Есента през вашата камера..

  • 3 343
  • 66
  •   1
Отговори
  • Германия
  • Мнения: 8 094
такава, каквато е при вас, или
предлагам, тези които обичат да снимат и показват да хващат камерите
и да споделят запечатаните мигове, цветове и всичко, което е есен  Flutter

Ей тука малко от Тюрингийската гора.  Flutter

# 1
  • Мнения: 7 837
Много хубави снимки  Simple Smile

А тук не виждам никаква разлика при смяната на сезоните  Sad

# 2
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Въх Пепе,каква красота  Blush Ми те тези снимки като карти4ки направо. Ако ти покажа тукаШната миланска есен,лоШо Ще ти стане  Twisted Evil
А на една от снимките двамата Мартин4овци ли мярнах или ?

# 3
  • Мнения: 1 238
Пепи, страшна красота бе!Уау!
Аз имам само една есенна снимка в мойто албумче от Дания, тя е от нивата зад блока ни, аз нея много си я хаесвам!
Но пред твойте снимки може само ряпа да яде.
Ето я:
http://www.sitecenter.dk/oliviahald/billederafolivia/view.nhtml? … via&UID=10413

# 4
Пепи, разкошотийка.
С удоволствие бих зяпала и снимки от есенна Канада (Лаура беше обещала Crossing Arms), както ако има и някой от Ню Ингланд (от там съм гледала на нашите бивши комшии - разкошотийка, като в приказките)

# 5
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
много красива златна есен! Laughing
и аз съм замислила такива снимки да нащракам.
хайде всички, при които има есен да покажат как е при тях Wink

# 6
  • Мнения: 2 452
Пепи, разкошотийка.
С удоволствие бих зяпала и снимки от есенна Канада (Лаура беше обещала Crossing Arms), както ако има и някой от Ню Ингланд (от там съм гледала на нашите бивши комшии - разкошотийка, като в приказките)
Ами то добре, обаче Лаура като си забрави фотоапарата като отиде в гората? Embarassed Направо ме е срам.  Embarassed

# 7
  • Мнения: 7 430
Пепенце, страхотни снимки Peace...а има там едно малко хищниче - него от гората ли го хвана Wink Hug
.....
С удоволствие бих зяпала и снимки от есенна Канада (Лаура беше обещала Crossing Arms), както ако има и някой от Ню Ингланд (от там съм гледала на нашите бивши комшии - разкошотийка, като в приказките)

Аз имам някой, но не са толкова хубави...но ще направя и ще покажа Wink

# 8
# 9
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Леле Лаури4,тоз Гатино Парк е една малка приказка....  Blush

# 10
Ще се опитам да компенсирам с това:
....
Заради прекрасните снимки, които пусна....ще ти простим Grinning Flutter. На това се казва цветове.  Peace

# 11
  • Мнения: 4 212
мааалеее, Лаури4ка, останаха ми о4ите, Shocked голяма карсота, каква есен и кой ги е правил снимките, голям майстор. Браво, супер са  Peace

# 12
  • Мнения: 4 212
Pepe, super snimki si naprawila, tuj u nemsko li e, u va6to selo? Mnogo e karsiwo kogato ima 4 sezona, nie sme o6e na lqto tuk. Kazwaj sega twa golama usta i tatko mu li sa?

pak nqmam kredor, ama... Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 7 430
Многоооо красиви снимки Лауричка...аз каквото и да пусна след нея - ще бледнее Wink

# 14
# 15
Многоооо красиви снимки Лауричка...аз каквото и да пусна след нея - ще бледнее Wink
Ти пусни, пък ние ще решим....

# 16
Май за тях ще трябва да изчакаме до утре  Confused . Пуска ми такова съобщение "Сайта е спрян временно за профилактика!"

# 17
  • Мнения: 3 634
Ето ви и нещо и от тук. За съжаление вече много малко дървета имат все още листа... гадната зима пристига и отърване поне за 6 месеца няма.

http://community.webshots.com/photo/481185113/481192111AXAxwb

# 18
Мофски, много бързо си изпълнила пионерското си поръчение.
Ма мнооого жълто бре. Тук май такъв етап твърде няма. Зелено и част от дърветата остават направо без листа. Ама като цяло май все си е зелено newsm78

ПП: Мофич, а това какво е. Надписа е на "дряновски" Crazy

Последна редакция: ср, 19 окт 2005, 23:17 от Honda

# 19
  • Мнения: 3 634
Хонди, то таз снимка е от преди 2 седмици май... Тамън се чудех какво да я правя, ма намерих й предназначение.

Иначе малко офф... Там има и 2 снимки на едни финландски изчадия... Единия се беше напил и пльоснал на земята насред квартала ни. А другата снимка е правена септември месец... едни бездомни си бяха напарвили битак в покрайнините на квартала. Там всеки ден ги виждахме като се разхождахме с беба. Ужас... до сега такива не бях виждала, мислех, че в тази страна е невъзможно да останеш без дом... Сега след това не знам какво да мисля вече.

# 20
Тъй, аз докато си напиша питанката и ти си взела, че си ми отговорила Grinning
Абе навсякъде ги има такива.....И в центъра на Глазгоу съм ги виждала Confused

# 21
# 22
# 23
  • Мнения: 2 195
Много красиви снимки!Всичкиите!  bouquet  bouquet  bouquet

# 24
  • Мнения: 2 825
Много красиви снимки, на мене определено ми липсва този сезон тука Sad
Но по нататък ще ви пусна снимки от оранжевата ни зима Wink
Много е красиво по нова година, като узреят портокалите и всичко наоколо стане в зелено и оранжево Simple Smile

Последна редакция: чт, 20 окт 2005, 11:50 от clara

# 25
  • Мнения: 5 183
А тук не виждам никаква разлика при смяната на сезоните  Sad

И при нас е така.

# 26
Тея, страхотни са. Като рисувани с боички са, че и снежни има Flutter

G&J, за съжаление твоите не се виждат дори и като си копирам от пропъртис адреса на снимката. Казва, че страницата не може да бъде показана

Мофич, извън темата за пеизажите понеже надникнах и новият за мене албум с жилището ви. Embarassed Такива ли са традиционните жилища за живеене в Турку или има и къщи. Защото тук такива високи сгради не са често срещано явление. Обикновенно са в центъра на по-големите градовете, и обикновенно не са с добро име.
Стаичката на Оливер е страхотна. И колко са ти подредени килера и гардероба.........при нас такова явление рядко се задържа Embarassed Embarassed Embarassed Grinning

# 27
Та накрая забравих да пусна снимки от мястото, където разхождаме кучето. Няма кой знае какви цветове, но това е есента при нас
http://community.webshots.com/album/481657340xWuzih

# 28
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
хондич, де сте водили кучо из гори телилейски? Wink

много хубаво обаче и лебеди щом си имате....харесаха ми много снимките
и аз вчера правих в нашия парк дето играят децата, ама то първо, че няма есен още и второ много навалица Rolling Eyes

# 29
хондич, де сте водили кучо из гори телилейски? Wink

...
Шъш не така де. Това е в околностите около къщите ни. Има такива "пътеки" за разходки. Гледат да оставят колкото се може уж повече от дивата природа Grinning
Айде, пускай, пускай и ти. Стига си се пазарила

# 30
  • Мнения: 2 257
G&J, за съжаление твоите не се виждат дори и като си копирам от пропъртис адреса на снимката. Казва, че страницата не може да бъде показана
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Дано сега се види...  Sad

http://b1c5&.src=ph&.beg=0&.spd=2

Последна редакция: вт, 15 ное 2005, 01:56 от G&J

# 31
Сега се видя. Залеза е перфекто  Peace . Ама каква есен братче, мене ми идеше да се съблека и опъна на плажа Laughing

# 32
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
хондич, много красиво наистина. шегувам се за горите, едно такова диво, девствено Laughing Grinning

# 33
  • Мнения: 2 257
Сега се видя. Залеза е перфекто  Peace . Ама каква есен братче, мене ми идеше да се съблека и опъна на плажа Laughing

Именно, голяма мъка се мъчим тука и зиме и лете.... Laughing Ама писва понякога все едно и също... Naughty

# 34
  • Мнения: 2 452
Мофич, извън темата за пеизажите понеже надникнах и новият за мене албум с жилището ви. Embarassed Такива ли са традиционните жилища за живеене в Турку или има и къщи. Защото тук такива високи сгради не са често срещано явление. Обикновенно са в центъра на по-големите градовете, и обикновенно не са с добро име.


Аз не съм МОФ, но нали съм бивша финландка Laughing, да ти отговоря. Там голяма част от населението живеят в апартаменти. От моите бивши колеги в Университета - всички доктори по фармация - само едно семейство живееше в къща, като при това я закупиха след като децата им бяха доста големи. Е, професорите ни бяха в къщи; освен това фармацевтите като поработят по професията си, а не в Унито и се позамогнат също могат да си позволят къща. Останалите - в апартаменти. Е, в Куопио има по-малко "небостъргачи" Laughing, повечето са четири-пет етажни блокчета, но по принцип блокчетата преобладават, особено в по-големите градове. Там е много скъпо, а къщите са наистина няколко пъти по-скъпи оттук. Иначе да не мислиш, че досега нямаше да се изнесем за там под моя натиск.

# 35
  • Мнения: 7 430
Много е красива есента, въпреки, че след нея идва зима и студ #Silly

Аз моите снимки като ги събера на едно и тогава ще пусна линкче Mr. Green

# 36
  • Мнения: 590
Ех че хубави снимки,   Joy   много интересно да разгледам как е по другите краища на света.Тук не е много златна есента сега още май,пък и нямам лични снимки от точно този сезон а и вече се стъмни и няма кога да ходя да щракам та ето един link със снимки от "моя" град Simple Smile   Mr. Green   Laughing     http://www.norphoto.com/r/nor36.php
А от ляво всичко това са снимки на града в който живея ама са много и нещо са ги развалили,налепали са за защита от копиране надписи по тях.Тюххх..!



http://www.norphoto.com/r/nor36.php

Последна редакция: чт, 20 окт 2005, 19:15 от Вече Майче На Зайче

# 37
# 38
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Ето няколко и от мен: http://community.webshots.com/myphotos?action=viewAllPhotos&albumID=482100880
Все още дърветата не са се нашарили хубаво. След десетина дни ще снимам пак - тогава ще е мнооооооого красиво.

# 39
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Ето няколко и от мен: http://community.webshots.com/myphotos?action=viewAllPhotos&albumID=482100880
Все още дърветата не са се нашарили хубаво. След десетина дни ще снимам пак - тогава ще е мнооооооого красиво.

Снеже,на мен не ми се виждат снимките ( май си дала адреса ,който е видим само за теб  Wink )

# 40
  • Мнения: 2 452
Ето няколко и от мен: http://community.webshots.com/myphotos?action=viewAllPhotos&albumID=482100880
Все още дърветата не са се нашарили хубаво. След десетина дни ще снимам пак - тогава ще е мнооооооого красиво.

Снежи, да не те разочаровам, но след десетина дни сигурно няма да има листа по дърветата. Laughing Това е според коментарите на специалистите (нали слушаме СВС), които твърдят, че тази година няма да има хубава есен и листата ще опадат преди да са се нашарили дърветата. Cry

# 41
Ето няколко и от нас (с днешна дата)
Бибок, ей тази много ми хареса.

Снежи, давай верният линк

# 42
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
МНого красиви снимки сте пуснали Simple Smile Есента има също своето очарование.

# 43
Аууу Бижу, де я копна тази снимка. В някоя ботаническа градина ли сте били.
Ти де се губиш  newsm66

# 44
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
в албума "разни снимки" имам някоя и друга снимчица от тукашната есен, който иска....

бижу, къде е тази хубост?



много ми е странен уебшотса днес, и при вас ли е така?



http://community.webshots.com/user/jara0001

# 45
.....



много ми е странен уебшотса днес, и при вас ли е така?



....
Що бе - нормално си върви  Thinking
Харичка, първите снимки от слънчевото затъмнение ли са? - аз поне на тях ги направих  Grinning
Сега съм спокойно, че не само мойта къща дене е като при бомбандировка  Crazy - играчки по цялото трасе.
Въйх....така ли е заспала малката принцеса  Laughing...Почерпих се и с ликьорче  Crazy С кънките оправя ли се Мони....аз мислех да вземам подобни за Ели, че като подорихме на кака й за РД ролерите и тя се раскърца. Ех, накрая стигнах и до есенните снимки и спящите красавици Grinning
Аз май малко се отклоних Embarassed

# 46
  • Мнения: 314
Ето няколко есенни снимки и от нас :

http://anitka.multiply.com/photos/album/1

Снимките са от миналата есен, защото от тази май нямаме ...

# 47
Ето няколко есенни снимки и от нас :

....
Много хубаво, че и романтично около това езеро. Малкият да не е правил опит за потапяне  Wink Grinning. Гледам мама здраво го придърпва на кея Laughing

# 48
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Този виждате ли го? Изберете си албум "Есен": http://community.webshots.com/user/sneji109

# 49
  • Мнения: 3 880
Този виждате ли го? Изберете си албум "Есен": http://community.webshots.com/user/sneji109

Виждат се. Много са хубви снимките Laughing

# 50
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Аз май малко се отклоних Embarassed
наистина много се отклони, любоПИТКЕ Crazy

моника все ходи да взима на кака си ролерите като напипа стаята й отворена, а кака й откача от това. учудващо много добре се справя, прави няколко плъзгания без проблем, ама мисля, че още е прекалено малка за такъв род предвижване по земята. Mr. Green


снежи , виждат се. много красива вашата есен, ами тия тикви истински ли са на онази къща, много оригинално!

# 51
  • Canada
  • Мнения: 1 773


снежи , виждат се. много красива вашата есен, ами тия тикви истински ли са на онази къща, много оригинално!
Да, истински са тиквите. Прибавих и още една снимка с тикви от нашия квартален магазин - наближава Хелоуин и ги продават навсякъде.

# 52
  • Мнения: 1 909
Ето снимки от мар6рута, по който раzхождаме Цеzар. Вчера ги на6траках, но не съм обработвала снимките о6те...

# 53
  • Мнения: 856
Стахотни есенни снимки от различни кътчета на света  Hug
Ето и малко японски:
http://asia.pg.photos.yahoo.com/ph/neko_mur/album?.dir=/6ee4&.src=ph
Снимките са правени преди 2 седмици в район, който е известен ски курорт и има няколко минерални извора и едно вулканично езеро.
Така наречените "червени листа" на японския кедър още не са съвсем есенни, но се надявам тези дни като се нашарят да снимам и тях (стига да не ги отвее северняка преди това).

# 54
  • Германия
  • Мнения: 8 094
Страхотни снимки, момичета!

# 55
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Ма много красива тази есен, снимките са страхотни!
Mur, това на последната снимка минзухари ли са? Те нали цъфтят на пролет, пък в япония?

# 56
  • Мнения: 2 381
Есента има също своето очарование.

Есента е любимият ми сезон.

Защото топлината е мека, плодовете сладки, цветовете за последен път красиви и ярки...Може би и защото съм родена тогава...

Винаги съм го крила, незнам защо....

Направих няколко снимки от моя балко и чакам мъжа ми да ги свали на компютъра, за да ви ги покажа....

Благодаря ви момичета   bouquet

# 57
  • Мнения: 2 452
Стахотни есенни снимки от различни кътчета на света  Hug
Ето и малко японски:
http://asia.pg.photos.yahoo.com/ph/neko_mur/album?.dir=/6ee4&.src=ph
Снимките са правени преди 2 седмици в район, който е известен ски курорт и има няколко минерални извора и едно вулканично езеро.
Така наречените "червени листа" на японския кедър още не са съвсем есенни, но се надявам тези дни като се нашарят да снимам и тях (стига да не ги отвее северняка преди това).



Много красиво! Значи японския клен си губи листата! Аз купих на съпруга си такова дърво за рожденния му ден - варианта, който е с червени листа целогодишно - до сега няма никаква промяна в изгледа му. Днес го увихме, защото тук условията са прекалено тежки и не би преживяло канадската зима. Да не се учудвам, ако напролет е без листа. Heart Eyes

# 58
# 59
  • Мнения: 856
Ма много красива тази есен, снимките са страхотни!
Mur, това на последната снимка минзухари ли са? Те нали цъфтят на пролет, пък в япония?
Да, минзухари са, но есенни. В България също ги има, предполагам, че и в други държави със сходен климат. Тук има и пролетни - оранжеви, бели и различни нюанси на лилаво.

Много красиво! Значи японския клен си губи листата! Аз купих на съпруга си такова дърво за рожденния му ден - варианта, който е с червени листа целогодишно - до сега няма никаква промяна в изгледа му. Днес го увихме, защото тук условията са прекалено тежки и не би преживяло канадската зима. Да не се учудвам, ако напролет е без листа. Heart Eyes
Написала съм кедър вместо клен в предния постер Embarassed Добре че е Лаура, та да се поправя. Тук има няколко вида клен - един много нежен, който може да е с зелени или червени листа. Предполагам, че вие имате от този втория. Те не се променят през есента. А клена, чиито листа си сменят цвета е с малко по-едри листа и през есента стават жълти, огнено- или виненочервени. Ето така изглежда:
http://asia.pg.photos.yahoo.com/ph/neko_mur/album?.dir=c1b7& … com/ph//my_photos

# 60
  • Мнения: 2 452
Написала съм кедър вместо клен в предния постер Embarassed Добре че е Лаура, та да се поправя. Тук има няколко вида клен - един много нежен, който може да е с зелени или червени листа. Предполагам, че вие имате от този втория. Те не се променят през есента. А клена, чиито листа си сменят цвета е с малко по-едри листа и през есента стават жълти, огнено- или виненочервени. Ето така изглежда:
http://asia.pg.photos.yahoo.com/ph/neko_mur/album?.dir=c1b7& … com/ph//my_photos


Ние те разбрахме. Laughing Аз дори не съм забелязала, че си сгрешила. Ето тук е нашето дръвче:

А това е точното му наименование:
Japanese Red Maple Trees, Acer Palmatum
Купих го с червени листа - кървавочервени и досега е с такива. Моят мъж обожава японски клен; иначе в нашата градина имаме 10 дървета от вида "sugar maple", т.е. канадски клен. Листата им обикновено стават ярко червени, но тази година ще ги изгубят преди да стигнат до тази фаза.
Утре като изпратя Изабела на училище ще приложа снимки от нашите дървета.

# 61
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
ние вчера ходихме да си работим апартамента , който купихме лятото и нащраках набързо за вас есенни снимки от кралския дворец.. ако ви се гледат, моля . http://community.webshots.com/user/vlado283  градът се казва Aranjuez и има много красиви кралски  градини ,  и фелипе също има, но бях много уморена да се разхождам дотам, много са обширни ...

# 62
  • Мнения: 4 212
Ау, Хари4, тва е  дето минахме с колата от там, нали? Като ходихме при нотариуса? Голяма красота е, ни тъ знам що са дърпаш Mr. Green знам де, ама.... Flutter

# 63
Снежи, утрепа ме с първата снимка на украсената къща за Халуин (предполагам не е вашата Laughing Laughing - ама пък и защо не Flutter).
Джеминариусче, абе хубав маршрут сте му изпрали на Цезар. Живописен и цветен.
Мър, както винаги прекрасни снимки от екзотична Япония. Това тук минерална вода ли е?! Embarassed Като рисувани с палитра - абе по-добър от натуралният художник на майката Земя май няма Grinning

Продължавам сега и другите албуми на Надя Буба и Харичка

# 64
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Ау, Хари4, тва е  дето минахме с колата от там, нали? Като ходихме при нотариуса? Голяма красота е, ни тъ знам що са дърпаш Mr. Green знам де, ама.... Flutter
аха, там е Laughing
и на принца са много хубави градините....другия път като дойдете за повече, ще отидем Peace
сега другата седмица ще нацъкам и от там, дано да имаме време, ще искаме да свършваме вече с ремонта.....

в действителност между другото е по- красиво и са огромни паркове Mr. Green

# 65
...в действителност между другото е по- красиво и са огромни паркове Mr. Green
Харотич, ти си за бой. Я се вземай в ръце и към жилището. МаЙдрид нЕма да избяга Laughing
Я виж тука кво парче сте хванали в кадро  Flutter Wink Grinning
Чакам продължението с нетърпение

# 66
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Харотич, ти си за бой. Я се вземай в ръце и към жилището. МаЙдрид нЕма да избяга Laughing
Я виж тука кво парче сте хванали в кадро  Flutter Wink Grinning
Чакам продължението с нетърпение
оффф, ко да ти кажа? хем ми се ходи, хем не
мъжо иска , аз се дърпам...тук ми аресва Mr. Greenще видим, сега ще го дадем под наем, пък ако ми дойде друго на ума Crazy

есента е много хубава там, видя ли, че имаме патки? не са лебеди, ама Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт