Мнението на потребителите. Какво е то за Вас?

  • 7 119
  • 117
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте скъпи приятелки!
Как се чувствате в този прекрасен и стремителен петъчен ден? Hug Hug Hug
Но към въпроса  Naughty! Държите ли на мнението на съфорумците? Съобразявате ли се с него? Според мен има няколко групи потребители:
1. Едните просто споделят. Имат нужда от разтуха и споделят, за да им олекне.
2. Втора група обичат да се налагат, те изказват мнение, с цел то да бъде наложено.
3. Трети изказват мнение и се чувстват щастливи, когато то е споделено и така намират съмишленици (и аз не знам в какво)
4. За съжаление тази група хора е най-гадната- те само се лигавят, пишат измислици, гаврят се с нас и ни се подиграват #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Аз се причислявам към последната група. Форумското мнение е важно за мен  Peace. Дори, когато не ми се нрави, винаги си взимам бележка от казаното от потребителите. Никога не са ме подвеждали, ама никога  Peace! Освен в специализираните раздели на чудесния ни форум, намирам отговори и на емоционалните си чуденки в любимият ми подфорум Дом и семейство  Heart Eyes. Тук са най-чудесните и умни момичета от целия уърд уайд уеб и аз с огромна радост ги наричам мои приятелки, защото това е самата истина! Hug Hug Hug
Ще се радвам да споделите какво е Вашето мнение по въпроса. Моля, ако модераторите преценят, че темата не е за тук, нека я преместят, за което се извинявам предварително. Ако пък преценят, че е ненужна, те си знаят какво да правят, за което отново се извинявам и проявявам разбиране!  bouquet  bouquet  bouquet

# 1
  • Мнения: 5 577
Мен всички ме харесват. Виртуално, а с които се познавам реално, автоматично им ставам слабост. Убедена съм.  Mr. Green
Харесвам ДиС, дори повече - фенка съм на ДиС. Приятно ми е да убивам времето със сутрешното и следобедното си кафе тук.
Наред със ценната информация, която научавам /напр. за кредити, ипотеки и други такива бюрократски въпроси/, то и от темите може да се извлече ценно инфо. За мен подфорума е полезен. Хората пишещи тук са реални, проблемите им са реални, решенията също.
Не съм усетила негативно отношение към мен лично, нито аз към някой тая такова.  чак за приятелства не може да става дума, ако някой има утре проблем, няма да тръгна да му помагам, освен ако не е на съседната улица.  Crazy
Нито ще очаквам някой да помага на мен, освен разбира се със съвет, което дори е по-ценно понякога.

# 2
  • Мнения: 1 844
Обичам форума,поради това,че понякога се шокирам- обожавам адреналина на клюките. Mr. Green
Сега сериозно..Не бих се съобразила или приела за меродавно нечие форумско мнение,ако е различно от моето,но винаги ми е било интересно да разучавам виждането на хората,различните гледни точки,мирогледи. Форумът си е един своеобразен социален експеримент-нещо като Биг Брадър-влизаш в главата и душата на хората,ако те допуснат,и виждаш мноооого интересни неща.
Та затова обичам да вися тук.  bouquet
Иначе има и полезни неща-оттук научих как да махна мазно петно,какъв комарник да си сложим,кой хотел да изберем,как протича секциото и още куп неща,които ме интересуват. Mr. Green

# 3
  • Мнения: 1

Нито ще очаквам някой да помага на мен, освен разбира се със съвет, което дори е по-ценно понякога.
Подкрепям!!!!!!
И аз те харесвам  bouquet


Та затова обичам да вися тук.  bouquet
Подкрепям!!!!!!!!
Значи не случайно Биг Брадър Фемили е любимото ми предаване Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 5 577
Аа, лично накуп едва ли мога да ви издържа всичките  Crazy така, че не виждам общо с ББФ.
Пък и там участниците са малко глупави /аз съм го гледала 2 пъти/, а ние тук сме поне една идея по-интелижънт

# 5
  • Мнения: 884
Не държа да съм харесвана, нито тук , нито където и да било другаде. Питам, търся съвети за плетки, за деца, за цветя, изобщо за ежедневието. Опитвам се и аз да бъда полезна-дано да съм успяла поне веднъж.

# 6
  • Мнения: 107
Аз в този форум се чувствам като "обади се на приятел". А колкото повече чета един потребител, толкова повече опознавам неговия "профил" и си правя изводите, доколко мнението му може да бъде миродавно за мене.

# 7
  • Мнения: 2 032
Здравей и ти, скъпа, слънчева и дружелюбна приятелко.  Hug Mr. Green  Hug

Благодаря, добре.

На мнение, само по себе си, не обръщам внимание. Ако има малко размисъл и обосновка - чета.  Ако е различно от моето, се опитвам да предценя на какво е базирано.

Не си по-осемнайствам мнението в една тема, и ме дразнят потребителките, които намилат като стари свекърви.

Споделих.

ПП. А ти защо питаш, все пак; кое породи тези плахи мисли в крехката ти главица, на този прекрасен ден?  Hug Mr. Green Hug

# 8
  • Мнения: 12 662
Верги, аман от твоето самочувствие.  Чудя се как не се спъваш, като ходиш, с този вечно вирнат нос.  Въпросът е какво означава за вас  форумското мнение - например като реши да имаш второ дете, допита ли се, вслуша ли се в мнението на форума.

# 9
  • Мнения: 107
 Въпросът е какво означава за вас  форумското мнение - например като реши да имаш второ дете, допита ли се, вслуша ли се в мнението на форума.

А ако помогне и форума за самото дете... Wink

# 10
  • Мнения: 1


ПП. А ти защо питаш, все пак; кое породи тези плахи мисли в крехката ти главица, на този прекрасен ден?  Hug Mr. Green Hug

Ами не знам дали е много редно да го оповестявам, но все пак тук сме си наши и ще ти кажа. Докато бях на маникюр, едни клиентки в салона си приказваха на тема форуми. Чух ги да казват, че по форумите киснели само пъпчиви тийнейджъри, незадоволени домакини, отегчени чиновници и хора, които само "се е*ават". Аз не посмях да взема отношение, защото гледам много много да не говоря (има една приказка, че по-умният мълчи и смятам, че когато мълча, освен невероятно красива, изглеждам и много умна Wink). Обаче доста се притесних и реших да попитам, за да разбера истината.

# 11
  • Мнения: 364
За мен някои са важни, други малко по-важни... Съобразявам се реално само с мнението на тези, с които се познаваме и лично. Иначе не градя определен форумски имидж и съм доста умерена в постингите и очакванията.


4. За съжаление тази група хора е най-гадната- те само се лигавят, пишат измислици, гаврят се с нас и ни се подиграват #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Аз се причислявам към последната група. Форумското мнение е важно за мен  Peace

 Joy

# 12
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Аман от сексизъм !

# 13
  • Мнения: 24 467
...4. За съжаление тази група хора е най-гадната- те само се лигавят, пишат измислици, гаврят се с нас и ни се подиграват #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Аз се причислявам към последната група. Форумското мнение е важно за мен  Peace. Дори, когато не ...
И аз така!!!!!
От групата на пъпчивите тинейджъри съм, още не са ме усетили, обаче...

# 14
  • Мнения: 2 161
Аз съм от харесваните във форума.Но обикновено ми го казват на лични.Тук разбрах истински какво е лицемерие.В темата ми пишат нещо неприятно,а после на лични ми се обясняват и се възхищава.Какво да ми е мнението за потребителите?Стремя се всекиго да изслушам и към всички съм толерантна.

Общи условия

Активация на акаунт