От къде сандали на "Капчица"?

  • 3 711
  • 18
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 715
Харесах тези сандалки на "Капчица":



Иска ми се обаче да ги видя на живо някъде в София.
Идеи?

Къде има хубави сандалки за момиченца?

# 1
  • Мнения: 75
показаният модел го имаше в магазини сиси. на моето дете не му стоеше добре.
и погледни ако искаш тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=236361.0
в магазин ново бебе в го милев са заредили цялатапролетна и лятна колекция.
единични модели предлагат в junior's way на витошка
миналото лято димитър носи колев и колев и капчица. определено капчицата беше по- добрият избор.
сега се колебая м/ у делфи прим и ( отново ) капчица.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 715
Meрси Simple Smile Ще погледна този магазин. Преди две години имахме "Капчица" и бяха много добри. Миналото лято ползвахме на "Делфи Прим" - Добрич. Бяха супер, но тази година нищо не харесах.

# 3
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
В Карфур има на Капчица.

# 4
  • София
  • Мнения: 537
има капчица, но няма малките номера от 18-23, все трудно ги намирам значи тия номера.

# 5
  • Мнения: 20
Има Капчица на бул. Гео Милев № 28 в магазин "Novo Bebe" от 18 до 25 номер на цена 33 лв. вчера бях тем и мисля че има и модела, който си харесала. Успех! Wink

# 6
  • София
  • Мнения: 2 381
Капчица има и в магазин за детски стоки в Дружба 1 - на пазара, където са многото еднотипни бяло-зелени магазинчета, вляво от пиците и дюнерите.

# 7
  • Мнения: 156
видях че в керфур са на ултра промоция от 39 лв и няма огромно разнообразие и новите модели сандали на капчица.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 715
Гледах ги в "Ново бебе". Имаха доста модели Simple Smile

# 9
  • София
  • Мнения: 1 603
Аз вчера дори купих от "Ново бебе"  Wink /благодаря на gery_bery  за адреса/.
По 33 лв. са и имаше голямо разнообразие от модели и номера.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 381
Току-що видях къде е магазинът. В Карфур обунките "Капчица" бяха по 43 лв.   newsm78

# 11
  • Мнения: 156
Току-що видях къде е магазинът. В Карфур обунките "Капчица" бяха по 43 лв.   newsm78

значи им е много яка промоцията  Simple Smile)

# 12
  • Мнения: 75
Има Капчица на бул. Гео Милев № 28 в магазин "Novo Bebe" от 18 до 25 номер на цена 33 лв. вчера бях тем и мисля че има и модела, който си харесала. Успех! Wink

днес си купихме от този магазин сандали. всички модели, които мери детето бяха по 38 лв.  много ми хареса подредбата на щанда с обувки ( и магазина като цяло ). изложени са всички налични номера от модел и разцветка, така че не се губи време в ровене и търсене.

# 13
  • София
  • Мнения: 537
и аз купих на дъщерята от гео милев и са страхотни по от 33 до 43 лева има модели.
имаше и модел на primigi, но са за тесни крачета Simple Smile

# 14
  • София
  • Мнения: 2 381
И в магазина в Дружба 1 са по 43 лв. моделите от т.г., но бяха много високи на глезена. Купихме от ЗАРА сандали за 49 лв. Мислех пак да вземем на КК обаче те са сигурно към 46 лв., та разликата 3 - 6 лв. не е голяма... Все са над 40 лв...

Общи условия

Активация на акаунт