Самуил, Иван, Андрей и Адриян, от Майската дружина,днес стават на годинка!

  • 27 754
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 430
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА СЪВСЕМ МАЛКА ПАТЕРИЧКА НА Никола, Елена, Сияна, Людмила и Стилиян !!!


ПО-СПЕЦИАЛНО ИСКАМ ДА ПОЗДРАВЯ НЕМ И МАЛАЧИКА,ЧЕ СА МИ СЛАБОСТ  Grinning И ДА ИМ ПОЖЕЛАЯ ДА СА ИМ ЖИВИ И ЗДРАВИ ДЕЦАТА,И МНОГО ЩАСТЛИВИ!!
Ох,доживях да ставам по индонезийско време Laughing WinkТолкова съм преуморена от работа,че даже не мога да спя спокойно,не знам дали ви се е случвало.
Днес изчезвам за кратка командировка да "градО на бизнесУ и разкошУ" т.е.Перник Mr. Green,другата седмица и в други градове Grinning,някоя май-ска мама  ако е от Югозападната част(Благоевград-Петрич) може да ми се обади да се видим,ще ходя чак до Разлог и Гоце Делчев  Crazy
Зайо,снимките са страхотни,особено "майки и дъщери"много ме разчувства.Да се видиш през очите на поколенията.Страхотна снимка е и много ценна след години.А зайчоците са много пораснали.
Роси много просташко изпълнение е било от другата страна ooooh!.Само се моля детето ми да не става такова ла*но,контактите му с такива да са сведени до минимум(защото са неизбежни) и пиеш една студена вода.Напълно те разбирам,защото наистина няма как да се реагира адекватно на ситуацията.И аз скоро бях попадала на подобна на твоята.
п.п.Честито пълнолетие Laughing и на порасналата Сиска79.

Последна редакция: ср, 05 май 2010, 06:28 от Madam Stasita

# 46
  • софия
  • Мнения: 2 140
Добро утро! Hug
Xайде да се отчета със закуската и да наваксам с четенето! Grinning
Да ви е сладко!

# 47
  • Мнения: 125
Добро Утро  bouquet
Честит Рожден Ден на днешните рожденици-Димитър, Белослава, Максим и Амир  newsm59 newsm67  bigdance2 Tada
С Криси им пожелаваме много здраве,много късмет,много хубав празник днес и една, изпълнена с невероятно положителни емоции, година:)
На родителите им-Наздраве newsm24

Последна редакция: ср, 05 май 2010, 08:43 от JeenySJ

# 48
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 976
Добро утро!
Дойде време и аз да почерпя за първия рожден ден на нашата принцеса!
Честита първа годинка и на астралните ни близначета Митко, Амир и Макси! Много щастливо детство им желаем с Бела!
Остана да довършим "финалните щрихи" и да почваме да празнуваме .... newsm44

# 49
  • гр.Стара Загора
  • Мнения: 144
Честит Първи Рожден Ден на Макси,Бела,Митко и Амир ! Мили дечица бъдете много здрави и щастливи!
За прекрасните им мами

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 180
Ха , Добро утро и от мен!

Първо да поздравя на патерица вчерашните и днешните ни пораснали дечица .  За мамите им  bouquet

Нем , да ти в жив и здрав големия юнак ! Да порасне голямо и умно момче , с което много да се гордеете !

Айла , честит празник и на вас ! Щастливо детство желаем и ние със Зарко на Елена !  Разгледах ви снимките -  и рожденичката , и каките са наистина големи чаровници  Hug

Малачика , да ви е жива и здрава Сиана , да расте здраво и умно хлапе и много да ви радва

deliana , честит първи рожден ден и на вас ! Нека бъде здрав, да има винаги щастлива усмивка на личицето и много да радва мама и тате!

Ваня , да ви е жива и здрава порасналата Бела !Безгрижни детски игри !

Maria-Chiara , честит ви рожденик! Пожелаваме му много късмет в живота!

И накрая , но не на последно място , Честит първи рожден ден на мнлкия-голям Амир! Щастливо детство !

Аз продължавам с приготовленията и на нашият празник. Вчера ходих до ресторанта да поръчам торта за 16-ти - от толкова красоти , едва избрах една - Мечо Пух ми е любимец. Обаче за самият ден мисля да поръчам от сладкарница Неделя. Никога не съм опитвала техни торти и затова искам да ви помоля за съвет - коя торта е най-вкусна. Чувала съм само за Бялата Неделя . Споделете впечатления , моля  Hug

Чакам дечко да се събуди и ще бягаме на разходка. На всички вас желая усмихнат ден!

# 51
  • Мнения: 336
Честит 1-ви рожден ден на Бела, Макси, Митко и Амир! Да растат много здрави, усмихнати и игриви дечица!!!
Честит празник и на всички рожденици от изминалите дни!!![/b] Мамите им да разкажат как са минали празненствата...
Гале, честита точица, с пожелания за лека бременност и здраво бебенце на финала.
Мире, не се ядосвай на кварталните кокошки Mr. Green. Важното е, че ти правиш най-доброто за твоето дете, а те правят това, което им е най-лесно. Аз съм на мнение, че поне до 2-та годинка млякото трябва задължително да присъства на всяко хранене и така и процедирам.
И да се пооплача малко, пък дано се пооправят нещата. Пак сме с вирус този път чревен и аз и малкия- амантес вече! Отделно, че от седмица насам Зари е като побеснял - търкаля се по земята, мята, блъска играчки, крещи, пищи, какво му стана на това дете, не разбрах Crazy.
Дечкин, как сте?

# 52
  • София
  • Мнения: 1 395
Честит 1-ви рожден ден на Бела, Макси, Митко и Амир!

Мире, вземи си по едно парче от бялата и черната неделя, аз и сахер харесвам много. Идете с мъжа или някоя приятелка и си разделете по 1 парче от 3те  Peace (аз не харесвам плодови и не съм ги пробвала..)

vaiza, не знам дали н всяко хранене, но млякото да присъства всеки ден подкрепям от 0 до 100 години Mr. Green

# 53
  • Мнения: 528
 newsm59 nbirthday  bigdance2 Tada bdbaloni baloni baloni happy bd hbday nbirthday  GiftЧестит рожден ден на:
  3 МАЙ Бебе Яна на мама kp@cu от Плевен/САЩbabydust7 4470 pletka
3 майБебе Тодор на мама loranholl от София,  motor football smile3548
3 майБебе Самуил на мама Eleanor Lehne от Габрово,  motor football smile3548
3 май Бебе Александър на мама katilias - Австралия  motor football smile3548
 4 МАЙ Бебе Никола на мама Немирница,
  motor football smile3548
 4 майБебе Елена на мама Aila от София, babydust7 4470 pletka
4 май Бебе Сиана на мама malachika от София, babydust7 4470 pletka
4 майБебе Людмила на мама tedy cat от София
, babydust7 4470 pletka
4 майБебе Стилиян на мама Mimity от Бургас  motor football smile3548
5 МАЙ Бебе Димитър на мама deliana от Стара Загора
motor football smile3548
5 майБебе Белослава на мама Ваня1975 от Карлово babydust7 4470 pletka
5 майБебе Максим на мама Maria-Chiara от Бургас,  motor football smile3548
5 майБебе Амир на мама Nevinna
  motor football smile3548
Да са живи и здрави,веселе,щастливи и усмихнати деца.
Адашке  еми децата окло две годинки грабят на други деца играчките и се бият с тях.Това е период от израстването.Аз така като правеше каката й издърпвах чуждата играчка то ръката и я карах да се извини на детето и д аго гушне.Първоначално не искаше но като ми видеше лошия поглед отиваше.А колкото до това че другото се е тръшкала,еми аз лично щях да я оставя в градинката да си се тръшка и щях да си отида и да кажа че това не е мойто дете.Да видиш как срел секунди ще доприпка и ще й завъртя един.АЗ непрекъснато обяснявам че по малките деца не разбират нищо и че ще си поиграе и ще го захвърли.Сега даже я насърчавам да обеснява кое какво е.Ей на на 1 бяхме тук в Южния парк цялото семейство и едно детенце на коло 1 и половина и взе колелото и започна да се тръшка и каката се опит ада го избута то колелото й щото се тръшкало.ДОйде майка му и реши да го вземе и това като зарита та ритна каката ни,тя се разрева и му каза "Абе бебе я ми се извини,удариме"майка му  и детето се стреснаха от острия език на мойта ама тя е права.После като дойд епак малкото наща кака го светна че така е лошо и след това й обясни кое какво е  и така.С думи  и понякога с дела нещата се ореждат.Никоя майка не иска да й етакова детето ,но повечето ги оставят да си се въргалят и да ги излагат и не им правят забележка.Така едни път бяхме с едн оприятелско семейство на море и синът им колкото какаа започна да се тръшка за нещо и аз дръпнах майка му и баща му да си ходят с нас и да го оставят да се тръшка.Малко по нагоре го изчакахме и той като се окопити че няма публика да виши как бързо стана и повече не го повтори.Абе всичко е възпитание коет отрябва да се почне още от бебе.
МИре тез идни ядох детска торта с бял крем и бял брат и бяха много леки и не чак толкова сладникави.Акоси поръчаш правоъгълна с бял блат и бял крем са много хубави.Другите ми се виждат по тежки задетски торти.
Ние см еготови с рождения ден за 12 и за 16 кръщенето и рождения ден с приятели.Даже във вторник ще дойде на Додо подаръка от едната баба а то другата са дрешки.Ние днес заминавам еза селото на мъжа ми малок след Перник и ще се върнеме в неделя.ИСкам да ви пожелая приятни празници и приятно изкарване

# 54
  • София
  • Мнения: 5 247
Честита 1ва Годинка на Бела, Макси, Митко и Амир!!!
ЗДРАВИ И ГОЛЕМИ ДА ПОРАСНАТ!

КайРен-честита прическа Peace, невероятни туристи сте вие, ей!Поздравления за хубавото прекарване!
Вайзе-бързо да ви минава, ужасно неприятно е да е болно детенцето. Praynig
А мен тия дни са ме обзели мисли на тема - работа и бебе....и чувствам, че призванието на жената е да си гледа бебето. Не че имам друг вариант, но не го и търся на всяка цена.

# 55
  • София
  • Мнения: 86
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА БЕЛА,МАКСИ,АМИР,МИТКО!
ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО!



кАЙРЕН, страхотен разказ и снимките са невероятни! Mr. Green
Вайза, бързо да се излекувате. Hug
Ох, Любомир и той е един сръдлив,като не е на неговото и се тръшка #Cussing out и реве, а не може винаги да е на неговото.Винаги съм се дразнела на такива деца, ама май ми дойде до главата, как да се оправя незнам, срам е направо ,като направи така.След като почна много да ходи, и вече стана ужас Crazy и точно ще писне ,като спят другите деца #Cussing out.Дано да е някъкъв период, и да отминава, че в чудо ще се видя Crazy
Мире, на мен ми харесва бяла неделя и наоми, ама все пак е до вкус.
Гале, радвам се че всичко е наред при теб,  и дано си намериш добра Жк, аз не мога да препоръчам. Hug

# 56
  • софия
  • Мнения: 2 140
Честит рожден ден на Бела,Димитър,Макси и Амир!

Гале,благодаря! HugА,ако не е тайна,защо докторицата,така те
е отсвирила?  33uu

Зайо,Айла,големи кукли са ви дечицата!
Мире,вкус другарче няма,та едва ли ние ще успеем да те насочим към торта.Аз примерно
изобщо не харесвам Бялата Неделя.То и като цяло,тортите им не ми допадат хич,с изключение на
Стърган бял шоколад(така се казва тортата)
.Най-добре е да пробваш
ти и да поръчаш по твой вкус.

# 57
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Вайзе, чревните вируси най-много ме плашат. Гладай Зарко да не се дехидратира, давай и пробиотици за възстановяване на чревната флора. До 3-4 дни ще му мине, ама е неприятно като цяло.

# 58
  • Мнения: 849
Честит рожден ден на слънчовците Митко, Бела, Макси и Амир!!! Много щастие, късмет и любов да има винаги до тях, да не се отърват от здраве и да грее винаги топло слънчице по пътя на всеки от тях!!!



Голямо честито и на щастливите им МАЙчета!!!



Много целувки на всички от нас със Съни и Дарето.

# 59
  • Мнения: 96
Честит рожден ден на Бела, Амир, Макси и Митко!!!
Да сте живи и здрави мили деца, много щастливи детски мигове и сбъднати мечти[/color]  Hug


Честит празник и на техните мили майчета

Всички рожденици са супер сладки  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт