Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 1 юни 2010, 08:26 ч.

Marks and Spencer- 3!

• 55 310
  • 742
  •   1
Отговори

За в момента най-удобния и лесен начин за нас е да плащаме със собствена карта, а да пращаме стоката към адрес на превозвач в Англия.
Доставката до английски адрес е:

3,50 паунда- до 7 работни дни
4,95- nominated day delivery- избираш си ден за доставка, ако поръчката е над 150 паунда е безплатна
Приемат тези карти

# 1
  • Пловдив
Да се запиша с пожелания за скорошни и много намаления............ Hug Peace

# 2
  • Варна
Аз плащам с Виза Електрон, за която пише в сайта, че не се приема, ама не съм имала проблеми досега  Peace

# 3
  • София
А някой може ли да ми обясни как се поръчва чрез посредник?В предишната тема се говореше за някакви фирми...
Аз се отказах от поръчката ми и от банката ми върнаха парите в картата, защото се оказа, че проблема нашсно как бил в Маркс енд Спенсър.Не знам защо не са видяли транзакцията Rolling Eyes
Та ще ми обясните ли какъв е другия начин за поръчка?Нямам сили да се боря по телефона и чрез мейли с тези англичани...

# 4

искам да поръчам няколко неща, но имам едно чудене (въпросът е малко глупав може би, предварително се извинявам, но досега не съм пазарувала от uk сайтове) - има ли някакъв проблем, ако сметката, от която искам да платя, е в евро? благодаря!!
 Confused

# 5
Не, няма! Те си ги теглят и си ги обръщат според курса им за деня на лирата, по-важното е да ти приемат картата, а тя може и да ти е и в БГ лева ако щеш. Peace

# 6
Не, няма! Те си ги теглят и си ги обръщат според курса им за деня на лирата, по-важното е да ти приемат картата, а тя може и да ти е и в БГ лева ако щеш. Peace

много благодаря!!   bouquet

# 7
  • София
сложих си няколко неща в кошницата и при последния артикул няма бутон
add to basket

как да сигнализирам, за да го оправят?!
ето я страницата: http://www.marksandspencer.com/Pairs-Cotton-Freshfeet-Silver-Tec … ding=UTF8&rh=

а ако някоя дама с повече опит в комуникирането с онлайн сайтовете може да сигнализира вместо мен,
да не взема нещо да се заплета!

bouquet

# 8
shivani ,
Сигнализирах вместо теб. Когато (и ако ми отговорят) ще пиша тук или на лични, а ти междувременно проверявай дали бутона не се е появил Peace Ще го оправят.

# 9
  • София
оо, мерси Fitzgerald !

ще чакам,
че съм харесала на таткото на малкият джедай чорапите 
с цвят мулти и чакам да си ги сложа и тях в кошничката!

bouquet

# 10
  • София
много бързо реагираха хората от сайта!

вече си поръчах нещата!

браво!

# 11
shivani ,
Писаха хората и казаха, че бутона си излизал в тяхната система, но и да е имало проблем, то щял да се разреши от само себе си, т.е. това е нещо временно.
Проверих, сега бутона си излиза и спокойно можеш да поръчваш Peace
Писали сме заедно!!

# 12
Привет,
Вчера пуснах поръчка към посредник, обаче гледам, че пари не са ми блокирали за поръчката? Картата ми е Виза електрон на ПИБ, то май не приемата дебитни карти? Ако е така защо изобщо ме пуснаха да довърша плащането? Някакви идеи да си чакам ли поръчката или не?

# 13
имаш ли потвърдителен мейл
провери статуса на поръчката в профила си
обикновено МиС не блокират сума, теглят я в момента в който изпратят поръчката
аз например вчера правих, понеже беше малка я обработиха още на деня и вечерта си изтеглиха парите
статуса й е Диспачед суун, друг път съм чакала обработка по 4-5-6 дена, особено по намаления

# 14
  • София
Каня се и аз от известно време да се пробвам да поръчам,извадила съм си карта,с която уж минава плащането в сайта(на ЦКБ),но съм направила регистрация на името на мъжа ми.Ще стане ли така или понеже картата е на мое име,трябва да си направя и нова регистрация на мое.Сигурно задавам тъпи въпроси  Embarassed ,но никога не съм поръчвала от английски сайт,а само от Ла Редут...

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт