Колко време да давам Суметролим?

  • 8 290
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 546
Ок, може би направих грешка, знам, не ме корете - дъщеря ми беше с диария и повръщане, висока Т и зачервено гърло, личната изписа Суметролим и в паниката започнах да й го давам. Вчера, след като видимо имаше подобрение, седнах и изчетох за Суметролима и видях, че може би избързах...но....между даването на водичка, ентерол през 5 мин, бърсането и миенето на дупе, бърсането на повръщано и опитите ми да й дам да хапне поне една солета просто нямах време за форум.

Така, оправдах се. Mr. Green

Кажете сега, дала съм Суметролим 4 пъти и има голямо подобрение - не е повръщала от петък вечерта, диарията е овладяна и се чудя да давам ли още? Ентерола ще го продължа още малко, то е ясно. Най-тъпото е че изобщо не помня колко ми каза личната да й го давам...та дали да го спра? newsm78

# 1
  • Мнения: 566
Най добре е да и се обадиш и да я попиташ,но доколкото знам на листовката пише че трябва да се продължи с приема два дни след изчезване на симптомите за да се изключи повторението им.Успех. Peace

# 2
  • Мнения: 2 047
  Дава се поне 5 дни  и в почти точен час - така ни казва джипито . Нали за сиропчето говорим.

# 3
  • Мнения: 22
Доколкото знам и сме го ползвали - дава се поне 5 дни през 12 часа и се препоръчва поне два дни след отминаване на симптомите.

# 4
  • Мнения: 2 447
Доколкото знам се дава поне 5дни,обади се на педката и я питай

# 5
  • Мнения: 1 546
Да, мерси много.  bouquet Така и ще направя ще й звънна утре. Wink

# 6
  • Мнения: 99
Аз доколкото знам 5 дена е задължително . Не съм чувала антибиотик да се дава за по малко дни дори и след подобрение . Имаше си някакви причини но за тях не се сещам  Peace

# 7
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 194
И таблетите и сиропа минимум 5дни,дори и да има подобрение не спирай АБ. Peace

Общи условия

Активация на акаунт