Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 24 окт. 2005, 00:20 ч.

Детски гинеколог

• 2 974
  • 7
  •   1
Отговори
Може ли някой да ми препоръча добър детски гинеколог във София?

# 1
  • Видин
Ще ти дам координатите на гинеколога, при който водихме дъщеря ми преди около месец :

д-р. Сираков - детски гинеколог-ехографист
0888 557425
частен кабинет- ул. Гладстон №6 вх. В на първият етаж в дясно. На вратата си пише името му.

Лично аз съм много доволна от него, внимателен е, обяснява всичко и ми го препоръча професор-детски ендокринолог.

Имам координатите и на
д-р. Дуковски-също детски гинеколог - GSM-0888 414382

Но от него нямам лични впечатления, тъй като избрахме първият. но съм чела във форума добри отзиви за него.

# 2
  • София
Зори,а в частния кабинет преглежда ли с направление?колко струва прегледа?трябва ли да се записва час и какво е работното време?
защото аз знам само часовете и кабинета в МД.
Благодаря

# 3
  • София
Може ли някой да ми препоръча добър детски гинеколог във София?

Същия д-р Сираков можеш да посетиш в МД, поликлиниката, на първия етаж веднага в дясно е кабинета, всеки ден от 10 до 12 часа, с направление от личния лекар. Час не се записва предварително.

# 4
  • София
Faith 2, виждам че си майска мама-ела при нас...в темичката на майските бебчовци 

# 5
  • Видин
Зори,а в частния кабинет преглежда ли с направление?колко струва прегледа?трябва ли да се записва час и какво е работното време?
защото аз знам само часовете и кабинета в МД.
Благодаря

Ами честно казано незная дали в частния кабинет преглежда с направление, при нас беше спешен прегледа (в смисъл, че на следващият ден си пътувахме) и нямаше възможност да чакаме  за следващият ден да ни приеме в МД. Прегледа ни струваше 20 лв. Работното време на кабинета е след 17-17,30 часа, мисля, че след официалната си работа, ходи в частният си кабинет. Аз му се обадих същият ден по мобилния и той ми каза да дойдем в 17,00 часа преди другите, тъй като му обясних че сме от провинцията и сме с малко бебе. Беше доста любезен и общо взето останах с много добри впечатления от него.

# 6
а за какво всъщност служи детският гинеколог?!

# 7
  • София
а за какво всъщност служи детският гинеколог?!

Дай боже да не разбереш!
На нас ни трябваше заради срастналото влагалище на малката Sad.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт