Днес ще ставам канадка. Да стискате палци!

  • 2 875
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 032
Хайде, късмет Лауричка, ето предварителен поздрав от мен: "Ех, Канада", представи си, че ти го пеем:
http://peisyrce.hit.bg/index.html

# 16
  • Мнения: 1 761
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet Hug
Успех и от мен!

# 17
  • Мнения: 1 072
Лаура, ти Ще им скриеШ Шапките Laughing
Стискаме ти палци. Hug

# 18
  • Мнения: 7 430
Хайде и от мен късмет Wink

# 19
  • Мнения: 108
И аз ще стискам палци. И чакаме вкл#чване с впечатления от изпита. Не се и съмнавам че ще е издържан. Успех!!!!! Peace

# 20
  • Мнения: 1 630
Лауричка да стискаме ли още или да минаваме на поздравите?  Whistling
и  мартинито

# 21
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Лаура, късмет и от мен! Hug
Ееех, дано доживеем и ние този момент... Wink

Ще се радвам да дадеш подробности, че една позната ще се явява на 27.10, та и тя решава тестове в несвяст. Wink

# 22
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Хей,какво стана?Аз понеже се вклУ4вам кьсно и не ти пожелавам кьсет тьй като ве4е би трябвало да си минала изпита.ДАНО  bouquet

# 23
  • Мнения: 3 478
Ми аз малко късно,но успех и от мен. И аз съм в очакване на този светъл ден ма да видим кога.

# 24
  • Мнения: 7 837
Успех и от мен  Simple Smile

А това озна4ава ли, 4е трябва да се откажеш от БГ гражданството  newsm78

# 25
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Хайде Лаура, чакаме да се похвалиш  bouquet
Casey, Канада позволява двойното гражданство, няма нужда да се отказва от българското. Имам приятелка, която има даже 3 - българско, канадско и френско (мъжът й е французин).

# 26
  • Мнения: 822
Успех и от мен,Лаура!
Макар че като гледам времето,май вече трябва да ти кажа :Честито! Laughing  bouquet
И аз ще се радвам да споделиш преживяванията около церемонията ,а и впечатления от самия тест.
Момичета,могат ли от някъде да се изтеглят или закупят тези примерни тестове?Аз пак не съм в час..... newsm78 Tired

# 27
  • Мнения: 676
Успях и 4ЕСТИТО защото 100% ще го вземиш теста fingerscrossed много е прости4ак и лесен  newsm10

# 28
  • Мнения: 513
Айде стис и от мен! Дай да ти 'ливна едно канче вода' както викаше баба (милата).  Mr. Green

# 29
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
В Торонто се чака с месеци.

Сериозно ? Rolling Eyes 
При нас -  в Монреал,  клетвата  е 3 часа след влизането за теста.

Общи условия

Активация на акаунт