Аз пак станах за резил

  • 1 805
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Лили, надявам се си се успокоила. Hug Hug Hug Не им се връzвай, в края на крайщата добре, че са те оставили на мира. Брех, как не се е намерил друг човек, който да говори англ. Thinking

# 31
  • Мнения: 2 195
Торни,я не се впрягай  Hug Нищо не е станало...Акъде е това,дето никой не говори английски?(прощавай,ама аз заспата ,пак съм пропуснала къде си в момента newsm78)

# 32
  • Мнения: 1 238
Торни,я не се впрягай  Hug Нищо не е станало...Акъде е това,дето никой не говори английски?(прощавай,ама аз заспата ,пак съм пропуснала къде си в момента newsm78)
В Париж сме Simple Smile. Моя човек ще е тук в командировка за 6 месеца, а ние с него. Само че ние ще останем само 3 месеца, защото не ми дават повече отпуск от работата ми. Така че от 1 януари ще съм самотна майка newsm45 newsm45 newsm45

# 33
  • Italia
  • Мнения: 4 492
О,Лиле, не пла4и  Hug Ние сме тук и Ще се опитаме да запълним поне малко липсата на татко Торне  Hug Hug Hug Няма да си самотна майка   bouquet

# 34
  • Мнения: 2 825
Торне, я не им се впрягай  Wink Наслаждавай се на отпуската си и на Париж Simple Smile А това наистина може на всеки да се случи. Казваш им не разбирам, теглиш им една нашенска и си свиркаш  Whistling  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт