37 ОДЗ Вълшебство (ул.Белмекен 1)- Мнения

  • 7 229
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 201
Какво ви е мнението за 37 ОДЗ, общ. Витоша, на ул.Белмекен 1.

И по-специално за ясленските групи. Интересува ме всички, чух няколко не добри коментара, и бих искала да събера впечатления от родители. Много ви моля дайте ми мненията си.
Потърсих, но не открих някъде тук отзиви за това ОДЗ.

Благодаря ви на всички, които ще пишете!

Последна редакция: пн, 17 май 2010, 15:11 от MaLe

# 1
  • Мнения: 5
Здравей, надявам се отговора ми да не е твърде закъснял. Моята дъщеря посещава яслите на 37-мо ОДЗ и аз лично съм много доволна от отношението и вниманието на сестрите и лелите към децата. От както тръгна на ясла дъщеря ми стана изключително самостоятелна - научиха я да се храни сама, да се обува, да се облича, махнахме памперса. Адаптивния период в началото беше точно една седмица и от тогава ходи с усмивка и желание - което е страхотно и според мен е показателно затова дали се гледат добре децата.

# 2
  • Мнения: 65
    Нямам преки наблюдения, но и аз не съм чула добри отзиви за 37 ОДЗ. То се намира зад община "Витоша".

# 3
  • София
  • Мнения: 201
Благодаря много, надявам се и още мами да се включат с мнения, особено ако има на деца родени 2008

# 4
  • София
  • Мнения: 201
Изобщо съм много изненадана, как няма мнения за това ОДЗ, а има сериозен наплив за там.

# 5
  • Мнения: 8 934
Здравей!

Аз живея точно до ОДЗ 37 Вълшебство!

Моето дете ходи в детска ясла 55, но имам няколко познати майки, чиито деца посещават 37мо ОДЗ.
Повечето са доволни, не съм чула нещо лошо. Ако те интересува нещо конкретно, пиши, ще питам!

Твоето дете прието ли е там? Знам че тази година имаше само 20 места за родени 2009та.

Hug

# 6
  • Мнения: 140
Дано не е късно за моя отговор. Децата от това детско заведение боледуват много често. Някои майки смятат, че там има някаква неизчистена зараза, други че не ги гледат добре. Аз смятам, че там са събрани прекалено много деца на едно място, групите са препълнени и затова децата боледуват.
 Желая   ти  да направиш добър   избор.

Общи условия

Активация на акаунт