LIERAC или RoC?

  • 3 084
  • 23
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Купих си цялата серия на Lierac за тяло и всичко е концентрат( серум за гърди, гел - концентрат за крака, пак гел за стегнат корем). Ползвала съм RoC и знам, че  са много добри. Питам ви да знам дали не съм се минала случайно, защото в нашата аптека продават само lierac ако някой е ползвал тези продукти да каже дали са добри.

Последна редакция: чт, 20 окт 2005, 08:54 от DEianaZ

# 1
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Ами аз съм ползвала серума за бюст - доволна съм да, обаче не мога да направя сравнение с Roc, така че май няма да съм ти от помощ. Ама ми свърши работа.

# 2
  • Мнения: 1 455
ЛИрак е най-доброто!
От Рок ползва ли антицелулитния? ИМаше ли ефект?

http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=9213&AlbumId=26714

# 3
  • Мнения: 3 461
ЛИрак е най-доброто!
От Рок ползва ли антицелулитния? ИМаше ли ефект?

http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=9213&AlbumId=26714


Аз го ползвам,ефекта е невероятен.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 4 389
Аз ползвам Lierac - за лице, за тяло, всичко им е добро. Не  мога да сравня с Roc, не съм ползвала, но от Lierac съм много доволна !!!

# 5
  • Мнения: 1 017
ползвала съм и двете марки. на RoC ми харесва само антицелулитния, но нистина е супер.
антицелулитния на лиерак е невероятен оба4е. и двата имат ефекта, който ти обе6тават, така 4е...хубавей  Hug
кремовете на лиерак (не си спомням имената ве4е, но не6то като Be up, Be cool, и но6тен, овлажнява6т) са разко6ни.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
и двете марки май са от един и същи клас. Сравнявам ги по цените

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
ЛИрак е най-доброто!
От Рок ползва ли антицелулитния? ИМаше ли ефект?

http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=9213&AlbumId=26714

имаше страхотен ефект. наисртина спазват обещанията си.
офф - Дани видях ти снимките с малкото бебе. Имаш много хубаво тяло изобщо не ти личи, че си майка на 2 деца

# 8
  • Мнения: 3 211
на Лиерак съм ползвала ампулите за стрии, не мога да кажа страхотен, но лек ефект имаше. Не веднага, а няколко месеца след това. Ама то, май за стриите лек няма Twisted Evil

# 9
  • София
  • Мнения: 1 544
Миналата зима след като родих ползвах на Lierac за корем и ефект наистина имаше, въпреки че не го мажех всеки ден.  Сега мисля пак да се обзаведа и за корем и за бюст. Около 50лв. бяха.. или...??? newsm78

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
да всичко е по 50лв, а след като спря да се мажеш какво стана? 

# 11
  • Мнения: 1 455
А какво мислите за Галеник? Преди години ползвах ампулите, бях възхитена. В момента има на пазара и най-новото гелче на Галеник за отслабване и целулит и казват, че било невероятно и действало адски бързо.  Сега имам един душ гел , пак на Галеник, който се води антицелулитен, но не се масажирам достатъчно дълго в банята, но сигурно има ефекта на утайката от кафе.


офф: Деянка, ти също изглеждаш страхотно. Но да ти кажа, на мен бебето ми е третото дете. Другите две са породени - брат и сестричка.

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Дани ти ме сложи в малкия си джоб. Евала
иначе аз също се търкам всеки ден с утайка от кафе.Явно го правя доста силно, защото на единия си крак имам синки.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 544
да всичко е по 50лв, а след като спря да се мажеш какво стана? 
Ами доста се вталих от крамчето и като го спрях и вталяването спря.  Затова сега го подновявам. Не съм качвала допълнително.

# 14
  • Мнения: 1 017
иначе аз също се търкам всеки ден с утайка от кафе.Явно го правя доста силно, защото на единия си крак имам синки.

да кажа за утайката от кафе, с риск да ви разо4аровам...не се препоръ4ва при раз6ирени вени, спукани капиляр4ета...стават то4но "синки", за6тото се пукат съдовете...по този повод, на Лиерак антицелулитния гел е разко6ен, но на базата на кофеин...та аз го ползвах, както казах преди бях доволна, но ми се полу4иха раз6ирени капиляри (няма отърване от тях, освен 4рез лазерна хирургия  Sad)
ако имате такива проблеми, по разумно е да предпо4ете RoC

Общи условия

Активация на акаунт