Питанка за билка и лекарство

  • 563
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 562
Момичета знам, че сте информирани и ви моля да ми дадете малко инфо по тези две въпросчета:

1. Каква е тази билка МУМИО - с каква цел се използва, от къде може да се купи и т.н. Пуснах едно търсене, ама все руски сайтове излизаха и не се оправих  Confused

2. Спомням си, че четох нещо за Цитросепт и, че не е хубаво да се комбинира с нещо, ама каво беше  newsm78


Благодаря предварително  Heart Eyes

# 1
  • Sf
  • Мнения: 808
Ето какво намерих за Цитросепта:
Препаратът ЦИТРОСЕПТ е много мощен агент срещу гъбични, бактериални и вирусни инфектции, а освен това е и напълно безвреден. Можете да правите промивки с него като разредите (задължително)10к. в 1/2 л. вода. освен това е добре да се приема и вътрешно - 3Х5 капки (задължително) разредени в чаша вода. Вътрешната употреба в синхрон с промивките укрепва имунитета, прави неподатлив организма на инфекции. Партноьра Ви трябва да се лекува също! При него също трябва да се правят външни процедури - 10 к. от ЦИТРОСЕПТ в 3 лъжици сусамово масло + вътрешната употреба спомената по-горе. За повече информация www.citroseptbg.com
Знам само телефона на дистрибутора за София, и четрудно се намира по аптечната мрежа, а и голяма надценка. Така че по-добре се обадете на 9792691 или 71 84 79
Лечението ще бъде успешно до десетина дни, но не спирайте и след окончателно излекуване, като продължите и след това за около месец.

Това е от http://www.bzk.bg/nozolog3.php?vector=n_showq&qid=6500

За мумийото не намерих нищо....

Но в други форуми пишеше, че аналогът на Цитросепт бил българският препарат Биоцитрин!

# 2
  • Мнения: 805
За Мумиото, мисля, че не е билка, а смола. Не се ли извличаше от кората на брезата , не помня Thinking Чичо ми, лека му пръст си мажеше ноктите на краците с такава.

# 3
  • Мнения: 3 562
За Мумиото, мисля, че не е билка, а смола. Не се ли извличаше от кората на брезата , не помня Thinking Чичо ми, лека му пръст си мажеше ноктите на краците с такава.

Сигурно е така - а знаеш ли, защо си е мазал ноктите?
На мен ми дадоха листче, на което пишеше МУМИО и ме помолиха да потърся информация, а аз определено не се справих  Crazy


Благодаря ти crossamaia  Heart Eyes отивам да разгледам сайта  Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 805
Сигурно е така - а знаеш ли, защо си е мазал ноктите?
Със сигурност заради гъбички. Ронеха му се май ноктите. Със същото май могат да се лекуват и гъбички навсякъде. То е бабешко лекарство. Циганките, които продават Къна за коса, продават и такова  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 3 562
Аз питах една позната, която работи в аптека и тя ми каза, че било само внос и го нямали и повече нищо не ми каза  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт