Лятото дойде - ОКТОМВРИЙЧЕ иска на море!

  • 26 422
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 292
Ние ще сме в Албена, края на юни. Надявам се да е топло, но не и горещо и да няма навалица. Това, плюс природата, е причината да се спрем на курорта, както и уредената инфраструктура. Всички хотели са ол инклузив, чадърите и шезлонгите на плажа са безплатни, има много детски кътове и места за разходка. Няма строежи, рейсът превозва хората безплатно, ако сте в по-отдалечен хотел и е на всеки половин час. Друг курорт не може да се похвали с подобни екстри.
Иначе Вероника миналата година в водихме два пъти на море, понесе и добре, надявам се тази година също да нямаме проблем.

# 46
  • Мнения: 3 483
Клото, нашите хлапета са на една възраст, какво ви излиза като сума, ако искаш на лични ми пиши  bouquet

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 306
Ние ще сме в Албена, края на юни. Надявам се да е топло, но не и горещо и да няма навалица. Това, плюс природата, е причината да се спрем на курорта, както и уредената инфраструктура. Всички хотели са ол инклузив, чадърите и шезлонгите на плажа са безплатни, има много детски кътове и места за разходка. Няма строежи, рейсът превозва хората безплатно, ако сте в по-отдалечен хотел и е на всеки половин час. Друг курорт не може да се похвали с подобни екстри.
Иначе Вероника миналата година в водихме два пъти на море, понесе и добре, надявам се тази година също да нямаме проблем.
Клото, ама на нас в Албена ще ни излезе извън бюджета, иначе и ние на там се бяхме засилили. И Обзор е добре, но поради същата причина май на южното ще трябва да отидем. А там не е много подходящо за деца /май?! newsm78/. Изобщо нямам представа какво ще правим, при положение, че трябва тези дни най-късно да резервираме, защото след това няма да има места. Оф, незнам

# 48
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 248
Ние ако ходим ще е във Варна,да се възползваме да идем на гости на кръстницата на Иво  Peace

Помежду другото имам дата за делото-29.07.Господина уж бил съгласен на взаимно съгласие,ама с претенции други,та може и да ме извинява.Оф да минава,че ми писна  #Cussing out

# 49
  • Мнения: 85
Привет и от мен!
Вюбена и ние с говоренето сме така казва някой думи от време на време когато си иска.
Той дори и това нв прави което прави твоето дете. В прочем аз и не го карам по рано ми показеаше как мием лицето на песента ХЕй ръчички но я беше забравил и така се поуспокоявам, че  и ще проговори. Хриси също проходи късно. Надявам се скори и ние да се похвалим с по богат набор от думи. Весел и усмихнат ден!

# 50
  • Мнения: 85
  Здравейте!  bouquet
Гледам за моренце си говорите и аз тези дни ще резервирам, но чак за август. Още не сме се спряли някъде 100%.
За говоренето, знам, че до три години трябва да проговорят. Така, че не се притеснявайте. Всяко дете си е индивидуално. Вземете за пример Айнщайн или бг сексимвол Владо Карамазов и още и още... Grinning Стефано връзва от врме на време изречения от две думички има и думи, които си ги съкращава, казва само първата сричка Joy мо- мотор, или пък например не казва вода, а вола Joy а иначе за неслушането, няма да ви говоря Joy
Влюбена, и ние сме в отбора на злоядите ooooh! Направо полудявам, като почне да бута Crazy А и още леко му пасирам, защото иначе дъвче , дъвче и плюе, а ако има по-голямо месце, почва с позивите... ooooh!На него обаче си му личи, че е злояд Crossing Arms, добре че върви дългичък, че иначе съвсем да съм изперкала Crazy
Галя, всичко ще се оправи ще видиш Hug
Нинче, ти снимки щеше да пускаш Naughty  bouquet
А забравих да кажа, колко хубавиии са двете Митета! Heart Eyes
Целувки от нас  bouquet

# 51
  • Мнения: 3 483
Моята пелтечи двайсетина думи, но изречения не връзва още.

Какви снимки newsm78 Ако е за балерината тук имам клипче http://vbox7.com/play:1de59238 моето е със синьо, в средата на задната редица, най-дългото Mr. Green

Гале, какви са му претенциите? Tired

Влюбена, после няма да млъква Laughing Помните ли моята нямаше нито един зъб, повечето имаха по 4 вече, и изведнъж ги изкара всички за 4 месеца....до последния! ooooh!

Ние също вероятно ще го изтървем морето тази година, хем по финансови причини, че сме свикнали много на широко, хем че най-вече не ми се ходи никъде с малката.... Embarassed Ще ходим на Хисаря сигурно за няколко дни.

# 52
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 248
Ами иска да плаща по-малка издръжка(аз искам 80,а той 60 лв.).Също така иска да идва детето с приспиване 2 съботи и недели в месеца,както и 1 месец,когато не съм в отпуска.Всичко ок,но детето не го помни,не го познава,разделихме се,когато той беше на 11 месеца.После да го е виждал 5-6 пъти за някой и друг час.Другите си баба и дядо не ги познава изобщо(виждал ги е 4-5 пъти досега).Така че ще ме извинява,но ще се боря против тези неща до последно.А съдът да реши...
Морето и за нас не е много сигурно,спестяването е трудно,а и като си представя каква почивка ще е ... Tired

# 53
  • Мнения: 3 483
Не виждам този идиот защо иска толкова време с детето, след като, ако беше нормален човек, независимо от отношенията ви, щеше да го вижда досега по-често.
И аз не говоря много със свекърите си, но никога не лишавам децата от присъствието им

# 54
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 248
Не виждам този идиот защо иска толкова време с детето, след като, ако беше нормален човек, независимо от отношенията ви, щеше да го вижда досега по-често.
И аз не говоря много със свекърите си, но никога не лишавам децата от присъствието им

И аз не съм лишавала,но те толкова са и идвали...аз при тях няма да хукна,предвид колко ме обичат...Виж на прабабата не отказвам,тя идва и си го вижда,дори и за кратко ...(ние с тях не живеем в един град и затова така се и получи може би).

# 55
  • Мнения: 3 483
Гале, имах предвид друго. Бившият ти, дори да не те понася примерно, защо не е идвал досега да си взима често детето? Това имах предвид...Сега претенции ще вади, лигльо...
Имах предвид, че и ние със свекърите взаимно не се тачим хич, но заради децата се търпим и гледаме да сме културни, това е можело да направи мъжът ти. Както и да е.

# 56
  • Мнения: 506
galq_j82 много често иска да вижда детето.Много претенции има наистина бившия ти.И ето нещо весело за начало на денят ви
http://vbox7.com/play:7b27ed2e

# 57
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 248
Дано си остане само с претенциите.Мече,вече разбрах какво имаш предвид  PeaceТака трябваше да е,ама когато му беше времето не го направи и затова резултата е такъв...

# 58
  • Мнения: 177
Здравейте мамчета,записвам се за да мога да ви четя ние сме добре почнах работа а малкият е на ясла при мен

# 59
  • Мнения: 3 483
Здравейте мамчета,записвам се за да мога да ви четя ние сме добре почнах работа а малкият е на ясла при мен
Пате, късметлийка такава Joy

Общи условия

Активация на акаунт