фейсбук

  • 282 624
  • 2 278
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 2
И аз с въпросче Simple Smile
Къде може да се добави скайпа във фейсбук, за да го виждат и приятелите? Не намирам такава опция, а май че трябваше да има? newsm78
от опциите за намиране на приятели, търси такива през скайп. после ще ти се появи в информация

# 151
  • ...край Дунава
  • Мнения: 212
И аз съм недоволна от новия, защо ми трябваше да го правя, ма нали съм любопитна и цъкнах....после се изядох от яд. Кажете къде е това "дезактивирай', и сериозно ли така ще бъдат всички занапред, ако е така няма смисъл да го връщам, по-добре да свиквам... ooooh!

Последна редакция: сб, 11 дек 2010, 00:21 от Sisley83

# 152
  • Мнения: X
Имам въпрос за новия вид на Фейсбук. Имаше преди на личната стена едни филтри, чрез които да избереш кои постове искаш да прегледаш - твои, на приятели или твои и на приятели. Сега този филтър го няма, а аз искам да прегледам само нещата които приятелите ми са ми поствали през годините. Не мога да скролвам сто час през всичките си постове, за да ги открия...

Кликни на "options" (намира се вдясно под табовете- Wall, Information, т.н.)  Peace

Sisley83, на мен ми излиза смесен сега, след деактивацията- един път постарому, друг път не.  Sad

# 153
  • София
  • Мнения: 71
Yogurina, това, което описваш го имах на стария профил, но не и на новия. Нямам опшънс, нито табове. Ликовете към стена, инфо и снимки са ми вляво един под друг. Tired

# 154
  • Мнения: X
Yogurina, това, което описваш го имах на стария профил, но не и на новия. Нямам опшънс, нито табове. Ликовете към стена, инфо и снимки са ми вляво един под друг. Tired

Моя грешка, права си, но и аз сама се обърках, като в рамките на една и съща сесия- ми се редуват стар и нов изглед. Crazy

# 155
  • София
  • Мнения: 71
Няма нищо, просто се зачудих дали аз не гледам не където трябва. Мерси все пак. Проверих хелп-а на фейсбук и са си написали, че вече не предлагат тази услуга. Tired Уви, всеки нов дизайн на Фейсбук е по-несполучлив от предишния... Tired

# 156
  • Варна
  • Мнения: 25 234
Аз се чудих защо профилите на част от приятелите ми изглеждат толкова гадно, а то било нов дизайн. Надявам се и занапред да си остане въпрос на избор дали да преминеш към него, но наистина е кофти, че веднъж да се объркаш и няма връщане.

# 157
  • Мнения: X
Никакъв начин ли няма за връщане към стария профил? Shocked

# 158
  • Мнения: 2
Има, прочети назад. Но няма смисъл понеже скоро всички ще бъдат с новия профил Simple Smile

# 159
  • Мнения: 3 405
Ще свикнете, споко Simple Smile

# 160
  • Мнения: 517
 Rolling Eyes Значи да не се надявам, че ще си остана постарому? Laughing

# 161
  • Варна
  • Мнения: 25 234
Мен ме дразни, че приятелите в новите профили излизат абсолютно произволно подредени, преди бяха по азбучен ред. И ако търся някой, но не знам как точно си е написал името, започва една... И други недомислици има сигурно, но за момента това най ми боде очите. И друго забелязвам, че е променено в последните дни, дори и в старите профили - не мога да публикувам на стената едновременно текст и картинка. Що постоянно променят нещо, викам да спретнем петицийка в знак на протест Crossing Arms

# 162
  • Мнения: 4 916
ПРи мен профилите преди май бяха подредени хронологично, според това кога съм аднала човека... Сега в стария изглед не мога да намеря каквото и да е - търся къде какво съм писала днес, то ми излиза чак след "тя харесва вестник Стандарт и страницата Лютеница", които съм ги харесала преди две седмици... Много объркано.

# 163
  • София
  • Мнения: 5 744
Уви, всеки нов дизайн на Фейсбук е по-несполучлив от предишния... Tired
мда, така е  Tired
и аз по грешка цъкнах на новия, а днес доста познати се оплакаха, че автоматично са им го сменили  Confused

# 164
  • Мнения: X
А имате ли проблеми с качването на клипове? Откакто съм с новия профил но няколко пъти се опитвам да кача клип от ви бокс, но не мога.

Общи условия

Активация на акаунт