Съпруги, чиито мъже пътуват - 16

  • 30 970
  • 682
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 13
ИЛИЕВА  Hug ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ! Жива , здрава и много обичана още три пъти по толкова .ДЕЗДИ  Hug радвай му се мила сега ти е паднало ,а за нас новинка няма ли душе ,чакаме добрата вест  fingerscrossed

# 31
  • Мнения: 2
Виждам,че днес покрай рождения ден на Илиева и слънчевото време,настроението се е подобрило.Радвам се за вас. Hug
Дезди,дано нещата при вас имат дорбо развитие.
 Делти,не ти отива да си ядосана smile3516,ще ти се появят бръчки.
Дари,и твойто момче ли пристига.Значи оставиха корабите в пясъка....... smile3549
Танита,да ти е живо и здраво момичето! newsm59

# 32
  • Varna
  • Мнения: 2 592
Ами да се появяват бе. Нали уж им е време smile3521
От време на време поне трябва да испускам парата, нищо, че не ми личи. Ако бяхте ме видяли, щяхте да кажете, че не е вярно, че съм бясна. На лице не ми личи, ама само някой да ме закачииии.......А такова емоционално нещо като мене, не може да стои спокойно при това положение което имаше. Да не ви се случва по-добре. На вас и на вашите деца!!!
ДАРУШКОВА Hug
Още веднъж, весели ти очоните newsm10

# 33
  • Мнения: 13
ЛЕКА НОЩ И СЛАДКИ СЪНИЩА НА ВСИЧКИ

# 34
  • Мнения: 202
darito_71  Hug, весели ви очички Heart Eyes luvbed
desdemona  Hug, Flowers Four Leaf Clover EFP
DELTA_DELTA  Hug, досетих се аз,че става дума за ''детето'' Crazy...но недей се връзва,хора всякакви, пък има и такива дето са създадени да трошат нервите на другите Peace
Лили Hug, къде си? Днес се поизгуби;усеща се липсата...

# 35
  • Мнения: 56
.
Но днес със свеки и децата обикаляхме малко  ,купих си обеци и нови чашки за кафенце.после докат се наобядваме ,че да полегнем ...та станало бирено време .ходих в едната дружка я боядисах ,лакирахме се -и така ..и сега седнах вече като ги преспах дечурята да ви видя .вие сте ми другото фемили бе  Hug
.сега обаче аз не схванах  newsm78 нали бавно сгрявам  Joy -КАКА ДЕЛТА за ко се е ядосала ...Какинце ще ми кажеш ли ,кой те идоса я да го  #2gunfire .къ така ши те идосват и другото -никви бръчки вие сте ми още младички бря  Hug
Весели оченца Даре  Hug
Дезди ,кви ядове бе душа имаш
Мама Р -изпуснахте ,но лека нощ от  мен .аз още няма лягам ,че днес поспах следобеда

# 36
  • Мнения: 56
Спите ли бре мацки?  newsm78 .
Само Цветенце виждам да е тук ,но другитееее ...нема въъъ

# 37
  • Шоколандия
  • Мнения: 123
Аз тъкмо надничам Лили... Днес ни крака ни кръст ми останаха. Нали е 1 май, та се трудих аз из морската - мерих, та мерих ... Сега съм много гроги. Намазах се с бадемово малко, че било хубаво за змийска кожа като моята, и сега седя и попивам Wink Thinking

# 38
  • Мнения: 14
darito_71, радвам се за теб, че и на твоето момче дойде ред да се завърне у дома!   loveuuu
liliqn  мен сигурно постоянно ме дава че съм тук, че вечно ми е отворена страничката и толкова рядко го изключвам лаптопа, той и затова сигурно не иска да ме слуша напоследък  Close  Wink
Мили дами и момче, лека нощ, сладки и спокойни сънища на всички ви!

# 39
  • Мнения: 56
ОК мацета и от мен

# 40
  • Мнения: 77
mamaR, благодаря ти за пожеланията към порасналото ми момиче!
Дано се сбъднат!
Нека всички деца да са живи и здрави,  да носят радост и бъдат гордост за родителите си!
Току-що се прибрахме от празника, беше чудесно тържество!

Благодаря на всички за хубавите, сърдечни пожелания,  и както се казва в такъв случай- да ви се връща! Heart Eyes Hug

ЛЕКА НОЩ, и дай Боже такива хубави, весели поводи за празнуване!



         Two Hearts Flowers Four Leaf Clover newsm10

# 41
  • Мнения: 56
ДОбро утро мацуранки.малко подраних тая сутрин ,ма някой път така става.щерка ми взе да повръща към 4и 30 ч .та сега едвам пак преспах и брат й ,аз ши пия кафе а тя гледа детско.незнам какво й стана  newsm78,и пак носа й запушен -гадни лекари бе немогат да излекуват една хрема ,но това връщане ми е X ..м сега по 1 кафенце  Hug

# 42
  • Мнения: 2

Добро утро!
Гледам Лили е метнала кафето рано-рано.Дано се оправя бързо детенцето.
Да не оставаме гладни,да ви поднеса от моята закуска.
Днес ми се очертава доста домашна работа.Моят син е купил калкан и вчера го донесе да го приготвим.Та сега ме чака чистене,рязане,супа,пържене е т.н.
И той не си взе булка,ами все на мене чакат.Ама май не съм сигурна и ако има булка дали няма да е същото.Но само да сме живи и здрави,ще помагаме.
Хубав и слънчев ден на всички !

# 43
  • Varna
  • Мнения: 2 592
ДобрЮутрУУУУУУУУУУУУ newsm68 newsm68 newsm68
ЛИЛЯНЧО  Hug
за кафенцето  bouquet Малката как е сега? Казваш, че гледа детско. Пак наругаФ докторята #Cussing out Вместо да са по внимателни  и да се стараят следи тези два смъртни случаи те май пак си карат както си знаят.
МАМЕ- Р Hug
за закуската  bouquet Точно това лапуням във мУментЪ smile3508
КИАРЧЕ Hug
Споко, хората не са казали нищо лошо, само за кой ли път не си вършат работата и то наистина много важна работа. Както писах във една тема незнам къде сЪ пУчесФЪт или пък във носа си бъркат, или пък на друго мястУ. Но вече със чиста съвест мога да кажа да им се връща, защото много им стана. Това вече го правят за  трети път . Майната им хич няма да им кажа да са живи и здрави.
 На останалите Hug И на всички вас един прекрасен и усмихнат ден, без всякакви притеснения и ядове!!!

# 44
  • Мнения: 56
уф ми Габито и брат й пак заспаха та е сега станахме ,че и аз спах между тях .и ту едното си галех ту другото .не е повръщала повече ,но е със хрема пак.вече си мисля да й включа капките за алергия заради хремата.нашето педи е ... нямам думи вече.аз нали нямам време да гледам тв ,та чух за смъртни случаи на деца ,но незнам какво е ставало .ще ми кажете ли  за тези деца .днес ще я наблюдавам много внимателно

Общи условия

Активация на акаунт