Есента през вашата камера..

  • 3 350
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
Многоооо красиви снимки Лауричка...аз каквото и да пусна след нея - ще бледнее Wink
Ти пусни, пък ние ще решим....

# 16
Май за тях ще трябва да изчакаме до утре  Confused . Пуска ми такова съобщение "Сайта е спрян временно за профилактика!"

# 17
  • Мнения: 3 634
Ето ви и нещо и от тук. За съжаление вече много малко дървета имат все още листа... гадната зима пристига и отърване поне за 6 месеца няма.

http://community.webshots.com/photo/481185113/481192111AXAxwb

# 18
Мофски, много бързо си изпълнила пионерското си поръчение.
Ма мнооого жълто бре. Тук май такъв етап твърде няма. Зелено и част от дърветата остават направо без листа. Ама като цяло май все си е зелено newsm78

ПП: Мофич, а това какво е. Надписа е на "дряновски" Crazy

Последна редакция: ср, 19 окт 2005, 23:17 от Honda

# 19
  • Мнения: 3 634
Хонди, то таз снимка е от преди 2 седмици май... Тамън се чудех какво да я правя, ма намерих й предназначение.

Иначе малко офф... Там има и 2 снимки на едни финландски изчадия... Единия се беше напил и пльоснал на земята насред квартала ни. А другата снимка е правена септември месец... едни бездомни си бяха напарвили битак в покрайнините на квартала. Там всеки ден ги виждахме като се разхождахме с беба. Ужас... до сега такива не бях виждала, мислех, че в тази страна е невъзможно да останеш без дом... Сега след това не знам какво да мисля вече.

# 20
Тъй, аз докато си напиша питанката и ти си взела, че си ми отговорила Grinning
Абе навсякъде ги има такива.....И в центъра на Глазгоу съм ги виждала Confused

# 21
# 22
# 23
  • Мнения: 2 195
Много красиви снимки!Всичкиите!  bouquet  bouquet  bouquet

# 24
  • Мнения: 2 825
Много красиви снимки, на мене определено ми липсва този сезон тука Sad
Но по нататък ще ви пусна снимки от оранжевата ни зима Wink
Много е красиво по нова година, като узреят портокалите и всичко наоколо стане в зелено и оранжево Simple Smile

Последна редакция: чт, 20 окт 2005, 11:50 от clara

# 25
  • Мнения: 5 183
А тук не виждам никаква разлика при смяната на сезоните  Sad

И при нас е така.

# 26
Тея, страхотни са. Като рисувани с боички са, че и снежни има Flutter

G&J, за съжаление твоите не се виждат дори и като си копирам от пропъртис адреса на снимката. Казва, че страницата не може да бъде показана

Мофич, извън темата за пеизажите понеже надникнах и новият за мене албум с жилището ви. Embarassed Такива ли са традиционните жилища за живеене в Турку или има и къщи. Защото тук такива високи сгради не са често срещано явление. Обикновенно са в центъра на по-големите градовете, и обикновенно не са с добро име.
Стаичката на Оливер е страхотна. И колко са ти подредени килера и гардероба.........при нас такова явление рядко се задържа Embarassed Embarassed Embarassed Grinning

# 27
Та накрая забравих да пусна снимки от мястото, където разхождаме кучето. Няма кой знае какви цветове, но това е есента при нас
http://community.webshots.com/album/481657340xWuzih

# 28
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
хондич, де сте водили кучо из гори телилейски? Wink

много хубаво обаче и лебеди щом си имате....харесаха ми много снимките
и аз вчера правих в нашия парк дето играят децата, ама то първо, че няма есен още и второ много навалица Rolling Eyes

# 29
хондич, де сте водили кучо из гори телилейски? Wink

...
Шъш не така де. Това е в околностите около къщите ни. Има такива "пътеки" за разходки. Гледат да оставят колкото се може уж повече от дивата природа Grinning
Айде, пускай, пускай и ти. Стига си се пазарила

Общи условия

Активация на акаунт