Кое ви е любимото сладко?

  • 7 621
  • 61
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 577
Нещо тази вечер ми се пускат теми...  Crazy

По въпроса - кое ви е любимото сладко?
Има ли нещо, което обожавате повече от другите?

Аз например имам - това е детския шоколад "Милка".
Единствения от които мога да изям цял.

И на второ място - бисквити Закуска в шоколад Финети!

Дано не му се е прияло много на някой!

# 1
  • Мнения: 6 155
Детска Милка и Милка с ягоди са ми любимите.
Но всичко що е Милка не се задържа за повече от 15мин.  Blush

# 2
  • Мнения: 8 505
Милка с цели лешници.Имам и други любими шоколади,пак с цели лешници,но по-рядко ги купувам,че са минимум 3 пъти по-скъпи от Милка-та.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 958
Милка със стафиди и лешник. Simple Smile Докато бях бременна изяждах понякога и по два  Crazy
Също ,обичам вафла  Морени.

# 4
  • Мнения: 1 437
линд с лешници
баклава

# 5
  • Мнения: 3 562
Харесвам млечните шоколади - напр горепосочените Милка детски + има един с нарисувана крава на опаковката (то на всички има) вътре е комбиниран - бял и кафяв - ауууууу  Whistling

Друго, което ужасно много харесвам са едни бисквитки Монте (мисля, че така се казваха) по 9 в кутийка - представляват бисквитка залята с шоколад и щампован велосипед, едно време беше с усмихнато лице - НОМЕР 1 са  Laughing

# 6
  • Мнения: 8 460
чийзкейк с боровинки
сладолед-сметанов
шоколад детски
десерт "Албени" или нещо подобно с карамел

# 7
  • Мнения: 3 154
"Наполеон"-чета, Сникърс и всякакви пастички и тортички

# 8
  • Мнения: 9 903
всякакъв млечен шоколад с ядки.
Конфитюри - от зрели смокини, ягоди, праскови.
Плодови млека.
Сладоледи - откакто съм бременна - шоколадов, преди това - сметанов. Само да не е залят със сос.
Желирани десерти.
Ужас.

# 9
  • Мнения: 5 140
Болна тема.
Малко офф: НЕ МОГА БЕЗ СЛАДКО  Mr. Green Heart Eyes

-Всички видове на Милка/тоблерон/
-Сладолед
-желирани бонбони/вафлички
-Торти

Стига толкова,че вече.... #Crazy

# 10
Аз май сладко ли е.......отказване и лошо няма Crazy
Мале не знам с какво да започна, изригват една камара картини на неща, които обичам Mr. Green
- баклава
- чийз кейкове
- торта "Гараш"
- бонбонки "Фореро роше", "Линдз".....много са, не ще ги изброявам
- всякакви торти, пастички и кремове..........

Чудех се дали да не кажа какво не обичам........ама мислих, мислих и не можах да се сетя за такова Embarassed Embarassed Embarassed

# 11
  • Мнения: 3 461
Обичам нутела,всякакви качествени произведения от шоколад и един арабски десерт,който се нарича омали.

# 12
  • Мнения: 312
шоколад.

# 13
  • Мнения: 6 315
Обожавам сладко от круши  Sunglasses, както го правеше мама. Обичам и сладолед сметанов и млечен шоколад с ядки, обичам и Марс  Mr. Green.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Торта-бисквитена,"Гараш"

Шоколад-Милка или Линд

Сладкиш "Агнес",който скоро не съм правила,а ми е любим и май му е време Heart Eyes

Сметанов сладолед Heart Eyes

# 15
  • Мнения: 1 399
На шоколада наблягам. Любимите ми са течен Нутела, линд с бадеми, бонбоните линдор и шок.бонбони с алкохол вътре Mr. Green Ама и други видове не отказвам Wink
Пандишпанов кекс също много обичам и ябълков щрудел.
Ох, сега се сетих още нещо - марципан. Малеее, как ми се дояде ooooh!

# 16
  • София
  • Мнения: 708
никой ли не обича Тофифи (бонбони)

# 17
  • Мнения: 6 155
никой ли не обича Тофифи (бонбони)
Аз, аз Grinning Бонбони всякакви /почти/ обичам, също и сладко от дюли или круши  Heart Eyes

# 18
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Изобщо всичко, що е шоколад ми харесва, макар че напоследък не са ми особено вкусни по много.  Crazy Което е добър показател за мойта лакомия.
И щоко бонбони обожавам. Примерно Черноморец и Морска пяна много ме кефят. Обаче на Сушард бонбоните тоже любя.
А пък чуждестранни - Кот д`ивоар е хубу нещо.
Обожавам кремове разни, обаче ужасно рядко ям такива. Ако пък млякото в тях е леекичко прегоряло, мога да изям цяла тенджера и да пукна после. Sick
Тофифи не обичам, щото ми залепва карамелът по ченето и се страхувам да не го откъртя. Коронките де. Тъй ми се случи миналата година с едн озахарно пИтле. Комшийката ходила на сбор и ми купила награда захарен пИтель, аз пък таквоз чудо не бях виждала от 30 години и рекох да го нахапя и оближа, на първата хапка го стиснах с двата зъба, единия от които залепна на парчето разтопен захар. Пуст късмет!
Крем карамел! Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 2 609
Торта "Гараш",крем "Брюле" newsm78 ,шоколади с лешници,някой спомена "Албени",ще добавя и "Туикс" и още,и още..... #Crazy

# 20
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Lindt с бадеми и портокал, Милка с вафла (дето е 300 г  Crazy), Милка с цели лешници, натурален шоколад и всякакви домашни дребни сладки - меденки, масленки, ореховки, шприцовани, фунийки, орехчета, еклери, локумки, пурички...Ама домашно изпечени да са Crossing Arms А понякога не отказвам и домашна торта (абе хич не чакам да ме молят  Embarassed)

# 21
  • София
  • Мнения: 5 828
Не си падам много по сладкото, обаче обожавам сладкото от ягоди на свекървата  thumbsup
От шоколадите харесвам Своге млечен или с лешник.

# 22
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Само докато изчета какво сте писали и ми текнаха едни лигиии - чудо!
 Обичаааааааам:
 Шоколад Милка с цели лешници, с кисело мляко и с кафе, изобщо обичам шоколад с кафе,
 шоколад Линдт всякакви разновидности;
 Бонбони - шоколадови и не само;
 сладко от бели череши и горски ягоди - нищо, че го ям само в палачинки;
 Нутела, всякакви торти, кремове и чийзкейкове, умирам си за еклери и всякакви сладкиши с алкохолче, абе изобщо  - обожавам сладко и това е!

# 23
  • Мнения: 750
Първо си помислих, че питаш за сладката, а не за сладките неща по принцип и веднага ми замириса на сладко от зелени смокини!  Wink

Аз съм от пристрастените към всички форми на захар - хипоглекимия го наричат докторите.  Grinning

ТОП 15 в личния ми списък (но без определена позиция в него) са:

1. Сладко от зелени смокини
2. Сладко от вишни
3. Шоколадова торта с бишкоти и целувки (по рецептата на майка ми)
4. Торта Добуш (която баба прави за Нова година)
5. Торта Гараш (еееех, едно време в Японския х-л каква беше! Сега тази в пицариите Виктория става!)
6. Тарталетите с млечно-яйчен крем на мама
7. Сладките "Праскови" на мама
8. Крем брюле (ама този, които хапнах преди Х-години в едно френско 6. ресторантче в Кан)
9. Крем-карамел или тортата "Кроасан-карамел"
10. Ледените шоколадови мечета на Мориц
11. Липов и акациев пчелен мед
12. Бонбоните Рафаело
13. Печена тиква с мед, канела и орехи
14. Печени ябълки с ванилов крем
15. Изцедено кисело мляко с мед и орехи


Ужас! Олигавих си клавиатурата!

# 24
  • Мнения: 1 259
Харесвам шоколади с лешник,Баонти и наполеонки Stuck Out Tongue Stuck Out Tongue

# 25
  • Мнения: 1 629
Потекоха ми плюнки...да се отчета и аз:
Рафаел-ченца, домашна торта с орехи и жълт/яйчен крем/, бонбони - натурален шоколад с пияни вишни, това е най-любимо Simple Smile

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 23 666
.......10. Ледените шоколадови мечета на Мориц...
Това какво е? Много интригуващо звучи!

# 27
  • Мнения: 5 183
От сладката - смокини, дюли
А ина4е - ШОКОЛАД, крем Карамел, сладолед, "Морени" /отдааавна не съм яла/, торта Гараш, еклери, баклава, тортите на мама, тоблерон ... и какво ли още не.

# 28
  • Мнения: 4 371
Няма сладко нещо, което да не ям. Всъщност има-крем карамел и разни нишестени кремчета Sick , но всичко друго е добре дошло Hug
Спаска, моля те дай рецептата за тортата на майка ти - Шоколадова торта с бишкоти и целувки, плийз Praynig, звучи страхотно.

# 29
  • Мнения: 750
.......10. Ледените шоколадови мечета на Мориц...
Това какво е? Много интригуващо звучи!

Това са едни детски шоколадови бонбони от моето детство, когато ги имаше само в Кореком. На станиолените им опаковки има нарисувани мечета в най-различни дрешки. Продават се не в кутия, а в пакетчета. Най-вкусният шоколад за мен! Сега ги има и в Била.

# 30
  • Мнения: 431
Първо си помислих, че питаш за сладката, а не за сладките неща по принцип и веднага ми замириса на сладко от зелени смокини!  Wink

Аз съм от пристрастените към всички форми на захар - хипоглекимия го наричат докторите.  Grinning

ТОП 15 в личния ми списък (но без определена позиция в него) са:

1. Сладко от зелени смокини
2. Сладко от вишни
3. Шоколадова торта с бишкоти и целувки (по рецептата на майка ми)
4. Торта Добуш (която баба прави за Нова година)
5. Торта Гараш (еееех, едно време в Японския х-л каква беше! Сега тази в пицариите Виктория става!)
6. Тарталетите с млечно-яйчен крем на мама
7. Сладките "Праскови" на мама
8. Крем брюле (ама този, които хапнах преди Х-години в едно френско 6. ресторантче в Кан)
9. Крем-карамел или тортата "Кроасан-карамел"
10. Ледените шоколадови мечета на Мориц
11. Липов и акациев пчелен мед
12. Бонбоните Рафаело
13. Печена тиква с мед, канела и орехи
14. Печени ябълки с ванилов крем
15. Изцедено кисело мляко с мед и орехи


Ужас! Олигавих си клавиатурата!



Боже, това трябваше аз да го напиша!!!!! Само в Кан дет' не съм била

# 31
  • Мнения: 750
Няма сладко нещо, което да не ям. Всъщност има-крем карамел и разни нишестени кремчета Sick , но всичко друго е добре дошло Hug
Спаска, моля те дай рецептата за тортата на майка ти - Шоколадова торта с бишкоти и целувки, плийз Praynig, звучи страхотно.

Няма да рискувам да ти дам точната рецепта по памет, защото нямам ум за такива неща. И 100 пъти да съм правила някой сладкиш, пак отворям тефтера. Последния път като правих въпросната торта се разсеях и резултатът беше - 6 похабени яйца и 1 ч.ч. захар!

Та с две думи - рецептата ще я имаш утре!

А тортата поне за мен си е страхотна!

# 32
  • Мнения: 750
Боже, това трябваше аз да го напиша!!!!! Само в Кан дет' не съм била

Е, предполагам, че истински крем Брюле правят и другаде по света. Само в БГ не съм намерила още правилното място.  Embarassed

# 33
  • Мнения: 4 371
Добре, ще чакам и ще точа лиги. Аз съм шокоманка  Crazy
Пуснах търсачката, но не я намрих. Как може да си я пазиш за себе си Laughing

Е, предполагам, че истински крем Брюле правят и другаде по света. Само в БГ не съм намерила още правилното място. Embarassed

Преди обожавах крема, който правеха в Хепи. А сега е ужасен, все едно ям чист яйчен крем Sick

# 34
  • Дива Индия
  • Мнения: 622
По-ще ми е лесно да кажа кое сладко не обичам. Това е крем-карамел. Иначе меля всичко. За мен най-голямото удоволствие е да ям нещо сладко в леглото Sunglasses. Ама мъж ми да го няма, че мърмори-и-и- ooooh! Сега ще ми излезе име на мърла ooooh!. Не съм, бе хора, ама така удоворствието става умножено по 2. Обичам от вафли до... последно Тирамису.

# 35
  • Мнения: 256
Обожавам  сметана, всякакви кремяета и агнеси.А, пропуснах любимият ми шоколад LZ.Аз само него ям де.

# 36
  • Мнения: 256
Обожавам сметана, всякакви кремчета,банани и щях да забравя любимият ми шоколад LZ.Всъщност той е единствения който ям.

# 37
  • Мнения: 4 176
Cot'Dor шоколада. Тъмния с ядки.
Милка с череши.
Има едни бонбонки дето са по 3 в опаковка. Казват се Роше....не помня какви още.
Сладолед.
Шоколадов мус

# 38
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Милкиуей
Бе Милка яко обичам, но с ядки. На тази с плодовете и се мръщя  Crazy
Понякога мед.
Понякога сладко от:
- бели череши;
- къпини;
- зелени орехчета...

# 39
  • Мнения: 4 358
Обичам сладкото и хапвам с кеф от всичко... по много Mr. Green
Фаворити са ми бял шоколад и вафла Морена (извадена от камерата).

# 40
  • Мнения: 750
Добре, ще чакам и ще точа лиги. Аз съм шокоманка  Crazy
Пуснах търсачката, но не я намрих. Как може да си я пазиш за себе си Laughing

Е, щом си шокоманка, ще ти пусна 2 рецепти!  Laughing


И така

ШОКОЛАДОВА ТОРТА С ЦЕЛУВКИ И БИШКОТИ

Продукти:

2 пакета български бишкоти (уточнявам изрично, защото има значение и количеството и качеството им! не, че италианските са лоши, но вкусът им не е подходящ за тази торта!)

2 пакета или 5-6 големи целувки (задължително да са от крехките!)

6-7 яйца (в зависимост от размера)

2/3 чаена чаша + 3 пълни с връх супени лъжици пудра захар

300 гр. краве масло (да не се замествас маргарин!)

3 пълни с връх суп. л. какако

2-3 суп. л. ром

1 ч.ч. студено прясно мляко

1 равна суп. лъжица нес кафе

1 шоколад милка-ноазет

орехи - по желание


ПРИГОТОВЛЕНИЕ:

Яйцата се разбиват с миксер на пяна с 2/3 чашата пудра захар в дълбок термоустойчив съд (тенджерка например!  Wink), след което на много слаб огън продължава бръкането с миксера докато сместа увеличи значително обема си (а-ха да излезе от тенджерката!) се сгъсти и започне да пада на ленти. МНОГО ВАЖНО Е разбиването да е постоянно и да не се допуска завиране на сместа!!! (моята печка е с 9 степени на котлона и правя това упражнение най-много на 3-тата). Консистенцията да стане като на рядко кексово тесто. Сместа се сваля от котлона и пак при постоянно бъркане постепенно се добавя какаото. След като сместа го усвои напълно, пак се връща на слабия котлон за още 5-7 минути при постоянно бръкане с миксера.

Такааааа ... Това беше единственото "сложно" нещо в тази рецепта.
Оставяш сместа да се охлади до стайна температура и приготвяш маслен крем от маслото, което преди това си извадила от хладилника, за да се размекне и от 3-те лъжици пудра захар.

Когато яйчената смес се е охладила, започваш да я добавяш лъжица по лъжица в масления крем и бъркаш юнашката с миксера. Накрая добавяш и 2 суп.л. ром. Така ще получиш един приятен пухкав шоколадов крем, който може да се консумира и самостоятелно от тези, на които не им се занимава за правят торта.

Сега ти трябва и тортена форма с подвижно (махащо се дъни) или откопчаваща се такава.

Нес кафето се разтваря до бре в прясното мляко и се добавя 1 суп. л. ром. В тази течност топиш бишкотите за секунда и нареждаш в дъното на формата като блат. Щом ги наредиш, върху тях разстилаш половината от крема, върху него поръсвш целувките, натрошени леко на едри парчета (в никакъв случай на ситно, че ще се стопят!) и орехите.

Следва втората част на крема, заглаждане на повърхността и тортата заминава за 1 нощ или поне 6 часа в хладилника.

След това я изваждаш от формата и настъргваш отгоре и целия шоколад.

После сядате с верни другари и я унщожавате.  Simple Smile



Ето ти и "бонус" рецептата за шоколадова торта, която съм пускала и друг път. Но те предупреждавам: УЖАСНО шоколадова е!

ШОКОЛАДОВА ТОРТА С ФЪСТЪЦИ

ЕЛЕМЕНТИ

Основа
1 чаена чаша ядки (печени и обелени фъстъци, сурови орехи или печени безсолни лешници)
1/2 чаша кафява захар
1/4 чаена лъжичка мляно индийско орехче
2 супени лъжици брашно
50 гр. масло

Шоколадов пълнеж:
4 натурални шоколада (от по 90 гр. – Своге и Нестле имат подходящи такива)
1/2 чаена чаша ядки (печени и обелени фъстъци, сурови орехи или печени безсолни лешници)
2 големи яйчени жълтъка
1 3/4 чаши течна сметана (Hopla, Meggle)
1-2 супени лъжици ром или коняк

Какаов крем:
1 3/4 чаши течна сметана (Hopla, Meggle)
1/4 чаша пудра захар
3 чаени лъжички какао

ПРИГОТОВЛЕНИЕ

Основа:
1.Загрейте фурната до 160 градуса. Намажете дъното на 22 см. форма за печене с олио.
2.Ядките (нарязани на едро), захарта, брашното и маслото размесете до получаване на еднородна смес
3.Разпределете равномерно сместа на дъното на формата за печене.
4.Пече се 10-тина минути на указаната температура, след което се доизпича на около 100 градуса. Получава се нещо като кора. Докато е топла е много мека и трошлива. Като изстине се втвърдява леко.

Шоколадов пълнеж (крем):
1.Шоколадите, начупени на парченца, се разтапят на водна баня в дълбок съд.
2.Добавя се сметаната, разбърква се добре и се сваля на слаб огън директно върху котлона при постоянно бъркане, докато се получи еднородна смес. Добавя се и ромът. След това се добавят и жълтъците и бръкането продължава до хомогенизиране на сместа. Бърка се още 10-тина минути на температура, при която има леко клокване на сместа (без да ври интензивно!).
3.Полученият пълнеж се излива върху изпечената и напълно изстинала кора и се оставя да престои една нощ в хладилника. (мин. 4 часа)
4.Тортата се освобождава от формата и се поставя в тортена чиния.

Какаов крем:
1.Сметаната се разбива със захарта какаото до пухкава смес. С получения крем се украсява повърхността на тортата. Отгоре се поръсва леко с какао на прах.

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 903
Много обичам сладко имам няколко любими неща:
- шоколад милка без ядки
-вафли Боровец /без шоколад/
-линцери
-шипков мармалад
-толумбички

# 42
  • Мнения: 4 371
Спаска, добра ламя си, вярно е Heart Eyes
Много благодаря, ще ги пробвам и двете, първата още сега в почивните дни  Hug
Благодаря  bouquet

Последна редакция: сб, 22 окт 2005, 13:05 от Дуци

# 43
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Малииии, Спаске, тези чудеса звучат невероятно  Hug Запрятам ръкави още утре   bouquet  bouquet  bouquet

# 44
  • Мнения: 1 153
Пасти Ива
щоколад
сладолед
торти
и т.н. Crazy

# 45
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
300 грамовите МИЛКИ с цели лешници, тези с вафлата /пак на МИЛКА/, палачинки с шоколад, пържени филийки с мед, НУТЕЛА, сладко от смокини, торта ГАРАШ, бонони РАФАЕЛО /обожавам ги...те са ми страст от край време/, бяло сладко, тарталетки, сметана със сладко от боровинки/вишни/ягоди...БОЖКЕЕЕЕ, а още колко неща обичам....срам ме хвана  Embarassed

# 46
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Не ям много сладко, но се случва да ми се прияде: паста Ива, малките пастички 7days, вафла Мура с повече шоколад или бисквитите Мираж

# 47
  • Мнения: 702
Бишкоти и тяхните вариации и пермутациии Crazy
Сладоледдддд
Шоколад милка с карамел Crazy Crazy Crazy

# 48
  • Мнения: 1 269
Всичките шоколади "Линд" и "Милка"! Най-любим ми е с нуга крем! Друго незаменимо сладко е пчелният мед, ама истински! Кристалната захар в къщи много не се употребява. Домашно приготвени сладка - от горски ягоди, боровинки, смокини- също много любими сладки изкушения!

# 49
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
.........и кроасани...и сухи пасти...и вафлички. Май обичам всичко сладичко. А за гръцки шоколади душата си давам.....аааа, обожавам и дъвки с вкус на канела-перверзни и неповторими! Навяват ми супер готини спомени  Joy

# 50
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Хмммм, заинтригува ме с тия гръцки шоколади и канелени дъвки  newsm78 Дай подробнсти, моля те  Simple Smile

# 51
  • Мнения: 750
Спаска, добра ламя си, вярно е Heart Eyes
Много благодаря, ще ги пробвам и двете, първата още сега в почивните дни  Hug
Благодаря  bouquet
Малииии, Спаске, тези чудеса звучат невероятно Hug Запрятам ръкави още утре bouquet bouquet bouquet

Ееее, не слагайте каруцата пред коня!  Wink Ще се радвам да повторите това, след като сте пробвали рецептите!
Или поне споделете какво се е получило!  Simple Smile

# 52
  • София
  • Мнения: 2 671
Напоследък - всякакви кремчета, нишестета, грис с мляко и подобни. Преди не ми стигаше и 2 шоколада да изям, но откак ще ставам мама направо ми се изпари това желание  #Crazy

# 53
  • sofia
  • Мнения: 1 606
.........и кроасани...и сухи пасти...и вафлички. Май обичам всичко сладичко. А за гръцки шоколади душата си давам.....аааа, обожавам и дъвки с вкус на канела-перверзни и неповторими! Навяват ми супер готини спомени  Joy

Ти значи си от моята кръвна група - мра си за канелени дъвки и слава богу, че Wrigley's най-сетни пуснаха и в БГ . А пък гръцкия концерн "Ion" - ili както там се казва - ми е сред главните приоритети за приватизация Mr. Green

# 54
  • Мнения: 4 371
Ееее, не слагайте каруцата пред коня!  Wink Ще се радвам да повторите това, след като сте пробвали рецептите!
Или поне споделете какво се е получило!  Simple Smile
Тортата е невероятна!!!
 Joy Joy Joy Вярно,че мина една година от както ми даде рецептата, но важното е, че я направих. Страшно вкусна, до сега облизвах една чиния Laughing
Ще дам гласа си за теб на следващите номинации  bouquet

# 55
  • Мнения: 301
АЗ не мога без бонбони"Рафаело" Laughingизяждам по 10-тина на ден-ОБОЖАВААААМ ги Embarassed Mr. GreenСъщо така много обичам шоколадите Милка,Тоблерон,бонбони'Линдор",някой от шок.на "Линдз"и всико в което има шоколад и бадеми Laughing

# 56
  • София
  • Мнения: 722
Всичко, всичко  Hug

# 57
  • Мнения: 2 922
бял тоблерон   Heart Eyes

# 58
  • София
  • Мнения: 5 828
...........мра си за канелени дъвки и слава богу, че Wrigley's най-сетни пуснаха и в БГ .....

Къде ги тия дъвки бре, утрепАх се да ги търся откакто прочетох тук за тях и не мога да ги намеря, нито в Билла, нито в Рамстор, нито в нашето Фантастико, нито по аптеките - никъде  Sad

# 59
  • Мнения: 2 241
1. Шоколадов мус
2. Сладоледена нуга, въобще всякакви сладоледи, най-обичам на Феникс
3. Всякакви шоколади, но без стафиди и разни плодови пълнежи, с ядки може, най-любим ми е тоблерон
4. Целувката на Онда

Преставам, че съм на НВД и ще взема да съгреша Simple Smile

# 60
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
...........мра си за канелени дъвки и слава богу, че Wrigley's най-сетни пуснаха и в БГ .....

Къде ги тия дъвки бре, утрепАх се да ги търся откакто прочетох тук за тях и не мога да ги намеря, нито в Билла, нито в Рамстор, нито в нашето Фантастико, нито по аптеките - никъде  Sad
И аз като теб тъъъърсих, тъъъърсих и нищо  #Cussing out

# 61
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
тъй като не съм много по сладкото- отговарям буквално на въпроса- сладко от горски ягоди!! е, ако има кой да ги набере.

иначе най-хубавото следко, което аз съм правила е преди 2 години, когато се беше счупил 1 голям клон от ябълка на вилата ни /през август/; плодовете бяха съвсем малки и кисели и никой друг не ги искаше, но стана фантастично сладко с малко повече захар, канела и карамфил.

Общи условия

Активация на акаунт