Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 14 май 2010, 18:49 ч.
  • Преглеждания  44 468  Мнения  43  Онлайн  1
Отговори
Здравейте, момичета! Имам питане, като предварително се извинявам, ако вече е обсъждано, но наистина нямам време да прочета всички теми. Като наивна жертва на рекламата, си поръчах тези таблетки и сега си мисля, че е поредното прецакване.....та искам да питам някой ползвал ли ги е и какви са впечатленията. Като се поразрових...видях, че други, които съдържат същата билка се приемат ПРЕДИ хранене, а на моята опаковка пише СЛЕД....и се обърках малко.
Да не забравя : фирмата, която ги доставя е Пост Мейл Сервиз

Ще съм ви благодарна, ако споделите.

Реклама
# 1
  • in my dreams
Гарцения камбоджа съдържа  хидроксилимонена киселина..която намалява апетита и помага са отслабване Peace
..използва се като добавка в много Фат Бърнъри Peace
..само като добавка..която ти си взела..не ми е позната..дано да е качествена Peace
..обаче друг е въпроса като спреш да я пиеш..дали апетита няма да ти се върне двойно..и да сее получи Йо -Йо ефект Peace

Последна редакция: пт, 14 май 2010, 19:25 от Поци

# 2
Гарцения камбоджа съдържа  хидроксилимонена киселина..която намалява апетита и помага са отслабване Peace
..използва се като добавка в много Фат Бърнъри Peace
..само като добавка..която ти си взела..не ми е позната..дано да е качествена Peace
..обаче друг е въпроса като спреш да я пиеш..дали апетита няма да ти се върне двойно..и да сее получи Йо -Йо ефект Peace

Благодаря за отговора!
При ръст 170, 41 години и 60 кг. и 20 години балет...мисля, че е някакво временно нарушение.А и спрях цигарите преди 3 месеца...Силно се надявам после да успея да задържа теглото.
Ще се прежаля да я пия, но на опаковката пише СЛЕД храна, а аз доколкото прочетох на други се препопъчва 30 мин. ПРЕДИ...
Това ме притеснява

# 3
И аз не съм виждала само Гарцения камбоджа да се продава отделно. Тя подтиска апетита, но винаги е съставка в някое средство за отслабване.
Моля, дай малко повече информация какво точно си купила и как ти действа, защото проявявам интерес.

# 4
Поръчах продукта зарибена от една реклама на Пост мейл сервиз мисля, че се казваше фирмата и ми доставиха продукта. Пишеше, че е само Гарцения Камбоджа. Изпих по техни указания една опаковка, защото както казах не ми е голям проблемът с килограмите....просто става въпрос за 3-4 кг. но ефект нямаше. И тъй като навсякъде пишат, че при връщане на дори и празна опаковка, ако не си доволен от резултата, връщат парите....честно казано, реших да проверя дали са поредните измамници.....ноооо...о, чудо!!!! върнаха ми парите. Те не са кой знае колко, но поне бяха коректни. Не мога да кажа дали има ефект или не...просто при мен не се получи...
Дано съм била полезна.   

# 5
Ако търсиш този тип ефект може да опиташ и с препарат съдържаш Hoodia.
Nature's Bounty имат подобен препрата в комбинация със Зелен чай

# 6
  • гр.София
Поръчах продукта зарибена от една реклама на Пост мейл сервиз мисля, че се казваше фирмата и ми доставиха продукта. Пишеше, че е само Гарцения Камбоджа. Изпих по техни указания една опаковка, защото както казах не ми е голям проблемът с килограмите....просто става въпрос за 3-4 кг. но ефект нямаше. И тъй като навсякъде пишат, че при връщане на дори и празна опаковка, ако не си доволен от резултата, връщат парите....честно казано, реших да проверя дали са поредните измамници.....ноооо...о, чудо!!!! върнаха ми парите. Те не са кой знае колко, но поне бяха коректни. Не мога да кажа дали има ефект или не...просто при мен не се получи...
Дано съм била полезна.   
При мен нямаше никакъв ефект и парите не ми върнаха............измамници са!

# 7
Замислям се и аз напоследък дали да не си купя и аз гарциния камбоджа...  чела съм доста за нея, но и търся също така някакви отзиви. Имам някъде за смъкване към 7 килца, също започнах да спортувам по малко...така че бих искала до задвижа малко метаболизма си... Имам чувството, след като вече толкова много пъти съм опитвала да отслабна, че даже да спра да ям - не губя килограми...Затова сега толкова разчитам на тоя продукт...Чакам вашите коментари.  bouquet

# 8
Ами и аз си поръчах, чакам да ми го доставят! Дано да ми помогне! Mr. Green

# 9
Тази  гарциния ли поръчвате:
http://biomall.bg/%D0%B1%D0%B8%D0%BE_%D0%BE%D1%82%D1%81%D0%BB%D0 … gia-pure-citrimax

Та това е обикновен плод. Защо не го продават като плод, а не в капсула? Може би е по-добре на портокали да се отслабва. За портокалите пише почти същото: http://silasilasila.com/index.php?route=information/LatestNews&a … ;LatestNews_id=29
При диети е нужен много витамин С, защото имунитетът рязко спада.

Последна редакция: вт, 14 апр 2015, 03:14 от Инера

# 10
Аз си поръчах от тука: centarzapromocii.com/zdrave/garcinia-cambogia 
Ами гарциния е азиатски плод, предполагам, че щеше да е скъп ако го прдоват в магазините.... Чесно казано никога не съм го виждала в супермаркети ... Shocked

# 11
  • София
Аз го започнах в комбинация със Зелено кафе. Така ми препоръчаха и двата продукта бяха на промоция и в големи разфасовки. Обаче започнах да се изривам по лицето. Веднага спрях и двете и сега мисля да почна пак само гарцинията. На принципа на изключването да видя от кое от двете е (пиех ги заедно)
Ако действа като подтискащо апетита, е логично да е преди ядене. Всички така се пият.
Аз открих и едно хомеопатично с противоапетитно действие Цефамадар се казва. Давало се дори на деца със затлъстяване. При мен в началото имаше ефект в смисъл, че нямах апетит до толкова, че не можех да си измисля какво ми се яде. После обаче май престана да ми действа с тази сила. Ако решите да го пробвате, препоръчвам го за старт на диета примерно. Колкото да се настроиш първите дни.
За гарцинията ще пиша като имам впечатления...ако не се изрина пак

# 12
Има още една тема за Гарциния камбоджа: http://www.bg-mamma.com/index.php?topicrefid=18;topic=801360.0

Ако някой е отворил капсулата и е пробвал, моля да напише какъв е вкуса. Пише, че е сладко-кисел плод.

# 13
Мили дами, искам да ви се похваля!пия тези хапчета вече една седмица ; не ми се яде, само ми се пие. Снагата ми стана малко по- тънка. Браво на мен! Joy

# 14
Аз си поръчах от тука: centarzapromocii.com/zdrave/garcinia-cambogia 
Ами гарциния е азиатски плод, предполагам, че щеше да е скъп ако го прдоват в магазините.... Чесно казано никога не съм го виждала в супермаркети ... Shocked
Здравейте,
В последно време съм предимно читателка, а не писателка, но сега реших да се намеся.
От около година и аз нещо се вманиачих на тема отслабване и здравословен начин на живот и пробвах доста неща на най-различни фирми. Минах и през зелено кафе и през малинови кетони и през какво ли още не Simple Smile
В момента обаче съм на вълна Гарциния камбоджа и в последната една седмица доста изчетох в интернет за този плод. Реших да му доверя моите 5-6 килца в повече... поне според мен са толкова, ако питате мъжа ми може и повече да ги изкара Simple Smile
Прави ми впечатление, че през линка който си дала и от където си закупила Гарцинията, на самия сайт нямат никаква по-обстойна информация за това какво точно се съдържа и в какви количества в капсулите...
Аз съм си поръчвала различни неща от доста специализирани сайтове и в повечето случаи западни и там ми беше направило впечатление, че се дава доста по-обстойна информация за съдържанието на всеки един продукт.
Аз си закупих преди няколко дена Гарциния камбоджа ето от тук http://interpharma.eu/dieta-i-otslabvane/гарциния-камбоджа-500-мг-60-табл-detail и за момента не мога да кажа колко и дали съм доволна от действието, защото това че за 2 или 3 дена изведнъж с магическа пръчка ще започнеш видимо да отслабваш са просто рекламни трикове Simple Smile
Купувала съм и други продукти от същия производител и съм много доволна от качеството им.
Разбира се продукти на този производител предполагам се предлагат и на много дуги места и избора от къде да си ги закупиш е на всеки от нас, но аз исках само да наблегна, че продуктите на този специално производител са много качествени! Малиновите кетони, които пиех до скоро са от същия производител.

Успех на всички дами в борбата с излишните килца! Simple Smile

Реклама

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт