Има ли моменти,в които се чувствате стара?

  • 6 939
  • 114
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 844
Има ли моменти,в които се чувствате стара,или хайде да го кажем по-друг начин..например доста зряла? Joy
Моменти,в които ви се иска да се отпуснете,да пощуреете,ама нещо във вас вече не е същото както преди години и не можете да се отпуснете?
Оня ден станах на 25,откъдето и да го погледнеш си е млада възраст. Mr. GreenНо точно на рождения си ден се почувствах малко странно,първи симптоми на обилно узряване,сигурно. hahahaБяхме на дискотека и гледах "по-младите"на по 18-19,как се вихреха,ама то не бяха танци,чекнене,пиене на екс,цяло чудо.Да не говорим,че имаше хора по на 40,които не се спряха.Ми и на мен ми се чекнеше,ама не кой знае колко,потанцувах си доволно,но...не както тях,и не както танцувах преди. LaughingДа не говорим,че на следващия ден ме болеше гърба,краката и бях мнооого уморена. ThinkingА преди спях по 3-4 часа и бях готова за нов купон.Бях фурия в дискотеката,истински се забавлявах.
Сега предпочитам по-спокойни вечери,с мъжо вкъщи,или с приятели на ресторант,лаф-мохабет,хапване,пийване.
И си мисля...че е нормално,все пак хората с ЕГН-то се променят.Дали не остарявам? Mr. Green

# 1
  • Мнения: 194
Нормално е.

# 2
  • Мнения: 426
Остаряваш. Но няма как да го спреш.  Wink

# 3
  • Мнения: 3 447
Не е от ЕГН-то, от лентите в подписа е  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 2 448
Честно казано понякога се чувствам на 100 години, уморена, като се сетя колко неща са ми минали през главата, при някои и за три живота не се случват... Но имам и моменти, когато се чувствам на 20, което не значи да се чекна в дискотека повече от тийновете естествено, но ми става леко и безгрижно на душата. Жалко, че е все по рядко и за кратко. Но благодаря, че хората , които успяват да ме върнат години назад ги има в живота ми , а и детето ми е малко, което ме подмладява някак.  Simple Smile

Но авторката на 25 ти е много рано за такива мисли.

# 5
  • Мнения: 4 734
Абе това да ти е проблема... преживява се... някаква умора след танци... Колко по-кофти работи са свързани с натрупването на годинките, ама няма как - гледаш оптимистично на живота и това е   Grinning Grinning

# 6
  • Мнения: 51
Не,не се чувствам никак стара Grinning

# 7
  • София
  • Мнения: 1 735
Единствено се чувствам малко по-възрастна като тичам след дъщеря си и физически се уморявам.Малко късничко станахме родители и понякога виждам зор.За пътуване,дискотеки и всякакви забавления се чувствам в страхотна форма.Чувствам се особено подмладена и като правим щуротии и белички с детето.
Като цяло остарявам с достойнство.Не правя големи драми от това.То и да го мисля,няма да се почуствам по-добре. Wink

# 8
  • Мнения: 4 965
Нееее, напротив.
ЕГН-то ми и възрастта, на която се чувствам, нямат нищо общо.
Вярно е, че напоследък си правя по 2-3 пъти в седмицата подмладяващи маски, боядисвам си косата и не отказвам спокойните събирания на маса, но... продължавам с лудостите, купоните, танците, дискотеките, обикалянето по заведения, тичането из горите, живот на макс и какво ли не още. И се надявам поне още 30-тина години да е така, а после просто ще се пенсионирам и ще тръгна с приятелки-пенсионерки на кротки сбирки на малка бира и дълги клюки...

# 9
  • Мнения: 3 118
Има, има, за първи път се почувствах стара, когато бях на 15 години.
Сега пък понякога си мисля, че съм с 5-6 години по-млада.
Но около рождените ми дни и аз се чувствам стара, после ми минава.

# 10
  • Германия
  • Мнения: 240
Аз от както станах на 18 не празнувам рождени дни, именно защото се чувствам стара и нямам настроение. Иначе да, по дискотеки и партита, като подпийна малко, върша страшни лудости, но и те не ме спасяват от гадното чувство, че застарявам.  ooooh!

# 11
  • Мнения: 674
Има да.
Главно в дискотеки като видя какво правят 18 годишните и с какви сили са аз малко се чувствам стара.
И аз вилнея и се качвам по маси още но не е същото... Sad

# 12
  • Мнения: 672
 Joy Точно на 25тия си рожден ден се почувствах стара за пръв път. Дори цял ден не станах от леглото и не празнувах. Поревах си порядъчно. Сега напротив - усещам, че тепърва започвам да живея.

# 13
  • Мнения: 452
чувствам се стара откак съм се родила
имам чувството ,че съм на 1000 години

# 14
  • Мнения: 8 999
Такива мисли, като твоите, ме налегнаха чак след като навърших 35 г. и осъзнах, че имам две породени деца, за които трябва да се грижа почти сама /все пак мъжът ми ходеше на работа/. Сега, ако ми падне случай, не пропускам да изживея отново вихъра на 20-те.
Чувствам се "стара", единствено когато децата искат да играя с тях. Ми, не ми е интересно, нито ми е забавно, нито пък някога, след като съм навършила 14 г. ми се е искало да скачам на въже или да играя на криеница. Показвам веднъж и после ги оставям да се оправят сами и да си намират партньори на техните години.

Общи условия

Активация на акаунт