какво може да е?

  • 783
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 58
от януари смених противозачатъчните хапчета,като че от тогава започна едно яко потене всяка нощ,трябва да ставам да се преобличам,мисля,че е от хормоните,на 38 години съм,миналата година родих 2-то си дете....
ходих на гинеколог,смени ми таблетките,да видим сега как  ще бъде.
спя с памучна пижама или със сатенена нощница,не се завивам много,просто не разбирам защо??
някой да е имал подобен проблем и ако може да сподели Praynig

# 1
  • Мнения: 41
Мога да ти споделя, че майка ми като навлизаше в критичната възраст получаваше такива сипмтоми, макар че и сега от време на време се оплаква, но тя е на 57 години. Нямам идея какво може да е при теб. Какви противозачатъчни си пила ? Казват, че Ясмин били вредни ....
Незнам!   Sad

# 2
  • Мнения: 58
deso 20,не знам българския еквивалент какъв е,сега ще почвам от утре elisa,докторът ми каза,че не мога да имам симптоми на критическа,докато пия хапчета,ох не знам,хич не ми се иска да ме хваща критическа Rolling Eyesили поне не още....

# 3
  • София
  • Мнения: 5 074
Аз мисля, че е от противозачатъчните. Най-добре е да се консултираш с гинеколога си.
Не съм привърженик на противозачатъчните. Смятам, че всички хормонални проблеми / и не само/ идват от тях.

# 4
  • Мнения: 3 481
Аз също поговорих с гинеколога си едно време, когато реших, че няма да раждам вече.
Тя е твърдо против всички видове противозачатъчни. Ползва ги рядко само за да нареди курс лечение.
Според нея са кисто- и ракопровокатори. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт