Ще Ви хареса

  • 1 730
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 212
http://claudio-alvarez.magix.net/

България през погледа на един испан4о  Grinning

Натиснете в ляво България и вклю4ете тонколоните.

Има за Египет, Испания и за животните.
Много добре го е направил Клаудио.  Peace

# 1
  • Мнения: 1 017
Боже, Тея, разплака ме  Hug
толкова ми бе6е хубаво да си видя Родопите толкова красиви, през о4ите на друг...и то 4ужден4е
МНОГО БЛАГОДАРЯ за подаръка   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 2
  • Мнения: 2 825
Ох разревах се бре... кви са тия тъжни работи дето ми ги пускаш и аз както съм в едни такива настроения напоследък Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry

# 3
  • Мнения: 1 909
Много красиво... Нали съм си родопчанче, много ми хареса  Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Благодаря, че го сподели с нас   love001 smile3525

# 4
  • Мнения: 2 452
И на мен ми хареса (доколкото успях да видя; Изабела е с температура Cry), но не ме натъжи. Напротив! Вдъхна ми ентусиазъм.

# 5
  • Мнения: 4 212
Да оздравява Изабелка  Hug, туй време много гадно, вси4ки болни Confused

Няма да се натъжавате, ей, това е изкуство, истинско изкуство. Пък и не е лошо 4овек да си пола4е за Родината де.   bouquet

# 6
  • Германия
  • Мнения: 8 085
Страхотно е!!!!

# 7
Ех, Теичка  Hug Hug Hug

Радвам, че виждам картини от Б-я през погледа на чужденец, които са красиви. А музиката...........
А някой може ли да ми каже къде са тия "Чудните мостове" и един малко приличащ на будиски храм в една гора  Embarassed Embarassed . То ще да е в Родопите нейде ама  Embarassed Embarassed Embarassed

Теичка  Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug
Е поплаках си, ама с кеф и от радост.  bouquet

ПП: А какво е написал отдолу под гиф файла "Este verano, visite por enesima vez la tierra que vio nacer a Espartaco y Orfeo,me perdi en los Rodopis y me despertaba en Pirin fue un sueño de bellas imagenes . Aqui teneis una milesima parte de lo que pude admirar"

# 8
А пък картинката с динята, безалкохолното и май бирите потопени в чешмата да се изстудяват, и кучето  надничащо през багажника............ Grinning

# 9
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
ей тея, онази вечер точно това разглеждах като нямаше форум. Grinning

мен не ме натъжи, много се зарадвах като ги видях снимките и се чудя как му е направило впечатление на човека чешмата с динята и бутилката Laughing Mr. Green

# 10
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Ех, Теичка  Hug Hug Hug

ПП: А какво е написал отдолу под гиф файла "Este verano, visite por enesima vez la tierra que vio nacer a Espartaco y Orfeo,me perdi en los Rodopis y me despertaba en Pirin fue un sueño de bellas imagenes . Aqui teneis una milesima parte de lo que pude admirar"
че това лято е посетил страната, в която  са родени спартак и орфей и се потопил в красотата на родопи и пирин, ала бала, ама красиво
много хубави думи  bouquet

# 11
# 12
  • Мнения: 1 909
Ех, Теичка  Hug Hug Hug

Радвам, че виждам картини от Б-я през погледа на чужденец, които са красиви. А музиката...........
А някой може ли да ми каже къде са тия "Чудните мостове" и един малко приличащ на будиски храм в една гора  Embarassed Embarassed . То ще да е в Родопите нейде ама  Embarassed Embarassed Embarassed

Теичка  Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug
Е поплаках си, ама с кеф и от радост.  bouquet

ПП: А какво е написал отдолу под гиф файла "Este verano, visite por enesima vez la tierra que vio nacer a Espartaco y Orfeo,me perdi en los Rodopis y me despertaba en Pirin fue un sueño de bellas imagenes . Aqui teneis una milesima parte de lo que pude admirar"
Инфо zа Чудните мостове

# 13
достави ни голяма радост! благодаря  love001

# 14
Джеминариусче, мерсаж за инфото   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт