Slim line coffee-кафе за отслабване

  • 5 132
  • 26
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 3 211
Така... Това е най-новото, което виждам в аптеката за отслабване. Цитирам от брошурата:
Революционно нов продукт, разработен на базата на инстантно кафе от тип Classic и водорасли от вида Chlorella и Spirulina...
Натурален продукт, неговото действие се дължи на добре балансираните съставки, които потискат апетита и помагат по най-естествен и физиологичен начин да промените Вашите хранителни навици. След употреба се чувствате бодри и сити...
За най-добър ефект се препоръчва употребата на 2 кафета на ден.
Какво ще кажете, а?

# 1
  • Мнения: 1 120
Звучи добре,кажи каква му е цената Laughing

# 2
  • Мнения: 2 596
При мен всяко кафе действа така.

# 3
  • Мнения: 614
А някой пробвал ли го е вече? Звучи доста добре...дай повече инфо Wink

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 5 914
подтиска апетита ......... аз пък не се храня защото съм гладна, а защото ми е вкусно, така че при мен това няма да проработи  Crazy

# 5
  • Мнения: 3 211
Ами, аз имам само брошура, но смятам да си купя няколко пакетчета да пробвам. Тогава ще ви пиша и колко струва.

# 6
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Пиши дали има кофеин в него защото съм с високо кръвно и избягвам кафето.

# 7
  • София
  • Мнения: 5 828
Звучи страхотно, още повече, че съм кафеманка, така че ако наистина има такова кафе ще мина на него. Чакам с нетърпение да пишеш подробности   Praynig

# 8
  • Мнения: 7 263
Къде намери това чудо - в аптеката ли казваш? Още днес ще посетя нашата да видя - какъв ще е този революционен продукт, дано само цената не му е революционна!
Интересно дали и на вкус си е като нормално кафе!

# 9
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Звучи добре, дано да има ефект........ Praynig

И аз ще попитам в нашата аптека  Wink

# 10
  • Мнения: 5 140
Пробвахте ли го вече?

# 11
  • Мнения: 3 211
Аз не съм имала време да отида до аптека. Ама днес съм решила твърдо да си купя няколко пакетчета. Ще ви пиша веднага каква е цената

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 903
Пиши, пиши, поне като пия кафе да има полза hahaha. Само дано не е и деуретично hahaha

# 13
  • Мнения: 3 211
Ходих до аптеката, ама е свършило, да не би вие да сте го изкупили? Mr. Green
Иначе разбрах, че струва 80ст.пакетчето.

# 14
  • Мнения: 105
На дозички ли е пакетчето или стограмка?

# 15
  • Мнения: 3 537
При мен всяко кафе действа така.
Хи -хи ,и при мен Mr. GreenОбикновенното кафе много ме засища и подтиска апетита,аз пия по 2 на ден.Абе 80ст пакетчето,ако е за едно кафе е много бе,аз за тия пари ше си купа 100гр и ще пия цела седмица Whistling

# 16
  • Мнения: 3 211
На дозички ли е пакетчето или стограмка?
Дозичка за 1 чаша кафе.

# 17
  • Мнения: 781
Къде намери това чудо - в аптеката ли казваш? Още днес ще посетя нашата да видя - какъв ще е този революционен продукт, дано само цената не му е революционна!
Интересно дали и на вкус си е като нормално кафе!

Със сигурност вкусът му ще е далеч от "нормалното" кафе Wink о ако върши работа и не си претенциозна по отношение на кафе чудесно Simple Smile

# 18
  • Мнения: 781
При мен всяко кафе действа така.
Хи -хи ,и при мен Mr. GreenОбикновенното кафе много ме засища и подтиска апетита,аз пия по 2 на ден.Абе 80ст пакетчето,ако е за едно кафе е много бе,аз за тия пари ше си купа 100гр и ще пия цела седмица Whistling

И на мен така ми действа кафето по принцип Wink и сори за офф-а но за "тия пари" може само да си купиш някоя карцарогенна смес и да си се тровиш бавно с нея  Laughing

# 19
  • Мнения: 130
На дозички ли е пакетчето или стограмка?
Дозичка за 1 чаша кафе.
А по колко чаши трябва да пиеш нормално?  Thinking

# 20
  • Мнения: 1 120
На дозички ли е пакетчето или стограмка?
Дозичка за 1 чаша кафе.
А по колко чаши трябва да пиеш нормално? Thinking
Или след колко чаши ще има ефект?

# 21
  • София
  • Мнения: 5 289
Направо умирам от смях вече,като удавници за сламка се ловиме заради тези пусти кг,нищо чудно ако пуснат и торта за отслабване Joy, hahahaда питаме ама вкусна ли е,ама отслабва ли се от нея.......Едва ли бих отслабнала от това кафе,що се отнася за подтискане на апетита не вярвам да се тъпчете при положение че не сте гладни,поне аз съм така,но на нас ни трябва нещо което яко гори натрупаните до момента мазнини.Прощавайте че гледам иронично на кафенцето,ама хората само си измислят глупости да ни вземат парите това е всичко.

# 22
  • Мнения: 3 537
Направо умирам от смях вече,като удавници за сламка се ловиме заради тези пусти кг,нищо чудно ако пуснат и торта за отслабване Joy, hahahaда питаме ама вкусна ли е,ама отслабва ли се от нея.......Едва ли бих отслабнала от това кафе,що се отнася за подтискане на апетита не вярвам да се тъпчете при положение че не сте гладни,поне аз съм така,но на нас ни трябва нещо което яко гори натрупаните до момента мазнини.Прощавайте че гледам иронично на кафенцето,ама хората само си измислят глупости да ни вземат парите това е всичко.
Абсолютно,и аз съм на същото мнение. Mr. Green

# 23
  • Мнения: 105
Сега да кажа какво научих....Това кафенце свършва много бързо и по кварталните аптеки го няма.Във Варна със сигурност го има в Санита.Една аптекарка ми разясни,че има вкус на цикория и е в пакетчета за една доза  Joy Но за ефект трябва да се пие дъъълго време.По нейните преценки било много силно и после те държи кукуряк и не трябвало да се пие повече от едно на ден. Леле аз какъвто съм кафеман и пия с кофата кафе не знам как би ми действало,но ще пробвам да видим.По-скоро ми е любопитно как ще е на вкус наистина,защото на никой не му се вярва,че може да се съчетава полезното с приятното-хем да пиеш кафе,хем и да отслабваш  newsm78

# 24
  • Мнения: 993
Сега да кажа какво научих....Това кафенце свършва много бързо и по кварталните аптеки го няма.Във Варна със сигурност го има в Санита.Една аптекарка ми разясни,че има вкус на цикория и е в пакетчета за една доза  Joy Но за ефект трябва да се пие дъъълго време. newsm78


... и да се комбинира с кока-кола лайт, нискокалорични бисквити или диетичен шоколад - абе, от онези храни, дето и тях колкото повече ги ядеш, толкова повече отслабваш...
Аман от глупости! smile3515 smile3515 smile3515

# 25
  • Мнения: 3 211
Аз реших да не си давам парите на вятъра и не съм тръсила повече  по аптеките. Иначе в брошурата пише, че за постигане на резултат трябва да се пие 2 чаши на ден, т.е.1,60лв/ден и неизвестно колко време.
Цитат
що се отнася за подтискане на апетита не вярвам да се тъпчете при положение че не сте гладни,поне аз съм така
А пък аз съм точно така, имам постоянно апетите, дори и току що да съм се нахранала и точно това е при мен проблема-апетита и най-вече неговото потискане

# 26
  • Мнения: 1 798
Замириса на кафе от постингите ви,та да кажа нещо ефикасно.Масажирам си краката и корема с утайка от кафе всяка вечер-кожата става като на бебче. HugАз го правя вече 5-6 месеца,от 1 ден обаче ще видите резултат-мека ,гладка кожа.С ръкавица за баня правя пилинга/от тия на Орифлейм/.

Общи условия

Активация на акаунт