЪРВИ МАЙ!   bg


РОСЕ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН , МАМА,
ДА СИ ЗДРАВА, ЩАСТЛИВКА НАЙ-ГОЛЯМА,
ТРИМАТА ТИ МЪЖЕ, ДА ТЕ НОСЯТ НА РЪЦЕ,
КРАСАВИЦАТА МИША, МНОГО ДА ТЕ СЛУША,
С МНОГО КЪСМЕТ, МНОГО ОБИЧ И ЛЮБОВ,
УСМИХНАТА ДА ТЕ ПОСРЕЩА ИЗГРЕВА НОВ,
ДА СИ НА ВЪРХА И СЛЕДВАЩИТЕ СТО ГОДИНИ,
И СЕМЕЙСТВОТО ТИ, И ВСИЧКИ РОДНИНИ,
ДА СИ НОМЕР ЕДНО ВЪВ ВСИЧКО, ДЪЩЕ МИЛА,
И ДА НЕ ЗАБРАВЯШ, ЧЕ АЗ СЪМ ТЕ РОДИЛА!
                                НАЗДРАВЕ!



 newsm51 Two Hearts Flowers Four Leaf Clover newsm59 nbirthday bdbaloni hbday happy bd


Момичета и аз да ви почерпя за Росино здраве!

       


                                                  

# 19
  • София
  • Мнения: 63

Илиева Честит Рожден Ден-желая ти всичко най-хубаво и весели очички, какъв прекрасен подарък имаш днес.
На всички останали Честит празник-1 май
yohaved-не съм в Шейново мила, явно навсякъде се чака така+това доктора е бил в отпуска и това му бил първия работен ден след отпуската, ама от къде да знам, имах час за този ден от преди месец, а като отидох пред кабинета имаше 20 жени  #Crazy
Хубав и ползотворен ден ви желая

# 20
  • Varna
  • Мнения: 2 592
Благодаря на ДобитУ за новата темичка Hug
-ИЛИЕВЧЕ!!! мНОГО ЗДРАВА, МНОГО ЮБАВъ  И РАЗБИРА СЕ МНОГу ГЛЕЗЕНААААА!!!
Сега за настроението. Няма да казвам що съм бясна. ИначИ нито съм изпаднала във депресии и разни такива болести, нито не ми се говори. Но и ако на вас ви се случи същото шЪ дигнитИ кръвно 250. Днеска научих още по кофти новини, обаче кръвното добре. М.....ка им на някои хора, като работята кво праЯт беее. Направо бъдещето на хората разрушават- та се питам като работят във носовете ли си бъркат или някъде другаде, че правят такива големи грешки. #2gunfire И те така. Отивам да простирам.

# 21
  • Мнения: 202
Привет Hug Hug Hug
Илиева  Hug , ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН
Мацки  Hug, наслаждавайте се на слънцето в този слънчев и топъл ден...

# 22
  • Шоколандия
  • Мнения: 123


Илиева, честит рожден ден и много весели очички! Искрено ти пожелавам крепко здраве, дълъг живот и щастливи мигове, които да те радват!  bouquet Hug

Последна редакция: сб, 01 май 2010, 14:36 от puphi

# 23
  • Мнения: 112

Илиева!
Много здраве, щастие и любов с любимите хора!

# 24
  • Мнения: 2



От сърце ти пожелавам много здраве,дълголетие и незабравими щастливи мигове с любимите хора.

# 25
  • Мнения: 14
Илиева честит рожден ден и юбилей при това, да си жива и  здрава, много семейно щастие и професионални успехи, нека всичко около теб ти носи много радост, остани си все такъв позитивен и положителен човек, най-хубавия подарък за теб днес ти вече го имаш – честита ти пълна къщичка!


И честит 1-ви май!

Аз както всеки петък вечер бях с гостенче, детегледачка на племеницата с преспиване, та днес цял ден миткосвахме по паркове, по центъра.. даже да се похваля, миналия ден като се разхождах в морската градина попълних една анкета за игра в томбола на орифлейм, и опала.. спечелих маска за коса, дермо анализ и професионален грим, та днес хем племеницата доволна от разходката и детския кът, хем и мен малко ме разкрасиха  Party не че беше кой знае какво, ама и аз имах нужда малко някой и на мен да ми обърне внимание, да ме поглезят малкичко  Blush

DELTA_DELTA  Hug защо се ядосваш така...

Да задам аз едно въпросче, как мислите, моя мъж днес ми се обади по телефона, той е в зодиак, там е 6+1, т.е. 7 мес, обаче сега иска да ги удължава на 9 мес, дали биха му позволили, аз заради кризата си мисля, че май няма да му разрешат... миличкия ми направят ли го 9 мес. ще ми се върне след средата на септември  Cry

# 26
  • Мнения: 4 737
Илиевче, честито и от мен Simple Smilebouquet
Аз вече съм с мъж и ядовете почнаха, ей всеки с неговиште си претенции, ма поне е при мене засега  Rolling Eyes
Делтичка, ние ходихме мила, ще ти пиша и на лични, но защо така унила и ядосана ми звучиш? Как сте останалите мамочета и момче? Доби, мерсаж за новата ни темичка, сега изчезвам по задачки но от понеделник съм отново на работа и ще ви пиша, вече по-честичко Simple Smile)
Хайде, хубава вечер сега ви желая Simple Smile) Hug

# 27
  • Мнения: 0
Илиевче честит рожден ден и от мен бъди много здрава обичана и уважавана. Пожелавам ти много щастие и късмет.
Много се радвам че си получила такъв хубав подарък.
Днес времето страхотно и чак сега се прибрахме, а аз така се изморявам не знам зашо така.Хайде прегръщам ви всички.
Дездемона дано всичко е минало както трябва.

# 28
  • Мнения: 0
Добче страшна си - благодаря за новата тема.Гледам и името ми вече е сред компанията.Аз отдавна съм си тук ама все нямам време и не съм от активните напоследък.
Сега по същество.
Честит рожден Ден на една голяма приятелка и добър събеседник - Илиева!
Пожелавам ти от сърце само здраве ,много щастие и искрена любов.Радост и успехи .Хиляди радости да ти носят всички твои домашни любимци.
          
Утре си пристига и моя мъж .Днес нямах време даже да отида на кола маска, ама епилатора е у мен и сега ще се пооправя.Е продължавам с простирането и после пред телевизора.

Последна редакция: сб, 01 май 2010, 20:20 от darito_71

# 29
  • Varna
  • Мнения: 2 592
flower-4е Hug
Ядосано звучах и бях ядосана, но унила не мисля, че съм когато съм ядосана Joy
Трябва да ме видиш вкогато съм бясна smile3521. Ако съм унила, няма да пиша, а унила да съм не ми се е случвало от много, много време. Не ми е във характера, просто!

Общи условия

Активация на акаунт